Sport
(Fot. Powiatowa Kościerska Halowa Liga Piłki Nożnej)

sobota,

15 stycznia 2022

13:25

Osiem meczów w Wielkim Klinczu. Powiatowa Kościerska Halowa Liga Piłki Nożnej wznawia rozgrywki

Najbliższa kolejka organizowanych przez Akademię Piłkarską Kościerzyna oraz Ceramik Łubiana rozgrywek Powiatowej Kościerskiej Halowej Piłki Nożnej odbędzie się w niedzielę 16 stycznia w hali sportowo-widowiskowej w Wielkim Klinczu. W ośmiu spotkaniach o punkty będzie walczyć szesnaście drużyn.

Rozgrywki podzielone są na dwie grupy. W grupie A na czele tabeli znajduje się drużyna Tencom-Pol, która w ostatniej kolejce straciła punkty, remisując ze Stalspeed 3:3. Lepiej pokazała się drużyna zajmująca 2. pozycję, czyli Usługi Ogólnobudowlane. Wicelider w ostatnim meczu rozbił drużynę Alko Team, wygrywając 10:2.

W grupie B pozycję lidera zajmuje zespół Hugo Team, który w ostatnim spotkaniu pokazał wyższość nad ekipą Rodzice KS Skorzewo, pokonując ich 7:2. Depcze im jednak po piętach drużyna OK Dziemiany, która także w poprzedniej kolejce odnotowała wygraną, pokonując 4:3 po wyrównanym spotkaniu Ceramik Łubianę. 

Następna kolejka PKHLP zostanie rozegrana w niedzielę, 16 stycznia w hali sportowo-widowiskowej w Wielkim Klinczu. Rozgrywki zainauguruje mecz między Czarnym Koniem, a Texas Pub, który rozpocznie się o godzinie 13:00.

Wyniki 5. kolejki PKHLP (8 stycznia):

Grupa A
Domstar - FC Grabowo 1:7
Stalspeed - Tencom-Pol 3:3
Alko Team - Usługi Ogólnobudowlane Dawid Wiczkowski 2:10
Wierzyca Stara Kiszewa - LKP Nowa Karczma 5:8

Grupa B
Ceramik Łubiana - OK Dziemiany 3:4
Aqua Sport Kościerzyna - Texas Pub 0:3
Rodzice KS Skorzewo - Hugo Team 2:7
Michael Lipusz - Czarny Koń 8:1 

Jakub Krysiewicz