Słupsk
Organizatorzy zaznaczają, że dzięki wspólnej mobilizacji i wzajemnemu wsparciu, po zakończeniu tego trudnego czasu, przedsiębiorcy będą mogli w pełni wrócić do swojej działalności, a słupszczanie nie stracą ulubionego sklepu czy punktu usługowego (Fot. Pixabay)

środa,

27 maja 2020

13:35

Rozpoczęła się akcja #WybieramSłupsk. Zachęca do korzystania z usług i produktów lokalnych przedsiębiorców

Celem miejskiej akcji #WybieramSłupsk jest wsparcie lokalnych firm, dotkniętych ograniczeniami, związanymi z sytuacją epidemiologiczną. - Wybierając produkty i usługi słupskich przedsiębiorców chronimy miejsca pracy w naszym mieście i wspieramy funkcjonowanie lokalnych firm - podkreśla koordynatorka inicjatywy Dagna Mikołajczak-Maśnicka ze słupskiego ratusza. 

- Pokazując nasze lokalne firmy, możemy im pomóc nie tylko dając ulgi czy obniżając podatek - dodaje Dagna Mikołajczak-Maśnicka.

Zaznacza, że dzięki wspólnej mobilizacji i wzajemnemu wsparciu, po zakończeniu tego trudnego czasu, przedsiębiorcy będą mogli w pełni wrócić do swojej działalności, a słupszczanie nie stracą ulubionego sklepu czy punktu usługowego.

"KUPUJMY PO SĄSIEDZKU"

- Zwłaszcza teraz warto wybierać lokalne firmy. W ten prosty sposób okazujemy solidarność z tymi, którym obecna sytuacja utrudnia lub uniemożliwia wykonywanie codziennej pracy. Wspierajmy lokalny biznes, kupujmy po sąsiedzku i pomóżmy przedsiębiorcom przetrwać ten trudny czas - mówi urzędniczka.

W ramach akcji #WybieramSłupsk na miejskim fanpage'u facebookowym codziennie przedstawiana będzie inna lokalna firma. Do akcji można dołączać, kontaktując się z Urzędem Miejskim w Słupsku. Szczegóły, dotyczące wydarzenia, a także kontakt do organizatorów, dostępne są na stronie internetowej slupsk.pl.

 

Joanna Merecka-Łotysz/tgr