Słupsk
Zdjęcie ilustracyjne (fot. pixabay.com)

sobota,

01 maja 2021

10:22

Szczepionki dotarły do Punktu Szczepień Powszechnych w Redzikowie

Punkt Szczepień Powszechnych w Redzikowie nie przestał szczepić  pacjentów przeciwko koronawirusowi.  Zaplanowane dostawy dotarły w terminie, dzięki czemu nieprzerwanie można korzystać z punktu.
Do tej pory wielu mieszkańców, niestety musiało udawać się na szczepienie poza granice regionu. Od 19 kwietnia, dnia otwarcia Punktu Szczepień Powszechnych  mają szansę zrobić to na miejscu.


SZCZEPIENIA PRZEZ 7 DNI W TYGODNIU

Punkt w Redzikowie  od strony medycznej obsługuje  Centrum Zdrowia Salus ze Słupska.  Szczepienia prowadzone są przez 7 dni w tygodniu, włączając w to obecne święta majowe.

Punkt oferuje różne rodzaje preparatów, zgodnie z kalendarzem dostaw szczepionek do Polski.

JAK SIĘ ZAREJESTROWAĆ?

Na szczepienie można się zarejestrować przez portal pacjent.gov.pl lub przez infolinię pod numerem 989. Pacjenci szczepieni są każdego dnia od godz. 8:00 do 18:00.

WE WTOREK ZACZNIE DZIAŁAĆ PUNKT W SŁUPSKU

Już w najbliższy wtorek, 5 maja, otwarty zostanie kolejny Punkt Szczepień Powszechnych, tym razem w Słupsku.  Punkt będzie się mieścił w sali gimnastycznej przy ulicy Słowiańskiej 2. Czynny będzie od poniedziałku do piątku w godzinach 15:00 - 20:00, a dziennie będzie w nim zaszczepionych 200 osób.


Joanna Merecka-Łotysz