Piątkowy Autopilot Radia Gdańsk

19:15

Kończymy piątkowego Autopilota

Dziękujemy za wszystkie informacje. Na kolejną relację z pomorskich dróg zapraszamy w poniedziałek o godzinie 6:00.

18:22

Gdańsk: Siennicka-Głęboka koniec utrudnień

Do normy wrócił ruch w kierunku Stogów po zderzeniu samochodu z tramwajem przy ul. Siennickiej w Gdańsku. Tramwaje kursują normalnie.

18:18

Koniec utrudnień na obwodnicy i na Słowackiego.

Nie ma już śladu po korkach na wysokości Matarni i Karwin na Obwodnicy Trójmiasta. Zniknęły także kłopoty na leśnym odcinku Słowackiego.

17:31

Obwodnica - spowolnienia w kierunku Gdyni.

Wolno jedziemy obwodnicą w kierunku Gdyni od Matarni do Osowej i dalej od węzła Osowa do wysokości Karwin. Słuchacze wyjaśniają, że na wysokości Matarni znajduje się informacja o robotach drogowych, kierowcy zwalniają i stąd to spowolnienie.

16:53

Gdańsk: Siennicka-Głęboka kolizja tramwaju z samochodem

Gdańsk: ul. Siennicka doszło do zderzenia tramwaju z samochodem osobowym. Utrudnienia w ruchu w kierunku Stogów. Ruch tramwajowy jest wstrzymany, na miejscu pracuje policja i strażacy. Nie wiadomo, kiedy ruch zostanie przywrócony. Kursuje komunikacja zastępcza.

15:21

Tunel pod Martwą Wisłą - pas już otwarty

Otwarto lewy pas ruchu w tunelu pod Martwą Wisłą w kierunku Marynarki Polskiej. Tunel jest całkowicie przejezdny - informuje operator tunelu. Pas zamknięty był z powodu natężenia ruchu.

15:20

Koniec utrudnień na 221

Po wypadku wypadku na drodze wojewódzkiej numer 221 w stronę Kościerzyny z Gdańska, dokładniej za Bąkowem nie widać już utrudnień - informują słuchacze.

14:51

Tunel pod Martwą Wisłą - zamknięty pas

Zamknięty lewy pas ruchu w tunelu pod Martwą Wisłą w kierunku Marynarki Polskiej. Przez ok. 5 minut była zamknięta całą rura w tym kierunku ze względu na zagęszczenie ruchu.

14:29

Wypadek na drodze wojewódzkiej 221

Wypadek na drodze wojewódzkiej numer 221 w stronę Kościerzyny z Gdańska. Utworzył się korek - informuje nas słuchacz. Rzeczywiście pewne utrudnienia występują między Bąkowem, a Lublewem Gdańskim. Na drodze pojawiła się plama oleju, strażacy i policja pracują na miejscu. Ruch prowadzony jest wahadłowo.

14:04

Gdańsk: wolno przez centrum

Kierowcy postoją od Błędnika do Huciska. Po drugiej stronie torów coraz gęściej na ul. 3 maja w kierunku Nowych Ogrodów.

08:23

Spokojnie na zjazdach z obwodnicy Trójmiasta

W Gdańsku Na Słowackiego bez kłopotów dojedziemy z Matarni do Niedźwiednika. To samo na Spacerowej, jadąc z Osowej do Oliwy. Armii Krajowej w dół stoi od Cedrowej do Łostowickiej. Na dole bez korka przed 3-go Maja i Okopową. W Gdyni już płynnie na Chwaszczyńskiej i Chwarznieńskiej.

07:02

Za godzinę zaczną się kłopoty na Partyzantów w Gdańsku

Gdański Zarząd Dróg i Zieleni informuje, że w dniu 21.04.2017 r.  w godz. 8.00 – 15.00 wystąpią utrudnienia w ruchu na ulicy Partyzantów (na wysokości ul. Sosnowej), z uwagi na naprawę nawierzchni bitumicznej w okolicach przejścia dla pieszych. Jezdnia zostanie zawężona naprzemiennie do jednego pasa ruchu.

06:30

Dobre warunki jazdy

Pogoda sprzyja, jezdnie są suche, nie ma kolizji, ani wypadków. Korki też nie są jeszcze straszne. Bez kłopotów na krajowej 20 i 7 oraz 91 z Kociewia do Trójmiasta.

05:42

Dzień dobry, rozpoczynamy Autopilot RG!