Wiadomości
Zgłoszenia do konkursu można wysyłać do 31 stycznia (Fot. gdyniaprzedsiebiorcza.pl)

piątek,

03 stycznia 2020

16:30

Kolejna edycja konkursu "Gdyński Biznesplan". Pula nagród to 100 tysięcy złotych

Masz dobry pomysł na biznes? Chcesz profesjonalnie podejść do stworzenia biznesplanu i jesteś zdeterminowany, żeby wcielić go w życie? Jeśli na większość pytań odpowiedziałeś twierdząco, to musisz wziąć udział w konkursie "Gdyński Biznesplan". Właśnie wystartowała jego 18. edycja.

Pula nagród w tym roku wyniesie 100 tysięcy złotych. Zwycięzca otrzyma 30 tys. zł, a za zajęcie drugiego i trzeciego miejsca przeznaczone jest odpowiednio 20 i 10 tys. złotych. W puli przewidziano również atrakcyjne nagrody rzeczowe oraz w formie świadczeń, które wspierają założenie i rozwój działalności gospodarczej.

Zgłoszenia do konkursu można składać od 2 do 31 stycznia 2020 r. za pośrednictwem strony www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl.

"ZWYCIĘZCAMI SĄ WSZYSCY"

- Każdy startujący w konkursie marzy oczywiście o głównej nagrodzie. Warto jednak podkreślić, że zwycięzcami w "Gdyńskim Biznesplanie" są wszyscy zakwalifikowani uczestnicy. Zyskują bowiem wiedzę, mają możliwość konsultacji z profesjonalistami oraz sposobność do nawiązania wartościowych relacji z ekspertami i innymi uczestnikami konkursu. Zachęcamy do działania i pomagamy na starcie - mówi Katarzyna Gruszecka-Spychała, wiceprezydent Gdyni.

SZEREG SZKOLEŃ I WARSZTATÓW

Na osoby, które przejdą etap zgłoszeń, czeka szereg szkoleń i warsztatów. Poprowadzą je doświadczeni trenerzy i praktycy biznesu. Uczestnicy dowiedzą się między innymi jak prawidłowo przygotować biznesplan, jak zbadać rynek, jak skonstruować budżet, jak i gdzie szukać klientów, jak promować swoje produkty i usługi, jak dobrze prezentować biznesowe pomysły, jakie kwestie prawne trzeba wziąć pod uwagę, prowadząc własną działalność gospodarczą.

BĘDĄ MIELI CZAS DO KOŃCA MARCA

- Na złożenie gotowego biznesplanu konkursowicze będą mieli czas do 31 marca 2020 r. Autorzy najlepszych zostaną zaproszeni do finału, w którym zaprezentują swoje pomysły przed konkursowym jury. Zwycięzców poznamy 4 czerwca podczas gali finałowej - mówi Beata Grzegorska z Gdyńskiego Centrum Wspierania Przedsiębiorczości.

ORGANIZOWANY OD 17 LAT

Konkurs "Gdyński Biznesplan" jest organizowany przez Miasto Gdynia od 2003 roku. Ma promować przedsiębiorczość i wspierać osoby, które wiążą swoją przyszłość z własną działalnością gospodarczą, ale nie mają jeszcze odpowiedniego zaplecza. Co roku w konkursie startuje kilkaset osób.

Regulamin konkursu wraz z listą nagród dostępny jest na www.gdyniaprzedsiebiorcza.pl
Konkurs można też śledzić na Facebooku: https://www.facebook.com/gdynskibiznesplan/
Głównymi partnerami konkursu są PKO Bank Polski, Refinitiv i Radmor. 

materiały prasowe