Sport
(Fot. Flickr)

środa,

09 czerwca 2021

10:43

EURO 2020. Co? kiedy? jak? gdzie? [TERMINARZ]

Studio Euro w Radiu Gdańsk w dni powszednie trwać będzie od 15:05 do 16:00. Nasi goście podzielą się emocjami, wiedzą oraz przemyśleniami. Będziemy na bieżąco komentować wydarzenia z boisk piłkarskich i ich okolic. Odwiedzimy bazę polskiej reprezentacji w Sopocie oraz przepytamy w kwestiach piłkarskich przedstawicieli innych dyscyplin.
 
Specjalny Serwis Euro pojawiać się będzie od poniedziałku do soboty o 7:37. Sobotnio-niedzielne Radio Gdańsk Z boisk i stadionów praktycznie w całości poświęcimy finałom piłkarskich ME.
FAZA GRUPOWA

Grupa A

piątek 11.06
Turcja - Włochy (Rzym) - godz. 21:00

sobota 12.06
Walia - Szwajcaria (Baku) - godz. 15:00

środa 16.06
Turcja - Walia (Baku) - godz. 18:00
Włochy - Szwajcaria (Rzym) - godz. 21:00

niedziela 20.06
Szwajcaria - Turcja (Baku) - godz. 18:00
Włochy - Walia (Rzym) - godz. 18:00

GRUPA B

sobota 12.06
Dania - Finlandia (Kopenhaga) - godz. 18:00
Belgia - Rosja (Sankt Petersburg) - godz. 21:00

środa 16.06
Finlandia - Rosja (Sankt Petersburg) - godz. 15:00

czwartek 17.06
Dania - Belgia (Kopenhaga) - godz. 18:00

poniedziałek 21.06
Rosja - Dania (Kopenhaga) - godz. 21:00
Finlandia - Belgia (Sankt Petersburg) - godz. 21:00

GRUPA C

niedziela 13.06
Austria - Macedonia Płn. (Bukareszt) - godz. 18:00
Holandia - Ukraina (Amsterdam) - godz. 21:00

czwartek 17.06
Ukraina - Macedonia Płn. (Bukareszt) - godz. 15:00
Holandia - Austria (Amsterdam) - godz. 21:00

poniedziałek 21.06
Macedonia Płn. - Holandia (Amsterdam) - godz. 18:00
Ukraina - Austria (Bukareszt) - godz. 18:00

GRUPA D

niedziela 13.06
Anglia - Chorwacja (Londyn) - godz. 15:00

poniedziałek 14.06
Szkocja - Czechy (Glasgow) - godz. 15:00

piątek 18.06
Chorwacja - Czechy (Glasgow) - godz. 18:00
Anglia - Szkocja (Londyn) - godz. 21:00

czwartek 22.06
Chorwacja - Szkocja (Glasgow) - godz. 21:00
Czechy - Anglia (Londyn) - godz. 21:00

GRUPA E

poniedziałek 14.06
Polska - Słowacja (Sankt Petersburg) - godz. 18:00
Hiszpania - Szwecja (Sewilla) - godz. 21:00

piątek 18.06
Szwecja - Słowacja (Sewilla) - godz. 15:00

sobota 19.06
Hiszpania - Polska (Sewilla) - godz. 21:00

środa 23.06
Słowacja - Hiszpania (Sewilla) - godz. 18:00
Szwecja - Polska (Sankt Petersburg) - godz. 18:00

GRUPA F

wtorek 15.06
Węgry - Portugalia (Budapeszt) - godz. 18:00
Francja - Niemcy (Monachium) - godz. 21:00

sobota 19.06
Węgry - Francja (Budapeszt) - godz. 15:00
Portugalia - Niemcy (Monachium) - godz. 18:00

środa 23.06 
Portugalia - Francja (Budapeszt) - godz. 21:00
Niemcy - Węgry (Monachium) - godz. 21:00

1/8 FINAŁU

sobota 26.06
1. 2A - 2B (Amsterdam) - godz. 18:00
2. 1A - 2C (Londyn) - godz. 21:00

niedziela 27.06
3. 1C - 3D/3E/3F (Budapeszt) - godz. 18:00
4. 1B - 3A/3D/3E/3F (Bilbao) - godz. 21:00

poniedziałek 28.06
5. 2D - 2E (Kopenhaga) - godz. 18:00
6. 1F - 3A/3B/3C (Bukareszt) - godz. 21:00

wtorek 29.06
7. 1D - 2F (Dublin) - godz. 18:00
8. 1E - 3A/3B/3C/3D (Glasgow) - godz. 21:00

ĆWIERĆFINAŁY

piątek 2.07
I. zwycięzca 6 - zwycięzca 5 (Sankt Petersburg) - godz. 18:00
II. zwycięzca 4 - zwycięzca 2 (Monachium) - godz. 21:00

sobota 3.07
III. zwycięzca 3 - zwycięzca 1 (Baku) - godz. 18:00
IV. zwycięzca 8 - zwycięzca 7 (Rzym) - godz. 21:00

PÓŁFINAŁY
wtorek 6.07
zwycięzca II - zwycięzca I (Londyn) - godz. 21:00

środa 7.07
zwycięzca IV - zwycięzca III (Londyn) - godz. 21:00

FINAŁ
niedziela 11.07 (Londyn) - godz. 21:00


Jakub Krysiewicz