Słupsk
O tym, jakie atrakcje czekają na słupszczan podczas jarmarków opowiedziała Dagna Mikołajczak-Maśnicka (Fot. Pixabay/Archiwum prywatne)

piątek,

11 czerwca 2021

15:35

Ruszają letnie atrakcje w Słupsku. Podczas nadchodzących jarmarków będzie można sprzedać i kupić najróżniejsze skarby [POSŁUCHAJ]

W Słupsku rozpoczyna się sezon letni. Choć pozostało jeszcze kilkanaście dni, to już od najbliższego weekendu będzie można skorzystać z propozycji przygotowanych na jarmark przy ulicy Nowobramskiej.
- Rozpoczynamy już w niedzielę 13 czerwca. Zapraszamy na drugą edycję szafingu. To wydarzenie, które organizujemy wspólnie ze stylistką Pauliną Dulanowską. Pierwsza edycja spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony odwiedzających i wystawców, więc druga edycja, odbędzie się już w najbliższą niedzielę. Poza szafingiem w kolejne dwie niedziele czerwca - 20 i 27 odbędzie się słupski pchli targ "Z Szafy, z Kredensu, z Szuflady", czyli wszystko co mamy w domu, a jest w dobrym stanie. To jest podstawą, oddajemy rzeczy dobre, działające, całe. Pozbywamy się rzeczy, które nam już się nie przydadzą, ale innym jeszcze owszem - mówi Dagna Mikołajczak-Maśnicka. - Z zapisami na Pchli Targ startujemy w piątek - dodaje.

Szczegóły akcji: Wydział Współpracy i Promocji Urzędu Miejskiego w Słupsku. wip@um.slupsk.pl
telefon : (59) 848 79 21, (59) 848 82 28
Druki do pobrania na stronie slupsk.pl

Od 3 lipca ruszy także letni Jarmark na Nowobramskiej w Słupsku.

- To nasza propozycja dodatkowego ożywienia ulicy Nowobramskiej podczas wakacji. Są przygotowane stoiska dla chętnych wystawców. Mamy nadzieję, że ta impreza się przyjmie i na stałe wpisze w kalendarz wakacyjnych wydarzeń - mówi Dagna Mikołajczak-Maśnicka z Urzędu Miejskiego w Słupsku. - Zapisy na stoiska przyjmujemy od 15 czerwca - dodaje.

O tym, jakie atrakcje czekają na słupszczan podczas jarmarków opowiedziała Dagna Mikołajczak-Maśnicka.

 

Posłuchaj rozmowy:

 

 

Joanna Merecka-Łotysz/pb