Wiadomości
(Fot. Radio Gdańsk)

wtorek,

08 października 2019

19:23

Środa w radiu. Kampania emocjonalna, sensowna, a może nudna? Zapytamy naszych gości

O godzinie 8:30 w audycji Gość dnia porozmawiamy z Kazimierzem Smolińskim, posłem Prawa i Sprawiedliwości oraz kandydatem tego ugrupowania w nadchodzących wyborach. Audycję poprowadzi Jarosław Popek.

Po godz, 9
Andrzej Urbański zaprasza na radiowe komentarze. W naszym studiu pojawią się prof. Krzysztof Kornacki, filolog i filmoznawca z Katedry Kultury i Sztuki Instytutu Filologii Polskiej Uniwersytetu Gdańskiego oraz prof. Grzegorz Grochowski, Wydział Nauk Społecznych Instytut Politologii Uniwersytetu Gdańskiego.

Emocjonalna, merytoryczna, a może nudna? Jaka jest kampania wyborcza? Co mówią sondaże przedwyborcze? Czy ludzie wierzą w przedwyborcze przekazy? Czy na ostatniej prostej uda się jeszcze przekonać nieprzekonanych? Te pytania zadamy naszym gościom.

Po godz. 9:30 zapraszamy na audycję ekonomiczną. W Ludziach i pieniądzach Artur Kiełbasiński i prezes Energi S.A. Grzegorz Ksepko oraz Maciej Krzesiński, dyrektor ds. współpracy międzynarodowej portu w Gdyni porozmawiają o kwestiach dotyczących gospodarki morskiej.

A wieczorem interesujący materiał Anny Rębas. W audycji Magazyn morski rozmowa z kitesurferami, których wodne akrobacje na mieszkańcach Rewy nie robią już żadnego wrażenia posłuchacie. To o 18:30._