Wiadomości
Kubek Radia Gdańsk z podpisem Roberta Kubicy i koszulka Reprezentacji Polski kobiet z podpisami naszych siatkarek będą przedmiotami licytacji (Fot. Radio Gdańsk/Jacek Klejment)

poniedziałek,

14 października 2019

08:00

Zdobądź koszulkę polskich siatkarek i kubek Roberta Kubicy. Wyjątkowa licytacja w Radiu Gdańsk

Pomorze Biega i Pomaga, czyli akcja charytatywna Radia Gdańsk. Niech nie zmyli Was nazwa, nie trzeba być profesjonalnym biegaczem, żeby pomóc potrzebującym! Będzie to można zrobić słuchając nas w środę 16 października. Tego dnia koszulka polskich siatkarek i kubek z podpisem Roberta Kubicy może stać się waszą własnością.

CENNE AUTOGRAFY

Na antenie Radia Gdańsk będziemy licytować koszulkę z podpisami siatkarek Reprezentacji Polski, odnoszących liczne sukcesy. W ostatnich mistrzostwach Europy dziewczyny zajęły 4 miejsce. Koszulkę przekazała jedna z zawodniczek - Martyna Łukasik, wielokrotna zdobywczyni złotych medali. Ponadto specjalnie na naszą licytację kubek Radia Gdańsk podpisał Robert Kubica - polski kierowca wyścigowy i rajdowy.

F2172391997E-6013Robert Kubica gościł na gdyńskim torze ulicznym podczas Verva Street Racing (Fot. Radio Gdańsk/Jacek Klejment)


LICYTACJA NA RZECZ KUBY

Licytować będziemy na rzecz 8-letniego Kuby z Gdańska. Potrzebne są pieniądze na rehabilitację pooperacyjną, zakup ortez oraz przelot do kliniki w USA. Kuba choruje na jedną z najrzadziej występujących wrodzonych wad układu kostnego. PFFD jest wrodzonym niedorozwojem kości udowej. Lewa nóżka Kuby jest 8 centymetrów krótsza od prawej.

16 października, po godzinie 15:00 bądźcie z nami na antenie Radia Gdańsk.

Licytację poprowadzi Tomek Galiński.

Więcej informacji: http://www.pomorzebiegaipomaga.pl/
Link do zbiórki: https://www.siepomaga.pl/pomorzebiegaipomaga