Piątkowy Autopilot Radia Gdańsk

19:00

Koniec relacji drogowej

Dziękujemy za wszystkie informacje!

17:27

Utrzymują się korki na obwodnicy

Korki nadal na obwodnicy po kolizji między węzłem Karczemki i Matarnią i w przeciwnym kierunku od Osowej do Matarni.

17:00

Zmiana trasy linii tramwajowcyh 7, 8, 10

Z powodu kolizji tramwaju linii 8 przy Stoczni SKM i zablokowanego przejazdu w obu kierunkach, występują opóźnienia na liniach 7, 8, 10. Tramwaje linii 7, 8, 10 w obu kierunkach kursują al. Zwycięstwa. - informuje ZTM Gdańsk

16:46

Korki w drodze do obwodnicy

Leśny odcinek Słowackiego zakorkowany. Postoimy na Armii Krajowej od Jabłoniowej i Sikorskiego do skrzyżowania z Łostowicką i Havla z obu kierunków. Niestety na Łostowickiej jest podobnie w kierunku Armii Krajowej. Bardzo źle wygląda Grunwaldzka między Kołobrzeską i Galerią Bałtycką. Zakorkowana jest w obie strony. Zresztą od Hynka do Chrzanowskiego także w korku. W korku do tego na Opata Rybińskiego w obie strony, Spacerowej pod górę i Czyżewskiego do Spacerowej.

16:17

Stluczka i korki na obwodnicy

Obwodnica w stronę Gdyni. Węzeł Karczemki. Groźna stłuczka. Dwa auta na barierach - pan Michał napisał. Korek na obwodnicy od węzła Lipce do zjazdu z obwodnicy Południowej na obwodnicę Trójmiasta w kierunku Gdyni. Spowolnienie w tę stronę na wysokości Matarni, a na wysokości Osowej wolniej w przeciwnym kierunku - w stronę Łodzi.

16:00

Zatory na obwodnicy

Ciasno między Matarnią i Osową w obu kierunkach. Na dojazdach do obwodnicy nie jest lepiej, bo cała Spacerowa w górę zatkana, a od wysokości ZOO mamy ścisk w obu kierunkach. Staniemy jeszcze na Czyżewskiego do Spacerowej.

Na obwodnicy jeszcze przystaniemy, ale południowej, od węzła Lipce do zjazdu z obwodnicy południowej na obwodnicę Trójmiasta. Zator także na Trasie Sucharskiego w kierunku zjazdu na obwodnicę Południową.

15:25

Ciasno we Wrzeszczu

Ścisk na Grunwaldzkiej w Gdańsku w obu kierunkach między Kołobrzeską a Galerią Bałtycką. W korku od Hynka do Niedźwiednika i od połowy leśnego odcinka Słowackiego do obwodnicy. Podobnie od placu Komorowskiego przez Do Studzienki, Traugutta i Sobieskiego.

15:00

Korki na węźle lotnisko

Spore korki na węźle lotnisko wzdłuż Słowackiego. W kierunku portu lotniczego lewy pas przed skrętem na Budowlanych zajmuje uszkodzone auto - informuje Sebastian

14:35

Koniec utrudnień w Tunelu pod Martwą Wisłą

Operator informuje o końcu utrudnień w tunelu w kierunku Stogów.

14:22

Więcej aut na gdańskich ulicach

Większy ruch w Gdańsku bo już na Łostowickiej do Armii Krajowej i na Armii Krajowej do Łostowickiej czeka nas krótki postój. Większy ruch między Placem Komorowskiego a Grunwaldzką i między Hynka a Chrzanowskiego. Ciaśniej przed Kołobrzeską na Grunwaldzkiej w kierunku Sopotu. Tam remont. Na Spacerowej od połowy w górę także więcej aut.

13:48

Problemy w tunelu pod Martwą Wisłą, utrudnienia na obwodnicy

Prawy pas w tunelu w stronę Stogów jest czasowo zamknięty. Awaria auta. - informuje operator tunelu pod Martwą Wisłą.

Problemy także na obwodnicy:
Dwa wozy straży pożarnej i bus blokują prawy pas obwodnicy w stronę Gdańska za zjazdem na Karwiny - płonie tam auto. Tworzy się korek - napisał pan Filip.

08:42

Potrącenie na Trakcie św. Wojciecha

Na Trakcie św. Wojciecha przed robotami drogowymi potrącono pieszego. Jak informuje słuchacz, jedno auto blokuje prawy pas w kierunku Gdańska.

08:20

Duży korek w Żukowie

Chodzi o dojazd do miasta od strony Kościerzyny. Spowolnienie zaczyna się już w Glinczu. W zatorze tracimy ponad 20 minut.

07:24

Korek na obwodnicy Trójmiasta

Przed węzłem Kowale w stronę Gdyni stoi uszkodzony samochód ciężarowy. Korek ma 2 kilometry.

06:55

Ruch wahadłowy na DK20

W związku z wypadkiem na krajowej 20 przed Babim Dołem wprowadzono ruch wahadłowy.

06:14

Utrudnienia w ruchu na trasie Kościerzyna- Żukowo

Wypadek na krajowej 20 przed Babim Dołem od strony Kościerzyny. Według informacji od naszych słuchaczy dachował tam samochód osobowy. Już tworzy się korek.