Słupsk
CIO chce rozpocząć proces sieciowania wyłonionych w konkursie miejsc, wymiany doświadczeń i potrzeb (Fot. Pixabay)

poniedziałek,

07 października 2019

12:52

Najciekawsze miejsca w Słupsku będą jeszcze bardziej rozpoznawalne. CIO ogłosiło konkurs

Centrum Inicjatyw Obywatelskich w Słupsku ogłosiło konkurs, który ma uwidocznić ciekawe miejsca w Słupsku. Miejsca, w których spotyka się lokalna społeczność, gdzie ludzie razem działają, pija kawę, integrują się i czerpią od siebie nawzajem.

- Do udziału w projekcie zapraszamy wszystkie podmioty, które prowadzą lub opiekują się takimi miejscami, w których tętni życie społeczne - mówi Inga Kawałek, kierownik projektu ze słupskiego CIO.

- Chcielibyśmy, aby takie miejsca częściej odwiedzali mieszkańcy Słupska, żeby więcej było okazji do rozmów i więcej zaangażowania społecznego, żeby te miejsca były bardziej rozpoznawalne. Na początek szukamy TOP 10 - dziesięciu szczególnych miejsc - dodaje Inga Kawałek.

DODATKOWA NAGRODA

CIO chce rozpocząć proces sieciowania wyłonionych w konkursie miejsc. Sieciowanie jest nowym trendem w Polsce, sprzyja poprawie jakości usług i oferty. Nagrodą w konkursie dla wybranych najlepszych 10 miejsc jest przygotowanie przez CIO wspólnej identyfikacji wizualnej.

Dwa pierwsze miejsca otrzymają nagrodę dodatkową, drobne środki, które pomogą w upowszechnieniu oferty tych miejsc, a także poruszą w kampanii społecznej problemy związane z jego specyfiką.

Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępny jest TUTAJ.

Joanna Merecka-Łotysz/pOr