Sport
Patryk Lipski i Roman Kołtoń byli gośćmi Znajomych ze słyszenia Fot. Tymek Kobiela/Radio Gdańsk

czwartek,

21 listopada 2019

18:39

Lipski: Chcę powiedzieć "Zrobiłeś to chłopak", Kołtoń: Lechia zagra o mistrzostwo, Arka nie spadnie z ligi! [POSŁUCHAJ]

Ogromny talent, który ostatnio jest w bardzo słabej formie i nie może się odnaleźć. Słucha rapu, nigdy nie pił alkoholu i uwielbia dobre restauracje – to Patryk Lipski. Później mikrofon przejęła jedna z najbardziej znanych postaci polskiego dziennikarstwa sportowego, autor Prawdy Futbolu – Roman Kołtoń. Zapraszamy na dziesiąty odcinek Znajomych ze słyszenia.
Patryk Lipski do Lechii przychodził z łatką bardzo dużego talentu, ale to wiązało się też z bardzo dużymi oczekiwaniami. Ostatnio zupełnie nie jest w stanie im sprostać, bo ten sezon jak na razie ma po prostu słaby. – To jest trudniejszy moment w mojej karierze, jestem tego świadomy. Moja forma nie była ostatnio wysoka, to jest fakt. Muszę mocno pracować i wrócić do składu – mówi Lipski. Ale o bieżącej formie za długo nie rozmawialiśmy, bo szybko rozmowa zeszła na tematy rapu, podróży, kuchni i pracy mentalnej. – Mam nadzieję, że kiedyś powiem sobie, jak rapował Kękę - „Zrobiłeś to chłopak” - mówi o przyszłości pomocnik Lechii.

LECHIA POWALCZY O MISTRZOSTWO, ARKA NIE SPADNIE

Później, dość niespodziewanie, mikrofon przejął Roman Kołtoń. Dziennikarz i komentator Polsatu, autor kanału Prawda Futbolu, to kopalnia anegdot, ale też człowiek, który wiele w piłce widział i swoje zdanie ma. Czy podoba mu się przepis o młodzieżowcu? Kogo Lechia sprzeda i za ile milionów? Na jakim miejscu sezon skończą biało-zieloni, czy powalczą o mistrzostwo? A jak finiszować będą piłkarze Arki i dlaczego nie spadną z ligi? Na te pytania, ale też wiele innych, odpowiedział Kołtoń. Posłuchajcie:Zapraszają Tymek Kobiela i Paweł Kątnik