Słupsk
Paweł Kryszałowicz (fot. Przemysław Woś)

środa,

24 listopada 2021

00:26

Prezes Gryfa Słupsk Paweł Kryszałowicz w oblężonej twierdzy. Posłuchaj rozmowy o problemach klubu

Jeśli mam być wrogiem numer jeden to odejdę - deklaruje prezes Gryfa Słupsk Paweł Kryszałowicz. Wokół piłkarskiego klubu narasta konflikt. Część kibiców od tygodni bojkotuje mecze IV ligowej drużyny. Domagają się zmian władz klubu.


- Ja jestem otwarty na rozmowy. Jeśli ktoś ma lepszy pomysł na ten klub to proszę bardzo - deklaruje prezes Kryszałowicz. - Jest zielone światło do zmian, ale proszę o konkrety, bo takie sytuacje powtarzają się co jakiś czas. Co parę lat ktoś mówi, że jak zmienimy prezesa to znajdą się pieniądze. Prezes się zmienia i pieniędzy nie ma. Ja mogę usiąść do rozmów o współpracy z tym kto miałby mnie zastąpić. Ale chcę usłyszeć konkrety, a nie tylko plan: "my zrobimy to lepiej".

Prezes Kryszałowicz przyznaje, że być może możliwości obecnego kierownictwa wyczerpały się, ale klub to nie tylko prezes. W najbliższym czasie odbędzie się zebranie stowarzyszenia, którego członkowie zdecydują co dalej.

- Część ludzi z zarządu chce odejść, bo ma dość tej atmosfery - dodaje Paweł Kryszałowicz. - To jest nagonka na mnie ludzi, którzy nigdy nic dla tego klubu nie zrobili i wiem, że tylko dużo mówią, a niewiele zrobią. 

Prezes Gryfa Słupska był gościem Studia Słupsk Radia Gdańsk Studio Słupsk 102 FM. Posłuchaj całej rozmowy