Styl życia
Dyrektor artystyczna festiwalu Zatoka Kobiet Agata Młynarska. Fot. Agencja KFP/Mateusz Ochocki

poniedziałek,

09 marca 2015

11:30

Gwiazdy w Sopocie. Zobacz jak ubrały się m.in. Kwaśniewska, Figura i Sablewska [FOTORELACJA]

Zatoka Kobiet - pod takim hasłem odbyła się w sopockiej Zatoce Sztuki festiwalu, którą dla pań zorganizowała znana prezenterka telewizyjna Agata Młynarska. Odbyło się ponad 20 warsztatów i spotkań z autorytetami, m.in. Henryką Krzywonos-Strycharską, Katarzyną Figurą, Mają Sablewską czy Iloną Łepkowską.
W sobotę rozmowy rozpoczęły się od spotkania z byłą Pierwszą Damą Jolantą Kwaśniewską, która odpowiadała na pytania uczestniczek. Później w czasie dyskusji "Siła jest w nas" panie mogły porozmawiać z m.in. z Anną Cieślak, Katarzyną Figurą, Iwoną Kossmann i Ewą Wojciechowską. W Zatoce Sztuki gościły także Ilona Łepkowska, Maja Sablewska, Bożena Batycka i Henryka Krzywonos-Strycharska. O seksualności opowiadał prof. Andrzej Depko.

W sobotę wieczorem odbył się recital Stanisławy Celińskiej, a w niedzielę pokazano przedstawienie stworzone, wyreżyserowane i zagrane przez Joannę Szczepkowską w duecie z Hanną Konarowską. W niedzielę odbył się bieg charytatywny, przed którym profesjonalną rozgrzewkę poprowadziła Iwona Guzowska.

Zobaczcie jak wyglądały gwiazdy podczas Zatoki Kobiet!


marz

Zobacz Galerię