Sport
(fot. MOSiR Sopot)

czwartek,

18 lutego 2021

13:52

Bieg Inki i Sopocka Zima w jednym terminie. Ze względu na obostrzenia wydarzenie będzie miało charakter hybrydowy

27 lutego sopocki MOSiR zaprasza na cykl biegów "4 Pory Roku". Tradycyjnie rozpocznie się on od rywalizacji na dystansach 4 i 8 kilometrów w ramach biegu Sopocka Zima. W tym roku wydarzenie połączone zostanie z Biegiem Inki na dystansie 2021 metrów.


Z powodu istniejących obostrzeń impreza będzie miała charakter hybrydowy - bez wspólnego startu. Uczestnicy mają startować w przedziale godzinowym od 12:00 do 15:00 z wyznaczonego punktu na sopockiej plaży przy wejściu numer 43. Biuro zawodów znajdzie się w siedzibie MOSiR przy ul. Bitwy pod Płowcami przy wejściu na plażę numer 40 i będzie czynne w godzinach 11:00-15:00.

Cała trasa Biegu Inki na 2021 metrów oraz Sopockiej Zimy na 4 i 8 kilometrów zostanie wyznaczona na plaży. Bieg Inki jest wydarzeniem historycznym, nie ma więc formy rywalizacji sportowej. Natomiast za zajęcie I-III miejsca w klasyfikacji kobiet i mężczyzn w biegach w ramach Sopockiej Zimy przewidziano statuetki i nagrody rzeczowe.

GDZIE MOŻNA SIĘ ZAPISAĆ?

Zapisy do biegu prowadzone są online na elektronicznezapisy.pl i na www.mosir.sopot.pl. Ze względu na sytuację pandemiczną nie będzie możliwości zapisania się w dniu zawodów. Regulamin oraz informacje dotyczące biegów zamieszczone są na stronie www.mosir.sopot.pl.

 

am