Słupsk
Do tej pory policja zatrzymała 6 osób powiązanych ze sprawą zabójstwa (Fot. KPP Bytów)

niedziela,

21 lutego 2021

09:37

Tragedia na imprezie pod Bytowem. Młody mężczyzna zmarł od ciosów zadanych nożem

Zmarł 17-latek zaatakowany nożem. To tragiczny finał sobotniej imprezy Mądrzechowie pod Bytowem.
W sobotę około godziny 21.00 dyżurny bytowskiej komendy otrzymał informację o awanturze, w trakcie której jedna osoba została raniona nożem. Do zdarzenia doszło w okolicach Bytowa w wynajmowanym domku letniskowym. Na miejsce natychmiast zostali skierowani policjanci oraz służby ratunkowe. Dojeżdżając, policjanci zauważyli mężczyznę idącego w kierunku Bytowa, który miał zakrwawione ręce, co mogło świadczyć że mógł brać udział w zdarzeniu.

- Otrzymaliśmy zgłoszenie dotyczące zabójstwa, do którego doszło podczas imprezy urodzinowej. Do tej sprawy policjanci zatrzymali łącznie 6 osób, w tym 30-letniego mężczyznę wstępnie podejrzewanego o to przestępstwo - mówi komisarz Michał Sienkiewicz z Zespołu Prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku.

DALSZE CZYNNOŚCI

- W sobotę funkcjonariusze na miejscu, pod nadzorem prokuratora, wykonywali bardzo szczegółowo oględziny miejsca zdarzenia. Zabezpieczyli też nóż, który prawdopodobnie był użyty do popełnienia tego przestępstwa. W niedzielę będą wykonywane z zatrzymanymi osobami dalsze czynności procesowe - dodaje komisarz Michał Sienkiewicz.

W zdarzeniu ranna została także inna osoba, którą przewieziono do szpitala.

 

Joanna Merecka-Łotysz/pb