Sport
Fot. Radio Gdańsk/Andrzej Dubas

piątek,

25 maja 2018

13:04

Jędza mistrzem zgrupowania. Reprezentacja żegna się z Juratą i Pomorzem [ZDJĘCIA]

Zwycięstwem drużyny Artura Jędrzejczyka zakończył się turniej "siatkonogi", który był jednym z ostatnich akcentów zgrupowania piłkarskiej reprezentacji Polski na Pomorzu. "Jędza", bo tak nazywał się zespół obrońcy Legii Warszawa, wystąpił w składzie: Michał Pazdan, Maciej Rybus i Jan Bednarek.

Kadra na Pomorzu przebywała od poniedziałku. W tym czasie łączyła trening z integracją. W środę biało-czerwoni spotkali się prezydentem Polski Andrzejem Dudą, w czwartek wspólnie grillowali, a następnie specjalnie dla nich zagrał zespół Lady Pank.

DŁUGA DROGA FANÓW

Piątek zarezerwowany był na turniej "siatkonogi" i sesję autografów. Jastarnia była oblężona przez kibiców, którzy przejechali nawet 600 kilometrów, aby zdobyć autograf ulubionego piłkarza. Tego samego dnia zawodników czeka także sparing przeciwko III ligowemu KP Starogard. Drużyna z Kociewia starciem przeciwko biało-czerwonym uczci 10. rocznicę powstania klubu.

TERAZ ARŁAMOWO

W sobotę kadrowiczów czeka jeszcze krótki, poranny rozruch. Następnie zgrupowanie dobiegnie końca. Od poniedziałku drużyna Adama Nawałki przeniesie się na południe Polski. W Arłamowie rozpocznie się ostatni etap przygotowań do mundialu. Na podstawie treningów w Bieszczadach selekcjoner wybierze 23 piłkarzy, którzy pojadą do Rosji.

 

Wojciech Luściński/mili


Zobacz Galerię