Słupsk
W szpitalu działa 31 oddziałów, ponad 20 poradni i 11 pracowni diagnostycznych (Fot. Radio Gdańsk/Przemysław Woś)

środa,

29 lipca 2020

17:59

Słupski szpital zachęca absolwentów pielęgniarstwa do pracy. W specjalnym filmie pokazuje, dlaczego warto

Słupska placówka zabiega o absolwentów pielęgniarstwa i lekarzy kończących studia już od dawna. Tym razem szpital kieruje ofertę głównie do absolwentów pielęgniarstwa. - Aby przybliżyć działalność absolwentom pielęgniarstwa, nasza placówka przygotowała specjalny film zachęcający do pracy w szpitalu. Jest to film reklamowy dla pielęgniarek. Zrealizowany został w formie krótkiego spaceru po szpitalu. Zobaczyć w nim można niektóre z szpitalnych oddziałów i zapoznać się z ich działalnością - mówi Marcin Prusak rzecznik Specjalistycznego Szpitala Wojewódzkiego w Słupsku. - Bohaterką filmu i oprowadzającą po szpitalu jest Natalia, tegoroczna absolwentka pielęgniarstwa w Akademii Pomorskiej w Słupsku. Jako pierwsza w tym roku zgłosiła się do pracy w słupskim szpitalu - tłumaczy.

FILM PROMUJĄCY

Film trwa 5 minut i można go obejrzeć na stronie internetowej oraz na facebookowym profilu Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Słupsku.

 

 

 

W szpitalu działa 31 oddziałów, ponad 20 poradni i 11 pracowni diagnostycznych. Placówka jest szpitalem III stopnia w sieci szpitali.

 

CZEGO MOŻNA SIĘ SPODZIEWAĆ?


- Słupski szpital oferuje absolwentom stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę kontraktową, atrakcyjne wynagrodzenie, szerokie możliwości rozwoju zawodowego, bogaty pakiet socjalny, wsparcie ze strony pracodawcy i przełożonych oraz pracę w nowoczesnej placówce - mówi Marcin Prusak.

Pielęgniarki zainteresowane pracą w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Słupsku powinny kontaktować się z naczelną pielęgniarką Jeanette Tankielun, tel.: 880 437 892, e-mail: j.tankielun@szpital.slupsk.pl.

 

Joanna Merecka-Łotysz/ako