Słupsk
Sla Mazur Boxing Gym. Przygotowania do udziału w gali (Fot. kan)

sobota,

15 stycznia 2022

12:04

Dziś w hali Gryfia III Gala Białych Kołnierzyków. Na ringu zmierzą się trenujący amatorsko boks w poważnych starciach pięściarskich

Dziś o godzinie 17 w hali Gryfia odbędzie się III Bokserska Gala Białych Kołnierzyków. Na ringu, w poważnych walkach zmierzą się trenujący rekreacyjnie pięściarstwo ambitni amatorzy. 


Impreza organizowana jest przez Mazur Boxing Gym, salę treningową w której boks uprawiają amatorzy w różnym wieku i różnych profesji. Od studentów po menadżerów i prezesów firm. - Raz do roku dajemy naszym trenującym okazję do zmierzenia się na ringu w profesjonalnej gali - mówi Tomasz Mazur, organizator imprezy i właściciel MBG. - To dobra zabawa, ale i efektowne widowisko. 

Większość walk to straci trzy rundowe, ale dwie zostaną przeprowadzone na dłuższym, sześciorundowym dystansie. Jedną z nich będzie nietypowy pojedynek 48-letniego Arkadiusza Paczkowskiego, trenującego w Mazur Gym z przeciwnikiem aż o 22 lata młodszym. - Szanuję rywala, ale w ogóle się nie boję. Mocno trenowałem i uważam, że jestem dobrze przygotowany - mówi Arkadiusz Paczkowski   

W trakcie gali przewidziano szereg dodatkowych atrakcji oraz prowadzone będą akcje charytatywne na rzecz leczenia Antosia Sicińskiego i Kuby Chmielowca. Odbędzie się zbiórka pieniędzy oraz kilka licytacji, w tym rękawic bokserskich podpisanych przez Dariusza "Tigera" Michalczewskiego. 

Bilet wstępu na imprezę 20 zł. Początek o godz. 17.

kan