Słupsk
fot. Nowy Teatr w Słupsku

piątek,

11 czerwca 2021

17:42

Farsa pełna zbiegów okoliczności. "Wieczór kawalerski" w Nowym Teatrze im. Witkacego w Słupsku

Już w piątek o 19:00 na deskach nowej siedziby słupskiego teatru odbędzie się premiera farsy w reżyserii Pawła Pitery. Za scenografię i kostiumy odpowiada Barbara Guzik, a w spektaklu zobaczymy cały zespół Nowego Teatru.

- "Wieczór kawalerski" to pełna nieoczekiwanych zbiegów okoliczności, przebieranek i zwrotów akcji, rozgrywająca się w zawrotnym tempie błyskotliwa komedia omyłek. Spektakl iskrzy dowcipem i ciętymi dialogami bawiąc widzów na całym świecie już od 1994 roku. Klasyka gatunku autorstwa Robina Hawdona gwarantuje, że „Wieczór kawalerski" to z pewnością dobry pomysł na wieczór w teatrze - mówi Dominik Nowak dyrektor Nowego Teatru. - Biletów na dziś już nie ma, ale spektakl będzie grany jeszcze jutro i pojutrze oraz w następny weekend. Zdarza się też tak, że w ostatniej chwili ktoś rezygnuje ze swojej rezerwacji, więc proszę zaglądać na naszą stronę i śledzić bo jest szansa, ze jakieś miejsca się zwolnią.

Na spektakl zaprasza Dominik Nowak dyrektor Teatru, a o spektaklu opowiada Igor Chmielnik aktor i asystent reżysera. Posłuchaj:
Kolejne spektakle już 12 i 13 czerwca. Aktualny repertuar teatru dostępny jest na stornie nowyteatr.pl.

Joanna Merecka-Łotysz/amo