Wiadomości
Biegając i głosując, pomagamy chorym dzieciom (Fot. Radio Gdańsk)

środa,

15 stycznia 2020

07:35

Wydarzenie roku, najładniejszy medal, a może najbardziej pozytywna grupa? Charytatywny Plebiscyt Pomorze Biega i Pomaga po raz drugi

Pomorze Biega i Pomaga to akcja Radia Gdańsk, w której od już od 6 lat poprzez bieganie i aktywny tryb życia pomagamy chorym dzieciom. W zeszłym roku postanowiliśmy zorganizować Charytatywny Plebiscyt Biegowy, podczas którego z waszych zgłoszeń słuchacze wybrali sześciu zwycięzców. Wszystko zakończyliśmy audycją na żywo w naszym studiu koncertowym z wręczeniem nagród i muzyką na żywo. A wszystko na rzecz chorych dzieci.

Ten rok również chcemy rozpocząć podsumowaniem. Dlatego zapraszamy do zgłaszania swoich kandydatów w II Charytatywnym Plebiscycie Pomorze Biega i Pomaga.KATEGORIE

W tym roku wybraliśmy dla was 5 kategorii, w których każdy może zgłaszać swoich kandydatów:

1. Charytatywna Impreza Biegowa

Impreza, która odbyła się w 2019 roku, a zebrane środki przeznaczone zostały na cel charytatywny. Krótki opis, na jaki cel zostały przeznaczone środki: dla kogo, na co, ile udało się zebrać.

2. Biegowe Wydarzenie Roku

Organizacja imprezy sportowej to ogromne wyzwanie. Chcemy docenić organizatorów za to, co robią. Dzięki ich pracy mamy tak ogromny wybór wśród imprez biegowych na Pomorzu.

3. Biegowe Osiągnięcie Roku

Czy w bieganiu chodzi o sukcesy? Nie zawsze. Ale warto docenić tych, którzy je odnoszą. Na pewno jest na Pomorzu mnóstwo biegaczy, którzy mają swoje małe i wielkie osiągnięcia. Pochwalcie się nimi!

4. Najbardziej kolorowa / oryginalna / pozytywna grupa biegowa

Grup biegowych na Pomorzu nie brakuje. Szukamy tej najbardziej zwariowanej, kolorowej czy najbardziej aktywnej. Na wesoło, na poważnie, w koszulkach, w przebraniach, biegającą w dzień lub w nocy. Tu nie ma kryteriów poza jednym: grupa musi liczyć minimum 3 osoby. 

5. Najładniejszy medal

Medal z imprezy, która odbyła się na Pomorzu w 2019 roku. Parę słów na temat biegu i projektu medalu.Na zgłoszenia waszych kandydatów czekamy do 31 stycznia 2020 pod adresem: pomorzebiegaipomaga@radiogdansk.pl.

5 lutego 2020 roku rozpocznie się głosowanie, w którym słuchacze będą mogli oddawać głosy w każdej z kategorii. Potrwa ono do 29 lutego 2020 roku. Na początku marca ogłosimy zwycięzców i wręczymy statuetki oraz nagrody!

A głosując, pomagamy dalej - połowa kwoty za oddany głos trafi na konto akcji Pomorze Biega i Pomaga. Tym goręcej zachęcamy do udziału w zabawie!

NAGRODY

Dla zwycięzców poszczególnych kategorii przygotowaliśmy nagrody. W przypadku organizatorów biegów jest to 30 spotów na antenie Radia Gdańsk w 2020 roku, zapowiadających imprezę biegową. Laureat biegowego osiągnięcia roku będzie mógł spędzić z osobą towarzyszącą weekend w SPA. Natomiast zwycięska grupa biegowa otrzyma kulturalne i rozrywkowe zaproszenia na wspólne spędzenie wieczoru oraz gadżety biegowe. 


ZGŁOSZENIA

a) imię i nazwisko kandydata lub nazwę i adres organizatora;

b) wskazanie kategorii plebiscytu;

c) kontaktowy numer telefonu zgłaszanego kandydata;

d) imię, nazwisko i numer telefonu osoby zgłaszającej kandydata;

e) adres e-mail organizatora;

f) zdjęcie kandydata / organizatora (obowiązkowe);

g) w przypadku gdy zgłoszenie pochodzi od innej osoby aniżeli kandydat, do zgłoszenia powinna zostać załączona podpisana przez kandydata zgoda na udział w plebiscycie.

GŁOSOWANIE

W drugim etapie zabawy od 05.02.2020 roku rozpocznie się głosowanie SMS-owe. Lista wszystkich prefiksów wraz z numerami kandydatów, przypisanymi do odpowiednich kategorii, będzie dostępna na naszej stronie od 04.02.2020 roku.


RG