Wiadomości
Kandydaci rozmawiać będą w studiu Radia Gdańsk (Fot. Radio Gdańsk/Piotr Bonar)

środa,

09 października 2019

13:35

Pomożemy Wam podjąć decyzję! W piątek ostatnia debata przedwyborcza w Radiu Gdańsk

To już ostatnia prosta kampanii. Jeszcze przed ciszą wyborczą, w piątek w Radiu Gdańsk odbędzie się ostatnia debata z kandydatami do Sejmu z okręgu gdańskiego. W czwartek zmierzyli się przedstawiciele wszystkich komitetów w wyborach do okręgu gdyńsko-słupskiego

W piątek, 11 października, tuż po godz. 9 odbędzie się ostatnia przedwyborcza debata Radia Gdańsk. Tematami będą polityka historyczna, rolnictwo, zdrowie oraz stan polskiej demokracji. Uczestnikami debaty będą kandydaci do Sejmu z okręgu gdańskiego: Jarosław Sellin z Prawa i Sprawiedliwości, Michał Urbaniak z Konfederacji, Beata Maciejewska z KWW SLD, Andrzej Kobylarz z Koalicji Polskiej oraz Agnieszka Pomaska z Koalicji Obywatelskiej.

Debatę poprowadzą Jarosław Popek i Piotr Kubiak.

Zachęcamy naszych słuchaczy do zadawania pytań kandydatom przed i w trakcie debat. Czekamy na nie w komentarzach na profilu facebookowym Radia Gdańsk. Pytania można również wysyłać za pomocą SMS pod numer 603 06 06 06.

POSŁUCHAJ WCZEŚNIEJSZYCH DEBAT

W czwartek debatowali kandydaci do Sejmu z okręgu gdyńsko-słupskiego: Joanna Senyszyn z KWW SLD, Artur Dziambor z Konfederacji, Marcin Horała z Prawa i Sprawiedliwości, Radosław Szatkowski z Koalicji Polskiej oraz Leszek Bonna z Koalicji Obywatelskiej. Dyskusji można odsłuchać TUTAJ.

Ponadto formę debat przybierały wrześniowe audycje "Śniadanie polityków w Radiu Gdańsk" oraz "Nie tylko metropolia". Wszystkie są dostępne do posłuchania w zakładkach poświęconych tym cyklom.

 

rg