Sport
(Fot. Agencja KFP/Krzysztof Mystkowski)

wtorek,

08 czerwca 2021

19:47

Treningi polskich piłkarzy otwarte dla kibiców na gdańskim stadionie. Obowiązują limity, decyduje kolejność

Po pięć tysięcy kibiców będzie mogło obejrzeć dwa treningi polskich piłkarzy na Polsat Plus Arenie Gdańsk. Pierwsza otwarta sesja odbędzie się w czwartek o godz. 17:00, drugą zaplanowano we wtorek 15 czerwca o tej samej porze. Zajęcia potrwają ponad godzinę.

Podczas mistrzostw Europy polscy zawodnicy przebywać będą w Hotelu Marriott Resort & Spa w Sopocie, a ćwiczyć na Polsat Plus Arenie Gdańsk, gdzie na co dzień swoje spotkania w ekstraklasie rozgrywa Lechia, a 26 maja odbył się finał Ligi Europy.

DWA TRENINGI OTWARTE

Dwa treningi będą otwarte dla kibiców. Podopiecznych trenera Paulo Sousy będzie można oglądać z trybun w czwartek, czyli na początku zgrupowania oraz we wtorek, czyli dzień po inauguracyjnym spotkaniu biało-czerwonych w Sankt Petersburgu ze Słowacją. Zajęcia rozpoczną się o godz. 17:00 i mają trwać ponad godzinę.

Niewykluczone, że po awansie Polaków do kolejnej fazy turnieju odbędą się kolejne publiczne treningi.

W środę o godz. 12:00 na stronie polsatplusarenagdansk.pl udostępniony zostanie link do formularza, po wypełnieniu którego otrzyma się na maila zaproszenie upoważniające do wzięcia udziału w pierwszym otwartym treningu. Jedna osoba może wygenerować maksymalnie cztery wejściówki. Są bezpłatne, a o ich otrzymaniu decyduje kolejność zapisów w systemie, aż do wyczerpania puli.


PAP/mw