Środowy Autopilot Radia Gdańsk

19:02

Koniec relacji drogowej

Dziękujemy za wszystkie informacje drogowe.

19:00

Kończymy środowy Autopilot Radia Gdańsk

W Gdyni z popołudniowych korków nie zostało nam już nic. Najdłużej utrzymywało się spowolnienie na Estakadzie Kwiatkowskiego w drodze na Obłuże, ale i ono już odpuściło.

W Gdańsku największe utrudnienia mieliśmy na Żołnierzy Wyklętych, ale i tam jest już coraz lepiej. Wciąż delikatnie zwalniamy na dojeździe do Żołnierzy Wyklętych Grunwaldzką od strony Uniwersytetu. To jednak również już bardzo niewielkie problemy.

18:31

Coraz luźniej na trójmiejskich drogach

Coraz lepiej wyglądają drogi Trójmiasta. W Gdańsku najgorzej na alei Żołnierzy Wyklętych. Tam korek od Hynka do wiaduktu PKM. Stoimy też na Grunwaldzkiej od Uniwersytetu do Żołnierzy Wyklętych

W Gdyni nie ma już utrudnień na Sopockiej i Wielkopolskiej. Swobodnie jedziemy także Małokacką, Kielecką i Witomińską. Czas tracimy jeszcze na Estakadzie Kwiatkowskiego od bazy kontenerowej do Pułkownika Dąbka, ale tam również jest już coraz luźniej.

18:00

Zatkane Grunwaldzka i Żołnierzy Wyklętych

- Żołnierzy Wyklętych od Grunwaldzkiej do wiaduktu PKM w 40 minut - pisze ktoś z Państwa. Ten korek zaczyna się jeszcze przy Alei Rzeczypospolitej i ciągnie prawie do ronda de La Salle. Bardzo duże utrudnienia też na Grunwaldzkiej. Tam zator zaczyna się już na wysokości Uniwersytetu i tak ciągnie aż do Żołnierzy Wyklętych.

17:24

Przytkana siódemka w Kokoszkach

W Gdańsku spore utrudnienia na siódemce w Kokoszkach. Od strony Lnisk zwalniamy na wysokości zjazdu na Leźno, a z przeciwnego kierunku zaraz za zjazdem z Obwodnicy Trójmiasta.

16:59

Koniec utrudnień po zderzeniu tramwaju z ciężarówką na al. Rzeczypospolitej

O 16:38 ruch tramwajowy został wznowiony. W akcji brało udział 6 wozów technicznych i 12 osób.

16:43

Stłuczka w Wejherowie

Stłuczka w Wejherowie. Na krajowe szóstce w kierunku Redy przy skrzyżowaniu z Pucką zderzyły się trzy samochody.

16:30

Chwaszczyńska zatkana od strony Chwaszczyna do Obwodnicy Trójmiasta

Korek na Chwaszczynskiej od Rdestowej do Obwodnicy Trójmiasta. Co najmniej 20 minut stania - ocenia ktoś z Państwa. W tym rejonie zwalniamy też na samej obwodnicy w stronę Chyloni.

16:15

Korki na Estakadzie Kwiatkowskiego i na Obłużu

Duże utrudnienia w Gdyni na Obłużu. Pułkownika Dąbka korkuje się od ulicy Zielonej do Estakady Kwiatkowskiego, a sama Estakada od Janka Wiśniewskiego pod górę do końca.

15:58

Zepsuty autobus na Kartuskiej pod górę

Na Kartuskiej pod górę na wysokości Pagórkowej zepsuł się autobus. Tworzy się coraz większy korek, który zaczyna się na skrzyżowaniu z Nowolipiem. W tym rejonie gęsto też na Łostowickiej do Armii Krajowej i - klasycznie - na Armii Krajowej do Łostowickiej właśnie.

15:31

Wypadek tramwaju i ciężarówki na alei Rzeczypospolitej

Wypadek z udziałem tramwaju i samochodu ciężarowego na al. Rzeczypospolitej.  Tramwaj linii nr 8, w stronę Jelitkowa. Poszkodowana jest jedna osoba - motorniczy. Wszystkie służby są już na miejscu.

15:00

Przytyka się zjazd z Obwodnicy Trójmiasta w Chyloni

W Gdyni zwalniamy na zjeździe z Obwodnicy Trójmiasta w Chyloni, gdzie czeka nas kolejka do wjazdu na Morską. Gęściej zrobiło się na Hutniczej w obu kierunkach. Coraz większe utrudnienia także na estakadzie Kwiatkowskiego od bazy kontenerowej do Obłuża.

14:31

W Gdańsku zwalniamy na Spacerowej i w Kokoszkach

W Gdańsku raczej spokojnie. Delikatne spowolnienie tylko na Spacerowej pod górę, zwalniamy też w przeciwnym kierunku - jadąc Spacerową do Oliwy.  Czas tracimy jeszcze na 7-ce w Kokoszkach od Obwodnicy Trójmiasta do Nowatorów i na Nowatorów do Kokoszek.

14:06

Spokojnie na trójmiejskich drogach

Jak na razie spokojnie, bez większych utrudnień. W Gdyni czas tracimy na Morskiej w Grabówku w stronę Wejherowa. To oczywiście niemal tradycyjne już spowolnienie spowodowane przebudową drogi.

11:55

Wypadek na trasie pomiędzy Słupskiem a Ustką

Utrudnienia na trasie krajowej nr 21 Słupsk - Ustka. We Włynkówku zderzyły się dwa samochody osobowe.

- Dwie osoby zostały zabrane do szpitala. Nie odnieśli poważnych obrażeń - powiedział Radiu Gdańsk Marek Komodołowicz, naczelnik słupskiej drogówki.

Na miejscu wypadku pracuje policja. Są utrudnienia w ruchu, ale droga jest przejezdna.

09:02

Wypadek na Armii Krajowej

Możliwe utrudnienia drogowe na dolnym odcinku Armii Krajowej w Gdańsku. Jak informuje słuchacz RG przy zjeździe przed dawnym Urzędem Skarbowym, na torowisku stoi samochód, który próbują ściągnąć służby ratownicze.

08:23

Śmiertelny wypadek w Rumi

Na Dąbrowskiego taksówka uderzyła w rury ciepłownicze. Mimo reanimacji zmarł 75-letni kierowca. Na drodze nie ma już utrudnień.

07:46

Gęsto na południowej obwodnicy Gdańska

Słuchacze ostrzegają, że korek do zjazdu na obwodnicę Trójmiasta ma ponad 3 kilometry. Dodatkowo jazdę utrudnia gęsta mgła.

obwodnica copy copy
Fot. Słuchacz RG

07:04

Zakorkowane Żukowo

Na dojeździe od Kościerzyny korek ma 2 kilometry. Jadąc od Kartuz zatrzymamy się od wysokości skrzyżowania z drogą do Kobysewa.

06:00

Dzień dobry! Rozpoczynamy Autopilot RG

05:57

Mgły i zamglenia na Pomorzu

Tak jest m.in. na trasie z Tczewa do Trójmiasta. Zamglenia także na Żuławach i Kaszubach. Noga z gazu!

mleko1
To widok z ul. Havla w Gdańsku Fot. Słuchacz RG