Wiadomości
Biegając i głosując, pomagamy chorym dzieciom (Fot. Radio Gdańsk)

środa,

15 stycznia 2020

07:35

[GŁOSOWANIE] Wydarzenie roku, najładniejszy medal, a może najbardziej pozytywna grupa? Charytatywny Plebiscyt Pomorze Biega i Pomaga po raz drugi

Pomorze Biega i Pomaga to akcja Radia Gdańsk, w której od już od 6 lat poprzez bieganie i aktywny tryb życia pomagamy chorym dzieciom. W zeszłym roku postanowiliśmy zorganizować Charytatywny Plebiscyt Biegowy, podczas którego z waszych zgłoszeń słuchacze wybrali sześciu zwycięzców. Wszystko zakończyliśmy audycją na żywo w naszym studiu koncertowym z wręczeniem nagród i muzyką na żywo. A wszystko na rzecz chorych dzieci.

Pomorze Biega i Pomaga to akcja Radia Gdańsk, w której od już od 6 lat poprzez bieganie i aktywny tryb życia pomagamy chorym dzieciom. Zapraszamy do głosowania na swoich kandydatów w II Charytatywnym Plebiscycie Pomorze Biega i Pomaga.

Głosowanie trwa od 5 lutego br. do 29 lutego br. Na początku marca ogłosimy zwycięzców i wręczymy statuetki oraz nagrody! A głosując, pomagamy dalej - połowa kwoty za oddany głos trafi na konto akcji Pomorze Biega i Pomaga. Tym goręcej zachęcamy do udziału w zabawie!


NAGRODY

Dla zwycięzców poszczególnych kategorii przygotowaliśmy nagrody. W przypadku organizatorów biegów jest to 30 spotów na antenie Radia Gdańsk w 2020 roku, zapowiadających imprezę biegową. Laureat biegowego osiągnięcia roku będzie mógł spędzić z osobą towarzyszącą weekend w SPA. Natomiast zwycięska grupa biegowa otrzyma kulturalne i rozrywkowe zaproszenia na wspólne spędzenie wieczoru oraz gadżety biegowe. 

 

PRZEJDŹ DO GŁOSOWANIA >>>TUTAJ.


RG