Sport
Kibice Arki zostali ukarani przez Komisję Ligi (Fot. Marcin Szymczyk/400mm.pl)

środa,

12 lutego 2020

19:43

Zmiany na szczycie w Arce. Włodzimierz Midak w Radzie Nadzorczej klubu. Komisja Ligi ukarała kibiców

Włodzimierz Midak i Dagmara Sadowska zostali nowymi członkami rady nadzorczej Arki Gdynia. To efekt Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenia Akcjonariuszy, które odbyło się w poniedziałek. Podczas zgromadzenia została także przedstawiona prognoza finansowa na najbliższe miesiące.
Jak poinformował klub, na zgromadzeniu obecni byli przedstawiciele 100% akcjonariatu reprezentowanego przez przedstawicieli akcjonariuszy.


Sadowska to przedstawiciel Ejsmond Club, a Włodzimierz Midak to ojciec Dominika Midaka, który jest głównym akcjonariuszem klubu.


Poniżej prezentujemy pełen komunikat klubu.

W dniu 12 lutego 2020 roku odbyło się Nadzwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy Arka Gdynia SSA. Obecni byli przedstawiciele 100% akcjonariatu reprezentowanego przez przedstawicieli akcjonariuszy. Przedstawiona została prognoza finansowa na najbliższe miesiące oraz uzupełniony został skład Rady Nadzorczej, do której weszli: Pani Dagmara Sadowska jako przedstawiciel Ejsmond Club oraz Pan Włodzimierz Midak jako przedstawiciel akcjonariusza większościowego.

Podczas posiedzenia Nadzwyczajnego Walnego Zgromadzenie Akcjonariuszy omawiana była także sytuacja związana z możliwymi zmianami właścicielskimi i możliwościami pozyskania nowego inwestora. Posiedzenie zakończyło się jednomyślnym zatwierdzeniem uchwał związanych z rozszerzeniem składu Rady Nadzorczej oraz działań Zarządu Arka Gdynia SSA.

Posiedzenie było kolejnym krokiem wyjaśniającym wątpliwości dotyczące sytuacji Klubu i pozwala dalej realizować nasze szczytne hasło: ARKA RAZEM!

KIBICE UKARANI

Przeciwko rodzinie Midaków od dłuższego czasu protestują kibice. Prowadzą akcję w internecie, rozwieszają też transparenty w mieście, a ostatnio pojawiły się również na stadionie. Kibice protestowali też podczas dopingu. Za ten doping zostali jednak ukarani przez Komisję Ligi. Osoby, które były na trybunie "Górka" podczas meczu z Cracovią otrzymały zakaz wejścia na następny domowy mecz Arki.
 

Komunikat Komisji Ligi w sprawie kibiców Arki:

Na tej trybunie dopuszczano się zachowań polegających na szczególnie wulgarnym obrażaniu właściciela klubu. Ponadto w trakcie meczu wywieszony został transparent z obraźliwymi treściami w stosunku do właściciela i pracownika klubu

Tymoteusz Kobiela