Piątkowy Autopilot Radia Gdańsk

19:30

Kończymy piątkowego Autopilota

Dziękujemy za wszystkie informacje z pomorskich dróg. Na kolejną relację zapraszamy w poniedziałek od 6:00. Życzymy szerokiej drogi i bezpiecznych powrotów do domu!

18:00

Kolejna kolizja na obwodnicy

Doszło do kolejnej kolizji na obwodnicy w kierunku Gdyni na wysokości Szadółek, na lewym pasie - informuje pan Piotr.

17:23

Utrudnienia na DK22 w Swarożynie

Utrudnienie na DK22 odcinek Starogard Gdański – Malbork w pobliżu Swarożyna. Doszło tam do zderzenia 2 samochodów osobowych. Brak osób rannych. Wprowadzono ruch wahadłowy. Przewidywany czas trwania utrudnienia to około 2 godziny.

17:01

Utrudnienia na obwodnicy i przed bramkami A1

Obwodnica na początek: Kierunek Łódź. W korku od wysokości Trasy Kwiatkowskiego za Karwiny, później spowolnienie w Osowej i kolejny korek za Matarnią przez węzeł Karczemki - na którym doszło do kolizji - po węzeł Kowale. Kolejne utrudnienia w kierunku Łodzi - od wysokości Straszyna jeden za drugim do bramek A1.

W kierunku Gdyni 10 minut przed bramkami A1 stoimy, przed zjazdem z obwodnicy południowej na obwodnicę Trójmiasta jeszcze spiętrzenie i przed zjazdem w Chyloni kilka minut postoju.

Kolizja na zjeździe z A1 w Swarożynie. Służby na miejscu. Korek do A1.

16:41

Wykolejnie tramwaju na pętli Pasanil

Na pętli Pasanil doszło do wykolejenia wózka z pierwszego wagonu tramwaju 105Na (linia 3, kierunek Stogi). Tramwaje linii 3 i 8 skrócone do krańca Przeróbki. Na odcinku Stogi Plaża - Przeróbka obowiązuje autobusowa komunikacja zastępcza.

16:13

Wolno w drodze z Gdyni do Sopotu

Przytkana Aleja Zwycięstwa w Gdyni od Stryjskiej do Kamiennego Potoku w Sopocie. Także od Stryjskiej stoimy na Lotników do Wielkopolskiej. W Sopocie natomiast najwolniej w kierunku Gdyni na Alei Niepodległości.

15:37

Stłuczka w Miszewie na DK20

W Miszewie tuż za stacją Lotos w kierunku Żukowa stłuczka. Auto dostawcze uderzyło w ciężarówkę - informuje pan Przemek.

15:17

Ogromne utrudnienia na DK91

DK91 stanęła na amen. Nic ani w jedną, ani w drugą stronę nie jedzie. Korek od zjazdu z obwodnicy - pisze pan Wojtek. Oprócz tego na 91-ce stoimy w Pruszczu w kierunku ronda w Rusocinie i od Różyn w tę samą stronę. Pan Rafał przypomina "Wypadek w Łęgowie na DK91. Korki z każdej strony. Stałem już od zjazdu z obwodnicy do ronda w Rusocinie".

15:00

Duży ruch w Gdańsku

Spacerową w ścisku od ZOO pod górę i w dół do Grunwaldzkiej przez Opata Rybińskiego. Na Grunwaldzkiej w Oliwie też przystaniemy w kierunku centrum. Na Kołobrzeskiej, Piastowskiej i Pomorskiej także do Grunwaldzkiej postoimy. Podobnie ciasno przed skrzyżowaniem Armii Krajowej z Łostowicką i Havla z każdej strony. I na Jabłoniowej jeszcze od Armii Krajowej do Przywidzkiej.

14:16

Zderzenie w Łęgowie

Łęgowo. Droga Krajowa numer 91. Kierunek Pruszcz - zderzenie trzech aut. Służby na miejscu - pan Waldemar alarmuje.

14:10

Wypadki i kolizje w Chwaszczynie i na obwodnicy

Chwaszczyno - wypadek na wysokości masztu - kierunek Gdynia. Zderzenie autobusu z samochodem osobowym.

Służby na miejscu - alarmuje pan Jędrzej. Przed Chwarznem na poboczu obwodnicy uszkodzony TIR.

Przed zjazdem na Kowale w kierunku A1 stłuczka z udziałem motocyklisty. Motocyklista wstał o własnych silach, ale uszkodzony motocykl leży na ulicy - napisała pani Beata.

13:14

Korki na Obwodnicy Trójmiasta

Nasi słuchacze informują o korkach na Obwodnicy Trójmiasta. Na pasie w kierunku Gdyni - przy węźle Matarnia - doszło do kolizji 2 aut. Na miejscu są straż i policja.

Z kolei na pasie w kierunku Gdańska - już za wjazdem w Chyloni - zatkane są oba pasy. Korek jest bardzo długi, w tej chwili sięga węzła Osowa.

09:38

Kolizja na obwodnicy w kierunku Gdyni

Jak informują drogowcy, na pasie w kierunku Gdyni między węzłami Szadółki a Kowale doszło do kolizji. Zderzyły się dwa pojazdy, które stoją teraz na pasie awaryjnym. Korek jednak i tak się tworzy, ponieważ kierowcy zwalniają. Służby jadą na miejsce.

09:35

Ostrzeżenie z Obwodnicy Trójmiasta

- Ktoś zgubił ładunek plastikowych doniczek na obwodnicy - ostrzegają drogowcy. Zguba leży zaraz za Węzłem Matarnia w kierunku autostrady. Uważajcie w tym miejscu.

08:44

Korek na obwodnicy Trójmiasta w stronę Gdańska

Zaczyna się za zjazdem z Estakady Kwiatkowskiego i kończy w okolicach Karwin. W korku tracimy około 10 minut.

07:41

Ciasno na bramkach A1

Na zjeździe z autostrady w Nowej Wsi czynne trzy bramki. Czas oczekiwania 10 minut - informuje Bachus.

06:39

Tragiczny wypadek w miejscowości Szropy w powiecie sztumskim

Ciągnik rolniczy z naczepą uderzył w drzewo i zapalił się. Jak informują strażacy, mężczyzna, który kierował pojazdem zginął na miejscu. Przyczyny zdarzenia ustalają policjanci i prokurator. W akcji bierze udział pięć zastępów strażackich.

06:00

Dzień dobry! Rozpoczynamy Autopilot RG