Sport
W radiowej "Dogrywce" Artur Siódmiak podzielił się swoją wiedzą na temat wyboru przyszłego ministra sportu (Fot. commons wikimedia/Steindy)

poniedziałek,

02 grudnia 2019

14:51

Kto zostanie nowym ministrem sportu? Wśród kandydatów: Klepacka, Pyrek, Jędrzejczak, Gortat. Artur Siódmiak dementuje

- Kobieta, która ma na koncie sportowe sukcesy, zostanie nowym ministrem sportu - ujawnił Michał Dworczyk. Szef kancelarii premiera zapowiedział, że następcę Witolda Bańki poznamy jeszcze w tym tygodniu. Na liście potencjalnych kandydatów eksponowane miejsce zajmuje Zofia Klepacka. 33-letnia brązowa medalistka z Londynu w żeglarskiej klasie RS:X nie rezygnuje z udziału w w swych czwartych igrzyskach.

Wymienia się także Monikę Pyrek, która przyznała, że miała kontakty z ministerstwem, a także Otylię Jędrzejczak, która zdementowała plotki, jakoby miała zostać następczynią Witolda Bańki.


Na pewno ministrem sportu nie zostanie Marcin Gortat, prywatne zaprzyjaźniony z Arturem Siódmiakiem. Kto zatem stanie na czele resortu? Znakomity przed laty piłkarz ręczny, medalista MŚ w radiowej "Dogrywce" w rozmowie z Włodzimierzem Machnikowskim podzielił się swoją wiedzą. 

Posłuchaj rozmowy z Arturem Siódmiakiem:Włodzimierz Machnikowski/mkul