Sport
Marcus da Silva był gościem 9. odcinka Znajomych ze słyszenia Fot. Tymek Kobiela/Radio Gdańsk

piątek,

08 listopada 2019

19:19

Znajomi ze słyszenia #9. Marcus da Silva: Smółka? Nie znam gościa. Okłamał mnie i zniszczył atmosferę w szatni

Marcus da Silva o Zbigniewie Smółce wypowiada się kategorycznie. - Okłamał mnie. To nie jest dobry człowiek - mówi Brazylijczyk z polskim paszportem. Jak wyglądały ich relacje? Kiedy zaczęło się to psuć i dlaczego na początku myślał, że wszystko będzie dobrze? Pomocnik opowiedział też o swoich początkach w Brazylii i relacjach z rodziną. Zapraszamy na dziewiąty odcinek Znajomych ze słyszenia.
Marcus był jednym z piłkarzy odsuniętych przez Smółkę. Trener przekonywał, że trzeba stawiać na młodych. Jak mówi sam zawodnik - został przez szkoleniowca okłamany. Smółka miał obiecać mu pracę w klubie, ówczesny prezes, Wojciech Pertkiewicz, stwierdził jednak, że posady dla pomocnika nie ma.

Marcus konkretnie opowiada, dlaczego nie powie ani jednego dobrego słowa o Smółce. Poza tym wspomina też dzieciństwo w fawelach Rio de Janeiro, w których trzeba wiedzieć, jak żyć, żeby przetrwać. Opowiada o bardzo trudnych chwilach w Polsce i porównuje imprezy brazylijskie do polskich. Posłuchajcie:Zapraszają Tymek Kobiela i Paweł Kątnik