Piątkowy Autopilot Radia Gdańsk

19:14

Kończymy piątkowego Autopilota!

Dziękujemy za wszystkie informacje z dróg. Na kolejną relację zapraszamy w poniedziałek o 6:00.

16:56

Siódemka pomiędzy Gdańskiem i Elblągiem z problemami

Nie odpuszczają korki na krajowej siódemce, na trasie pomiędzy Trójmiastem, a Elblągiem. Zwalniamy w Koszwałach i niemal do Kiezmarka toczymy się bardzo powoli, w dużym towarzystwie.

16:43

Wolna jazda pomiędzy Gdańskiem i Żukowem

Korkuje się DK7 pomiędzy Gdańskiem, a Żukowem. Zator do Gdańska zaczyna się prze zjeździe do Leźna, z kolei w stronę Żukowa klasycznie zwalniamy przy obwodnicy Trójmiasta i wolno poruszamy się do Nowatorów.

16:18

Kwdrans straty w drodze do Kowal

Nie odpuszcza, a wręcz powiększa się korek na ulicy Małomiejskiej w Gdańsku, w drodze do Kowal. Stoimy już od traktu św. Wojciecha i wolno poruszamy się do Havla. Z problemami musimy liczyć się także na Świętokrzyskiej, pomiędzy Havla, a Niepołomicką.

16:00

Problemy z dojazdem do centrum Gdańska

W centrum Gdańska, kierowcy staną zarówno na Podwalu Grodzkim i 3 maja. Korek na Podwalu zaczyna się przy Błędniku i ciągnie do Huciska. 3 maja stoi od placu Zebrań Ludowych do Nowych Ogrodów. Problemy napotkamy także na Podwalu Przedmiejskim, po którym wolno podróżujemy pomiędzy Wyspą Spichrzów, a Okopową.

15:51

Długi korek na Starogardzkiej w Straszynie

Niestety duże problemy sprawia ulica Starogardzka w Straszynie. Wolno podróżujemy w kierunku Arciszewa. Zator zaczyna się przy Poprzecznej i ciągnie aż do Bocznej.

15:51

Obwodnica przed bramkamki w korku

Kierowcy ostrzegają również przed obwodnicą Trójmiasta i dojazdem do bramek autostrady A1, do których powoli toczymy się od Juszkowych.

15:32

Korki do Witomina

Coraz gorzej podróżuje się w kierunku Witomina. Zator na Małokackiej od Stryjskiej do Witawy, na Kieleckiej stoimy już od połowy odcinka do Rolniczej, bez problemów z kolei poruszamy się Witomińską.

15:32

Estakada Kwiatkowskiego zakorkowana do Obłuża

W Gdyni poważnie daje o sobie znać estakada Kwiatkowskiego, którą wolno poruszamy się pomiędzy Janka Wiśniewskiego a Pułkownika Dąbka.

15:31

Stłuczka przed wjazdem do tunelu Pod Martwą Wisłą

Stłuczka na trasie w kierunku tunelu Pod Martwą Wisłą. Chodzi o aleję Maciej Płażyńskiego. Korek zaczyna się przed wiaduktem i ma około 400 metrów

14:33

Klasyczne problemy na Grunwaldzkiej w Gdańsku

Klasycznie postoimy także w Gdańsku, na alei Grunwaldzkiej na trasie w kierunku Oliwy i Sopotu. Korek zaczyna się na wysokości Castoramy i ciągnie do skrzyżowania z Kołobrzeską. Powód? Zwężenie lewego pasa, tuż przed skrzyżowaniem z Kołobrzeską. W tym miejscu stracimy ponad 5 minut.

14:32

Na Morskiej w Gdyni zwężenie do jednego pasa

W Gdyni, we znaki kierowcom daje się Morska w kierunku centrum. Korek zaczyna się na wysokości LUX Medu i ciągnie do Uniwersytetu Morskiego. Tam, według relacji naszych słuchaczy, mamy zwężenie do jednego pasa.

14:31

Zatory do ronda w Chwaszczynie

Nie odpuszczają korki do Chwaszczyna. Najdłuższy zator ciągnie się od strony Gdyni, gdyż na krajowej 20 biegi redukujemy na wysokości Rdestowej i bardzo powoli poruszamy się do ronda. Po kilometrze mają korki od strony Żukowa, Osowej i Karczemek.

13:21

Kolizja na Alei Niepodległości przy wjeździe do Sopotu

- Wjazd do Sopotu na wysokości Kamiennego Potoku. Kolizja dwóch aut. Lewy pas zakorkowany. Tworzy się korek - informuje słuchacz.

13:08

Roboty drogowe na skrzyżowaniu

Słuchaczka ostrzega przed wjazdem na skrzyżowanie Kartuskiej, Dąbrowskiego i Zakopiańskiej. Trwają tam roboty drogowe, które są słabo oznaczone. Wielu kierowców musi zawracać.

11:12

Małe spowolnienie na Kartuskiej

Do kolizji dwóch samochodów osobowych doszło na ul. Kartuskiej przed skrzyżowaniem na Łostowice. Nikomu nic się nie stało, ale ruch w stronę centrum jest spowolniony.

 

Jak informuje słuchacz Radia Gdańsk, zajęty jest jeden pas ruchu.

08:49

Wypadek na "22" śmiertelny

Niestety, jak poinformowały służby, prowadzona reanimacja się nie udała. W wypadku na trasie Elbląg - Malbork zginęła około 50-letnia kobieta

08:04

Wypadek na Armii Krajowej przed 3-go Maja

Motocyklista zderzył się z osobówką. Jedna osoba jest ranna. Na Armii Krajowej korek od Pohulanki.

08:02

Wypadek na DK 22 na trasie Elbląg- Malbork

W Królewie Malborskim zderzyły się dwa samochody osobowe. Trzy osoby zostały ranne, w tym jedna ciężko. Na miejscu pracują służby, ruch jest zablokowany.

Foto od słuchacza
wyp1

07:31

Korek na dojeździe do bramek A1

Stać trzeba dwa kilometry przed wjazdem na A1. Tracimy tam 10 minut.

06:48

Gęsto na dojazdach do Trójmiasta

Na 7 z Żukowa do Gdańska korek od świateł w Leźnie do Nowatorów. Tracimy tam kwadrans. 91 spowalnia od Różyn do Rusocina. Na trasie 218 z Wejherowa, przed Chwaszczynem korek ma 3 kilometry.

06:20

Uwaga! Mgła na Pomorzu

Słuchacze ostrzegają, że miejscami widzialność ograniczona do 300 metrów. Mgły są m.in. na Kaszubach i Kociewiu oraz na S7 między Nowym Dworem Gdańskim, a Gdańskiem.

06:00

Dzień dobry! Rozpoczynamy Autopilot RG