Słupsk
Magnum szuka domu (fot. Schronisko Słupsk)

wtorek,

23 listopada 2021

17:31

Historie na czterech łapach: Magnum, pies w typie wilka uratowany od śmierci szuka domu (posłuchaj audycji Studia Słupsk)

Cykl audycji pod nazwą "Historie na czterech łapach" przybliża państwu losy naszych czworonożnych przyjaciół, nie zawsze te miłe i przyjemne. Zachęca do adopcji tych zwierząt, które na dom i na miłość zasługują najbardziej.


W kolejnym odcinku, prosto ze słupskiego schroniska dla zwierząt, opowiadamy o przepięknym psie, w typie wilka, którego do słupskiego schroniska dla zwierząt przywiózł człowiek, mówiąc, że znalazł go w lesie przywiązanego do drzewa.

- Magnum ma około trzech lat. Rzeczywiście trafił do nas z taką właśnie historią, choć trudno w nią uwierzyć. Przez kilka dni nie mogliśmy zdjąć nawet smyczy z jego szyi, taki był agresywny - opowiada Marta Śmietanka kierownik słupskiego schroniska dla zwierząt. - Dziś już jest z nim dużo lepiej. Pracujemy nad nim i proszę mi wierzyć, jest w nim ogromny potencjał. Pod tą grubą warstwą futra kryje się bardzo dobre serduszko.

Posłuchaj rozmowy o tym, jaki jest Magnum i dlaczego mieszka za kratami słupskiego schroniska

 

Jeśli mają państwo jakiekolwiek pytania, lub historię, którą warto opowiedzieć na naszej antenie zapraszamy do kontaktu pod adresem mailowym slupsk@radiogdansk.pl lub j.merecka@radiogdansk.pl.