Sport
Hubert Hurkacz (fot. PAP/EPA/NEIL HALL)

poniedziałek,

12 lipca 2021

14:13

Iga Świątek i Hubert Hurkacz awans na najwyższe miejsca w światowych rankingach będą świętować w Gdyni. Tomasz Świątek zdradza plany córki

Iga Świątek - ósma, Hubert Hurkacz - jedenasty. Polscy tenisiści awansowali na najwyższe w karierach pozycje w światowym rankingu. Oboje gościć będą we wtorek w Gdyni na kortach Arki.
O godzinie 14 na korcie centralnym odbędzie się mecz pokazowy par mieszanych. Idze będzie towarzyszył Marcin Matkowski, Huberta będzie wspierała Klaudia Jans-Ignacik. Wcześniej nasze gwiazdy odbiją po kilka piłek z dziećmi. Iga Świątek zagra też super tie-breaka, którego za prawie 10 tys. zł wylicytował jeden z jej fanów.

PRZEDSMAK TURNIEJU

Już od 10 na korcie nr 10 były kapitan daviscupowej reprezentacji Polski i tenisista Lechii - Radosław Szymanik poprowadzi tenisową klinikę. To wszystko przedsmak turnieju rangi WTA 250, który na kortach Arki zacznie się w sobotę.
 
POSŁUCHAJ OJCA IGI

Ojciec Igi, który startował w wioślarskich wyścigach na igrzyskach w Seulu w 1988 roku w radiowej "Dogrywce" opowiada o kocie, który od 13 lat jest u Świątków domownikiem, o maturze z matematyki i języka angielskiego na "6" i pieniądzach, które nie są najważniejsze
 
Posłuchaj materiału:


WM/puchh