Piątkowy Autopilot Radia Gdańsk

16:55

Wolno na północy Gdyni, korek na Armii Krajowej w Gdańsku

Zwalniamy na północy Gdyni. W drodze z Pogórza, od Derdowskiego mniej więcej na pułkownika Dąbka do Trasy Kwiatkowskiego. Na samej Trasie Kwiatkowskiego od Janka Wiśniewskiego także w dużym towarzystwie jedziemy. Spowolnienia pozostały na Puckiej w kierunku Pogórza, oraz na Morskiej na wysokości Chyloni w stronę Wejherowa. Przed zjazdem z obwodnicy w Chyloni na moment także się zatrzymamy. 

Kłopoty wciąż na Armii Krajowej w Gdańsku po zderzeniu trzech aut przed Cedrową w kierunku centrum. Z tej przyczyny korek od Leszczynowej do Cedrowej. Na Armii Krajowej jeszcze postój w kierunku obwodnicy między Sikorskiego i Łostowicką.

16:28

Między innymi na leśnym odcinku Słowackiego zwolnimy w Gdańsku

W Gdańsku wolniej docieramy do obwodnicy z Oliwy. Przykorkował się także leśny odcinek Słowackiego w obu kierunkach - zarówno do obwodnicy jak i Niedźwiednika. Poza tym mamy jeszcze zderzenie 3 aut na Armii Krajowej w stronę centrum Gdańska przed Cedrową. Na Cedrowej gęsto do ronda, a między rondem i Jabłoniowa spowolnienia na Warszawskiej.

16:00

Ciasno do obwodnicy

We Wrzeszczu bez zmian - od Placu Komorowskiego jeden za drugim przez Do Studzienki i Traugutta oraz Sobieskiego. W Wrzeszcza do obwodnicy także nie pojedziemy zbyt szybko bo spowolnienie czeka nas od Hynka do Chrzanowskiego i dalej do Niedźwiednika choć luźniej, to jednak wolniej.

Spacerową do obwodnicy także w dużym towarzystwie innych kierujących.

15:29

Coraz większy ruch na drogach

Ciasno we Wrzeszczu. Od Placu Komorowskiego do Grunwaldzkiej i od Hynka na Alei Żołnierzy Wyklętych do Chrzanowskiego. Spacerową pod górę - do obwodnicy - wolniej. Więcej aut na siódemce w Kokoszkach i na Nowatorów do siódemki. Przed rondem w Żukowie krótki postój w drodze z Kościerzyny, Gdańska i Chwaszczyna. Przed rondem w Chwaszczynie natomiast prawie od Rdestowej zator.

14:53

Gdańsk kolizja na skrzyżowaniu Kołobrzeska/Grunwaldzka

W Gdańsku kolizja Kołobrzeska - Grunwaldzka w kierunku Gdyni. Dwa pasy od prawej strony są zajęte. - alarmuje nasz słuchacz.

14:32

Na Północy gdyni gęsto

Na Północy Gdyni duży ruch. Na Hutniczej, na Trasie Kwiatkowskiego od Unruga do pułkownika Dąbka i na pułkownika Dąbka od Derdowskiego do Trasy Kwiatkowskiego w drodze z Pogórza.

14:00

Utrudnienia po kolizjach w regionie

W Starogardzie na Kościuszki doszło do zderzenie dwóch aut, 1 osoba jest poszkodowana, czekają nas utrudnienia.

W okolicach węzła Stanisławie, około 500-set metrów za wyjazdem w kierunku Tczewa - to droga wojewódzka 224 - auto wypadło z drogi. Jedna osoba poszkodowana. Służby prawdopodobnie zamkną jeden pas i mogą pojawić się utrudnienia.

Natomiast na drodze krajowej 22 za Starym Polem w kierunku Elbląga - to droga z Malborka - doszło do zderzenia 4 aut. Bez osób poszkodowanych, ale utrudnienia drogowe.

09:30

Stłuczka na Sandomierskiej

Kolizja na Sandomierskiej w Gdańsku. Na wysokości Izolmatu zderzyły się bus i samochód osobowy. Jak informuje słuchacz, kierowcy nie doszli do porozumienia i wzywają policję. Bus stoi w poprzek i blokuje ruch w obie strony.

07:22

Koniec utrudnień po kolizji na trasie W-Z

Strażacy zakończyli sprzątanie jezdni po stłuczce na wysokości zjazdu na Jabłoniową w kierunku centrum. Nie ma już utrudnień w ruchu w tym miejscu.

07:10

Duży korek po kolizji na Armii Krajowej w Gdańsku

Wszystko przez kolizję, do której doszło na wysokości zjazdu na Jabłoniową. Korek zaczyna się od wysokości Jasienia.

06:12

Utrudnienia w ruchu na Armii Krajowej w Gdańsku

Na wysokości zjazdu na Szadółki w kierunku centrum zderzyły się dwa samochody. To kolizja - nikomu nic się nie stało. Ruch mocno utrudniony, odbywa się pasem zjazdowym.

06:01

Wypadek na autostradzie A1

Między węzłami Warlubie, a Kopytkowo w kierunku Gdańska ciężarówka zderzyła się z osobówką. Dwie osoby zostały ranne. Ruch odbywa się jednym pasem.

06:00

Dzień dobry! Rozpoczynamy piątkowego Autopilota!