Sport
(Fot. Pixabay)

sobota,

31 lipca 2021

20:00

Katarzyna Wasick w finale na 50 metrów stylem dowolnym kobiet. Zakończenie fazy grupowej turnieju siatkówki [ZAPOWIEDŹ 11. DNIA IO W TOKIO]

Przed nami 11. dzień IO w Tokio. Tego dnia zdecydowanie przeważać będą rozgrywki lekkoatletyczne, jednak emocji dostarczą nam także pływanie i siatkówka.

JEŹDZIECTWO

W crossie WKKW będziemy mogli kibicować polskim reprezentantom od 0:45. W akcji zobaczymy Jana Kamińskiego, Joannę Pawlak oraz Małgorzatę Cybulską.

GOLF

Czas na zakończenie rozgrywek golfowych w Tokio. Od 1:15 rozpocznie się finał, w którym zobaczymy Adriana Meronka. Polak niestety szans na medal już nie ma, jednak na pewno powalczy o zakończenie rozgrywek na jak najlepszym miejscu w klasyfikacji ogólnej. 

SIATKÓWKA

Meczem biało-czerwonych z reprezentacją Kanady zakończą się rozgrywki grupowe turnieju siatkowego. Na ten moment Polacy po jednej porażce i trzech zwycięstwach zajmują 1. miejsce w grupie A.

LEKKOATLETYKA

W rzucie młotem kobiet w akcji zobaczymy Anitę Włodarczyk, Joannę Fiodorow oraz Malwinę Kopron. W biegu na 3000 m z przeszkodami kobiet wystartują Aneta i Alicja Konieczek. Na 400 m pobiegnie Karol Zalewski, a dwa razy dłuższy dystans przebiegną Patryk Dobek i Mateusz Borkowski. Nie zabraknie również emocji związanych z biegiem na 100 m przez płotki. Tam Polskę będą reprezentować Klaudia Siciarz i Pia Skrzyszowska.

PŁYWANIE

Wielki finał pływania na 50 metrów stylem dowolnym kobiet odbędzie się około 3:35. W nim będziemy mogli kibicować Katarzynie Wasick, która stanie przed wielką szansą wywalczenia medalu dla Polski. 

ŻEGLARSTWO

Od 5:05 w wyścigu punktowanym 470 kobiet biało-czerwone barwy będą reprezentować Agnieszka Skrzypulec i Jolanta Ogar.

Jakub Krysiewicz