Piątkowy Autopilot Radia Gdańsk. Prowadzą Grzegorz Armatowski i Sebastian Kwiatkowski

19:04

Zamykamy Autopilota!

Życzymy bezpiecznych powrotów do domów!

18:51

Szybciej w tunelu pod Martwą Wisłą

Przypominamy o jutrzejszych zmianach w tunelu pod Martwą Wisłą w Gdańsku. To zmiany na lepsze. Przed południem ze znaków zniknie ograniczenie prędkości do 50 km/h. Pojawi się tam liczba 70. Do takiej prędkości tunel został zaprojektowany. Jak długo zmiany będą obowiązywać - zależy od karności kierowców - deklarują policjanci.

17:59

Utrudnienia w ruchu na krajowej 22 w Swarożynie

Nad autostradą A1 działania prowadzi najprawdopodobniej Inspekcja Transportu Drogowego. Przejazd jest możliwy ale zwężony. Dziękujemy panu Wieśkowi za informacje i czujność.

16:35

Korki przed Baninem powinny maleć

Powoli powinny maleć korki na trasie z Kokoszek do Banina. Jak piszą państwo ciężarówka, która od rana blokowała ruch na rondzie w Rębiechowie odjechała.  Zatory sięga jeszcze do ogródków działkowych.

16:20

Problemy na Elbląskiej w Gdańsku

Mogą być chwilowe problemy z przejazdem ulicą Elbląską w okolicach rafinerii w Gdańsku. Pracownicy spółki Lotos Kolej, który protestowali przed siedzibą firmy wracają do swojej bazy.  Kilkaset osób idzie główną jezdnią w kierunku Gdańska ale tylko do wysokości ulicy Michałki.

15:52

Chwilowy korek na Obwodnicy Trójmiasta

Pan Mariusz wypatrzył spowolnienie na Obwodnicy Trójmiasta między Straszynem a Kowalami. Przyczyną jest awaria lub stłuczka. Samochody minimalnie wystają na prawy pas ale już zaczyna się akcja holowania - mówi nasz słuchacz.

15:52

Ruch wahadłowy w Rębiechowie coraz bardziej dokuczliwy

Coraz większe problemy powoduje uszkodzona ciężarówka blokująca dojazd do ronda między Baninem a Rębiechowem. Tam ruch wahadłowy. W korku od strony Gdańska tracimy 15 minut - mówi pan Michał.

15:48

Stłuczka na Węźle Kliniczna

Pan Arek ostrzega przed stłuczką na wiadukcie Węzła Kliniczna w kierunku Nowego Portu. Auta blokują dwa pasy na szczycie wiaduktu od strony centrum.

15:48

Ogromne korki w centrum Gdańska

Zakorkowane centrum Gdańska. Korki na alei Zwycięstwa od Wrzeszcza i na Jana z Kolna ciągną się od wysokości SKM Gdańsk Stocznia. Zdaniem kierowców to efekt zbyt krótkiego zielonego światła dla jadących przy Hucisku, w kierunku Pruszcza.

14:01

Ruch wahadłowy przed rondem w Rębiechowie

Pan Marek ostrzega przed problemami na trasie z Banina do Rębiechowa. Przed rondem przy skręcie na Barniewice stoi uszkodzona ciężarówka. Obowiązuje ruch wahadłowy. Kierowca kieruje ruchem.

13:42

Wypadek na Trakcie Świętego Wojciecha w Gdańsku

Wypadek na Trakcie Świętego Wojciecha w Gdańsku. Na wysokości ulicy Gościnnej w Oruni zderzyły się dwa samochody. Dwie osoby, jak informują ratownicy wymagały pomocy załogi pogotowia. Przejazd w stronę Gdańska jest zwężony. Są korki.

10:45

"Ktoś zostawił auto zaparkowane na pasie ruchu"

Zadzwonił do nas zbulwersowany słuchacz z informacją, że na al. Grunwaldzkiej, za Operą Bałtycką w kierunku Wrzeszcza ktoś zostawił zaparkowane auto. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt, że auto zostało zaparkowane na skrajnie prawym pasie jezdni. - Ani nikt w nim nie siedzi, ani nie stoi na awaryjnych - powiedział słuchacz. Już zaczyna się korkować. Uważajcie

08:17

W Żukowie wciąż ciasno

Na 20 od strony Kościerzyny, do ronda toczymy się na jedynce, przez kwadrans. Bardzo gęsto w tym miejscu. Od Kartuz na 211, kolejka samochodów ustawiła się od wysokości Elżbietańskiej.

07:55

I po kłopotach na Słowackiego w Gdańsku

Auto, które uderzyło w barierki już posprzątane - informują słuchacze. Korek niestety pozostał, wciąż powoli jedziemy od Złotej Karczmy niemal do ronda De la Salle.

07:32

Utrudnienia na trasie Złota Karczma - Niedźwiednik

Dolny odcinek Słowackiego przy wyjeździe z lasu, w stronę ronda De la Salle prawy pas zajęty. Samochód odbił się od prawej bandy i stoi na prawym pasie - informuje Ewa.

07:09

Kłopoty przy wjeździe do Trąbek Wielkich

Była kolizja przy wjeździe od strony Godziszewa. Ruch odbywa się wahadłowo. Wygląda na to, że nikomu nic się nie stało - uspokajają słuchacze.

06:37

Zepsuta ciężarówka utrudnia jazdę na trasie Banino - Gdańsk

Tir stoi przed rondem w Rębiechowie. Korki tworzą się zwłaszcza od strony Banina - informuje pani Hania.

06:02

Kolizja na trasie 91

W Miłobądzu samochód wypadł z drogi i uderzył w ogrodzenie. Kierowcy nic się nie stało. Jeden pas w kierunku Gdańska jest zablokowany. Na miejscu są strażacy i policjanci.