Sport
(fot. mat. pras.)

sobota,

10 lipca 2021

07:56

Crossfit w niedzielę na plaży w Brzeźnie. Edukacja, ćwiczenia, dobra zabawa i sportowa rywalizacja

Crossfit to forma aktywności, która wpływa na stan ducha i kondycję fizyczną. Zestaw różnorodnych ćwiczeń wpływa na  dziesięć różnych tzw. obszarów fizycznych, do których należą: wydolność krążeniowo-oddechowa, wytrzymałość, siła, gibkość, moc, szybkość, zwinność, równowaga, koordynacja, dokładność.

To czasami wysiłek "do bólu", ale rekompensata w postaci sylwetki, siły, kondycji fizycznej, sprawności i dobrego nastroju jest naprawdę godna

CROSS MIXED ZONE GDAŃSK

W niedzielę na Lotos Stadionie Letnim w Gdańsku Brzeźnie rywalizować będą duety mieszane. Na specjalnie ułożonym torze każda para będzie musiała wykona po kilkanaście zadań fizycznych. Rywalizacja odbędzie się systemem pucharowym. Po pierwszej fazie – dwóch workoutach – w grze zostanie połowa drużyn. Po następnym workoucie półfinałowym – cztery najlepsze miksty zakwalifikują się do wielkiego finału. Tam po kolejnym workoucie poznamy zwycięzców.

Przy okazji będzie można skorzystać z porad trenerów personalnych, dietetyków i samych zawodników - wśród nich Krzysztofa Małkowskiego z Crossfit Stocznia.

 


Włodzimierz Machnikowski