Wiadomości
(Fot. Radio Gdańsk/Jacek Klejment)

poniedziałek,

14 października 2019

18:04

Podsumowanie wyników wyborów i zmiany w polskiej gospodarce [WTORKOWY PORANEK W RADIU GDAŃSK]

We wtorek o godz. 8:30 Gościem Dnia Radia Gdańsk będzie Kacper Płażyński, szef klubu radnych PiS w Radzie Miasta Gdańska, przyszły poseł. Ze zdobywcą największej liczby głosów w okręgu gdańskim porozmawiamy o wynikach wyborów, programie na nową kadencję, i pomyśle PiS na Gdańsk. Rozmowę poprowadzi Jarosław Popek.

Tuż po godz. 9 w Komentarzach Radia Gdańsk Piotr Kubiak wraz ze swoimi gośćmi będzie kontynuował omawianie rezultatów niedzielnej elekcji. W audycji udział wezmą Małgorzata Puternicka - blogerka, dziennikarka mediów społecznościowych i Michał Ossowski, redaktor naczelny Tygodnika Solidarność.

Z kolei w audycji Ludzie i Pieniądze poruszymy temat gospodarki po wyborach. Jak i czy się zmieni? Czego pracodawcy oczekują od nowego-starego rządu w zakresie gospodarki? Co trzeba pilnie zrobić, a co kontynuować? Gośćmi Iwony Wysockiej będą Grzegorz Pellowski, trójmiejski piekarz i Bogdan Donke, wiceprezes Pomorskiej Regionalnej Organizacji Turystycznej.

Na co zwracać uwagę, gdy odbieramy mieszkanie od dewelopera? Tą kwestię poruszymy o godz. 12:30 w audycji Dobrze Mieszkaj. Powiemy też, jakie mamy prawa, jakie obowiązki ma deweloper, jak walczyć o usuwanie usterek, a także czym różni się rękojmia od gwarancji. Gościem Iwony Wysockiej będzie prawnik i wykładowca Uniwersytetu Gdańskiego - Bartłomiej Gliniecki.

RG