Sport
Fot. Agencja KFP/Krzysztof Mystkowski

czwartek,

16 marca 2017

13:22

Czołowy gracz Lechii na dłużej w Gdańsku. Długie negocjacje zakończone powodzeniem

Milos Krasić z nowym kontraktem w Lechii Gdańsk. Serbski pomocnik, który w gdańskiej drużynie odgrywa bardzo istotną rolę, związał się z biało-zielonymi umową, która będzie obowiązywała do końca czerwca 2019 roku.

Dotychczasowa umowa Krasicia z Lechią obowiązywała do końca bieżących rozgrywek. Klub, jak i zawodnik zdecydowali się na jej przedłużenie.

- Jestem niezwykle szczęśliwy z faktu, że przedłużyłem kontrakt w Lechii. Chciałbym podziękować prezesowi klubu, a także trenerowi za to, że obdarzyli mnie zaufaniem i chcą, bym dalej był piłkarzem biało-zielonych. Bardzo dobrze czuję się w Gdańsku i chciałbym wywalczyć z drużyną wszystkie możliwe do zdobycia trofea, powiedział Krasić.

Radości po podpisaniu umowy nie krył prezes gdańskiego klubu Adam Mandziara. - Pozostanie Milosa w naszym klubie to nasz duży sukces. Nie trzeba nikomu udowadniać, jak wysokiej klasy jest to zawodnik, co udowadnia na boisku, jak i poza nim. Dlatego chciałbym bardzo podziękować Milosowi za to, że zdecydował się zostać z nami na dłużej - zaznaczył prezes zarządu Lechii Gdańsk.

Krasić do gdańskiego zespołu dołączył w trakcie sezonu 2015/2016. Do tej pory w barwach Lechii rozegrał 46 spotkań w Lotto Ekstraklasie, w których strzelił pięć goli.
lechia.pl/lus