Słupsk
Na zdjęciu Biały Spichlerz w Słupsku (Fot. muzeum w Słupsku)

wtorek,

05 listopada 2019

14:08

"Do muzeum za półdarmo". Teraz w Słupsku zwiedzisz ciekawe miejsca o wiele taniej

Bilety za pół ceny. W każdy weekend listopada i grudnia tego roku można będzie odwiedzić Zamek Książąt Pomorskich, Młyn Zamkowy oraz Biały Spichlerz, płacąc jedynie połowę ceny biletu wstępu.

- Zapraszamy w każdy weekend do końca tego roku. W sobotę i niedzielę o 13.00 oprowadzamy za darmo. Trzeba tylko sprawdzić na naszej stronie internetowej, w którym obiekcie aktualnie - mówi Katarzyna Maciejewska, kierownik działu edukacji i Promocji Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku.

GRUPY W TYGODNIU, INDYWIDUALNE ZWIEDZANIE W WEEKENDY

- Zwiedzanie z przewodnikiem jest przeznaczone dla indywidualnych odbiorców. Jeżeli ktoś pójdzie w sobotę i niedzielę na rodzinny spacer i całą piątką lub siódemką przyjdzie do nas zwiedzać, bardzo zapraszamy. Przyjmujemy pierwsze 30 osób i dlatego też nie zapraszamy zorganizowanych grup. Tak więc szkoły czy sanatoria zapraszamy w innym terminie - dodaje Katarzyna Maciejewska.

Najbliższe oprowadzanie już 9 listopada w Zamku Książąt Pomorskich, a tematem jego będzie "Słupskie dziedzictwo Gryfitów".

Podczas "półdarmowych weekendów" wydawnictwa Muzeum Pomorza Środkowego w Słupsku, znajdujące się w sklepikach muzealnych, będą sprzedawane z 10-procentową zniżką.

Tematy listopadowych oprowadzań dostępne są na stronie internetowej www.muzeum.slupsk.pl.

Joanna Merecka-Łotysz