Autopilot Radia Gdańsk 1-30 września

13:35

Prace remontowe między Miszewem a Dąbrową

Droga między Miszewem a Dąbrową w remoncie - pas w kierunku Banina zajmują maszyny, obowiązuje ruch wahadłowy, zmiana świateł następuje co około 3 minuty.

Na informacje z dróg czekam pod SMS-owym numerem 603 06 06 06.

13:25

Sprawdzamy dla Was sytuację na drogach

Przytkany jest także pas w kierunku Kościerzyny między Babim Dołem a Wyczechowem - jeśli znacie przyczynę zatoru, proszę o SMSa na nr 603 06 06 06. Powolny zjazd w kierunku Redy mają kierowcy jadący z Rekowa.

Spowolnienie na krajowej szóstce między Gościcinem a Bolszewem w obie strony.

Trójmiejskie drogi przemierzymy bez większych utrudnień, nieco więcej czasu spędzimy w Sopocie w spiętrzeniu przy skrzyżowaniu Niepodległości i Malczewskiego. Jadąc od strony Gdańska zatrzymujemy się na wysokości ulicy Goyki, kierując się w stronę centrum od strony Gdyni na pierwszych biegach przejedziemy ostatnie 600 metrów.

Przypominam o smsowym numerze 603 06 06 06, piszcie, jeśli jesteście świadkami ważnych wydarzeń drogowych.

07:27

Rozpoczęła się blokada obwodnicy

Stłuczka trzech aut na lewym pasie przyczyną korka na Obwodnicy Trójmiasta w rejonie Szadółek. Zwężenie skutkuje zatorem, który zaczyna się w Kowalach ale na szczęście nie rośnie.

Coraz większy korek jest natomiast na gdyńskim odcinku trasy. Na jezdni do Chyloni korkuje się odcinek między Osową a Kackiem. Kolejka mierzy już trzy kilometry a państwo piszą, że to efekt akcji osób skupionych wokół Strajku Przedsiębiorców. Stoją oba pasy.

Pan Piotr pisze: "Samochody jadą powoli na awaryjnych i blokują ruch"

Pan Adam sygnalizuje problemy u zbiegu ulicy Wielkopolskiej z Sopocką w Gdyni Kacku. Na skrzyżowaniu, na wysokości przystanku PKM nie działa sygnalizacja świetlna. Sytuacja mocno komplikuje ruch w okolicy.

16:12

Stoimy w Sopocie i Gdyni

Korki w Sopocie na Niepodległości do Malczewskiego z obu kierunków. Natomiast w Gdyni stoimy w kierunku Karwin na Wielkopolskiej od połowy przez Chwaszczyńską do Nowowiczlińskiej. Zator także na Sopockiej po Karwiny. W drodze na Witomino zatory i spowolnienia z każdej strony. Zakorkowana jest Hutnicza między Pucką i Trasą Kwiatkowskiego. Stoimy także na Janka Wiśniewskiego i Trasie Kwiatkowskiego do Obłuża.

Utrzymuje się zator od Cisowej w Gdyni po Janowo w Rumi. Hamujemy także w Redzie w kierunku Wejherowa na szóstce.

15:37

Korki w okolicach Trójmiasta

Korek na siódemce między Leźnem a Kokoszkami w kierunku Gdańska. Na Nowatorów postoimy od ronda do siódemki. Wolniej także pojedziemy Trasą Sucharskiego od mostu wantowego do obwodnicy południowej. Do obwodnicy w ścisku w drodze ze Straszyna i Rotmanki. Równie ciasno jest między rondem w Rusocinie a Pruszczem w obie strony.

Wolniej docieramy w drodze z Gdyni do Kosakowa. W Redzie ruch większy na szóstce w kierunku Wejherowa.

14:47

Utrudnienia w Sopocie, kolizja z tramwajem w Gdańsku

W Sopocie przy stacji Shell zablokowany lewy pas na Niepodległości w kierunku Gdyni. Służby na miejscu. Wypadek

W Gdańsku z powodu kolizji tramwaju z samochodem na skrzyżowaniu ul. Kartuskiej / Łostowickiej, kierunek Brętowo PKM, opóźnienia na liniach 10 i 12

08:55

Duży korek na obwodnicy. Część Gdyni bez prądu.

Szybko urósł korek na Obwodnicy Trójmiasta w stronę Łodzi. Przypomnę, że przed zjazdem na Kowale lewy pas jest zblokowany w miejscu, gdzie samochód uderzył w bariery. Efektem jest czterokilometrowy korek ciągnący się od samego węzła Karczemki. Proszę nastawić się na kwadrans stania.

Uważać warto na Morską w rejonie gdyńskich Leszczynek. Jak mówi pan Wiesław nie działa tam sygnalizacja świetlna. W przypadku zjazdu z Trasy Kwiatkowskiego to już rodzi spore problemy. Przyczyną jest awaria energetyczna. Jej skutki odczuwalne też na Hutniczej, Chylońskiej i końcówce obwodnicy przed Morską.

Możliwe utrudnienia w Żuławkach, w powiecie Nowodworskim. Po czołowym zderzeniu dwóch aut przejazd tam wahadłowy.

Konsekwencje drogowego incydentu odczuwalne także na ulicy Orzeszkowej w Wejherowie. Tam na jezdni olej z uszkodzonego silnika. Strażacy w akcji.

08:17

Kolizja i korki na obwodnicy

Utrudnienia w ruchu na Obwodnicy Trójmiasta w stronę Łodzi. Problemy dotyczą kierowców na odcinku od Szadółek do Kowal. Tam na lewym pasie samochód uderzył w bariery.

07:56

Coraz większe problemy na Obwodnicy Południowej Gdańska

Już kwadrans w pięciokilometrowym spowolnieniu tracą kierowcy na Obwodnicy Południowej Gdańska od węzła Lipce do węzła Port, gdzie przejazd utrudnia uszkodzona ciężarówka. Obwodnica Trójmiasta, jeśli nie liczyć zatoru przed zjazdem na Pruszcz Gdański - wolna od korków.

Dobre wiadomości ze Słowackiego, gdzie zator w dół nie wychyla się poza dawny środkowy fotoradar.

Sopot od strony Gdyni zakorkowany od Bernadowskiej.

Odwracają się korki na drogach prowadzących na Kaszuby. Kilometrowe kolejki przed Żukowem od strony Gdańska i przed Chwaszczynem od Gdyni.

07:29

Stoi Kosakowo

"Kosakowo zakorkowane. Zator zaczyna się już Pierwoszynie - pisze Iza. Dalej na Derdowskiego do Obłuża korek bliżej ronda niż wylotu z ulicy Kościuszki.

Uwaga na Obwodnicę Trójmiasta. Na jezdni do Łodzi spowolnienie ciągnie się od Owczarni do Lotniska. Niby nic bardzo poważnego ale jednak.

Spowolnienia na S7 od Lipiec do węzła Port nie trzeba się specjalnie obawiać.

W Gdańsku Słowackiego nadal zatkana jedynie od dawnego, dolnego fotoradaru.

W Gdyni Chwarznieńska od połowy lasu do Witomina.

06:59

Poranek coraz bardziej wyrazisty

W drodze do Kowal stać trzeba od Bąkowa. Po sąsiedzku w Straszynie korek od Raduni.

Wśród zjazdów w Gdańsku prowadzi aleja Armii Krajowej z zatorem od Jabłoniowej.

W Gdyni utkniemy przede wszystkim przed węzłem Kack od strony Chwaszczyna. Remontowe spowolnienia także na obwodnicy od strony Chyloni.

Przejazd przez Rumię w stronę Gdyni to już 20 minut straty.

Uszkodzona ciężarówka na węźle Port Obwodnicy Południowej Gdańska od strony Straszyna skutkuje kilometrowej długości spowolnieniem.

06:26

Uwaga na uszkodzone ciężarówki

10 minut muszą dopisać do porannego rachunku kierowcy na krajowej szóstce z Rumi do Gdyni. Tyle kosztuje pokonanie zwężenia w Janowie.

Dwa miejsca na które trzeba uważać, na Obwodnicy Południowej Gdańska. Zjazd z trasy na Obwodnicę Trójmiasta w kierunku Gdyni i zjazd od strony Straszyna na Sucharskiego. W tych punktach ruch utrudniały uszkodzone ciężarówki.

Zjazdy z obwodnicy spokojne ale trasa od strony Żukowa zakorkowana już przed zakrętami w Leźnie.

17:26

Spokojnie na drogach Trójmiasta

Rozładowały się korki w Trójmieście. Popołudniowy szczyt komunikacyjny już za nami.

17:25

Maleją korki w Gdyni

Od Chylońskiej postoimy w stronę Rumi na krajowej szóstce. Ale ten korek jest mniejszy niż wcześniej i taki trend dotyczy właściwie całego trójmiasta. Na Estakadzie Kwiatkowskiego ciasno od Janka Wiśniewskiego do Admirała Unruga, bez kłopotów już na Morskiej.

Do Witomina zostało tylko spiętrzenie na końcówce Małokackiej.
Do Karwin tylko resztki spowolnień na Wielkopolskiej.

Na Obwodnicy Trójmiasta zwalniamy na Wysokości Osowej w stronę Gdyni.

16:22

Korki w Gdańsku

Kwadrans potrzebny będzie na przejazd Hynka od alei Rzeczpospolitej i potem dalej Żołnierzy Wyklętych do Partyzantów. Później robi się już nieco luźniej, ale także w towarzystwie dojedziemy do Potokowej.

Około ośmiu minut stracimy na Słowackiego dojeżdżając do ronda de La Salle.
Spiętrza się także na Grunwaldzkiej - od Wojska Polskiego do Galerii Bałtyckiej.

15:54

Drogowy raport z Gdyni

Około jedenastu minut stracimy na Morskiej w Grabówku, dojeżdżając do Estakady Kwiatkowskiego. Zator czeka też nieco wcześniej, na wysokości Działek Leśnych. Postoimy na Hutniczej między Pucką a Estakadą w obie strony, na Estakadzie z kolei gęsto od Janka Wiśniewskiego w kierunku Obłuża.

Kielecka i Małokacka zatkane od połowy do Witomina, Witomińska tylko na końcówce.

Do Karwin około kilometrowej kolejki aut na Sopockiej i Wielkopolskiej.

15:23

Popołudniowe korki w Gdyni

Spowolnienie na krajowej szóstce. Jadąc do Rumi od strony Gdyni stracimy tam około kwadransa. Wyraźne korki już także na Estakadzie Kwiatkowskiego w stronę Obłuża, na Małokackiej do Witomina i Wielkopolskiej do Karwin.

15:11

Wypadek w powiecie kwidzyńskim

Wypadek w Grodźcu w powiecie kwidzyńskim. Samochód uderzył w drzewo, trzy osoby zostały poszkodowane. Jedną śmigłowiec LPR zabrał do szpitala, dwie zostały przewiezione do placówki. Na miejscu pracuje 5 zastępów straży pożarnej. Apelujemy o ostrożność na drogach.

08:56

Ostatnie zatory w Trójmieście

Stoimy w Rumi niezmiennie w korku w kierunku Gdyni. W Gdyni w drodze z Rumi ciaśniej na Hutniczej. Hamujemy w Żukowie i Chwaszczynie przed rondami.

Natomiast na siódemce bez zmian. Od Leźna do Kokoszek w korku. Od Gdyni, od Orłowa przez Niepodległości w Sopocie do Malczewskiego w korku. Na Malczewskiego korek do Niepodległości utrzymuje się.

Wolniej Spacerową w dół. Zatory pozostały przed Havla na Armii Krajowej i przed wiaduktem Biskupia Górka. Do centrum.

07:38

Korki w Gdańsku

W Gdańsku natomiast na Armii Krajowej od Sikorskiego do Havla korek. Na Havla także zatrzymamy się do Armii Krajowej. Na Małomiejskiej do Traktu Świętego Wojciecha i na Trakcie przed wiaduktem biskupia Górka także postoimy. Jeden za drugim od połowy leśnego odcinka Słowackiego do Niedźwiednika w dół. Ścisk - także w dół - na Jaśkowej Dolinie i Spacerowej.

Do Rakoczego na Bulońskiej przystaniemy. W kierunku węzła Lipce na Trakcie Świętego Wojciecha poważniejsze Spowolnienia z obu kierunków. Podobnie na Świętokrzyskiej od zbiornika retencyjnego do Starowiejskiej.

07:18

Wypadek na DK22

Na drodze krajowej numer 22 w Kapustowie, między Starogardem a Malborkiem doszło do zderzenia dwóch samochodów. Dwie osoby ranne. Droga jest zablokowana - informują drogowcy.

07:16

Korki w Trójmieście

Stoimy w Rumi na szóstce w kierunku Gdyni. Także w Rumi na Dąbrowskiego Ścisk, a do Gdyni z Rumi w ścisku na Hutniczej. W Gdyni przystaniemy na pułkownika Dąbka przed Trasą Kwiatkowskiego w drodze z Pogórza. Na Śmidowicza i Arciszewskich do ronda pojawiły się dwa zatory z obu kierunków. W drodze na Witomino na Chwarznieńskiej zahamujemy.

W Żukowie ciaśniej w drodze z Kartuz. Na siódemce do Leźna do Nowatorów ruch zdecydowanie większy.

Na Armii Krajowej od Sikorskiego Do Havla korek. Na Havla także zatrzymamy się do Armii Krajowej. Na Małomiejskiej do Traktu Świętego Wojciecha i na Trakcie przed wiaduktem biskupia Górka także postoimy.

06:24

Pierwsze utrudnienia

Zwalniamy na siódemce - od Leźna do Nowatorów w kierunku Gdańsk. W Chwaszczynie w drodze z Żukowa, przed rondem także wolniej. Poważniej zahamujemy przed obwodnicą na odcinku Chwaszczyńskiej od Rdestowej. Na szóstce w Rumi zator w kierunku Gdyni. To pierwsze poważne spowolnienie tego poranka. Ciasno także od Łęgowa do Rusocina w kierunku Gdańska.

16:50

Korki na dojazdach do Rumi

Duży korek na ulicy Kamiennej na dojeździe do Rumi od strony Łężyc - informuje pan Wiesiek. Stracimy tam około 20 minut. To ważne zwłaszcza dla osób, które wybierają tę trasę, omijając w ten sposób krajową szóstkę.

A na tej właśnie szóstce od strony Gdyni do Rumi stracimy 10 minut.

16:20

Duże popołudniowe korki

Około 25 minut stracimy na Wybickiego od strony Kolbud, dojeżdżając do Węzła Kowale. To zaledwie dwukilometrowy korek, ale  poruszamy się w nim bardzo powoli.

Dziś światowy dzień jabłka, więc zerknij zerknijmy, jak wygląda Jabłoniowa. Od strony Otomina korek zaczyna się jeszcze na Konnej przy ulicy Magnackiej, i ciągnie do Leszczynowej. Tam stracimy ponad 20 minut.

Z drugiego kierunku korek od Warszawskiej do Przywidzkiej i strata dwunastu minut.

Od Karwin do Matarni spowolnienia na obwodnicy Trójmiasta w stronę Pruszcza Gdańskiego. Tutaj także trzeba zarezerwować około 20 dodatkowych minut.

Dodatkowy kwadrans potrzebny będzie na przejazd Od Owczarni do Karwin w stronę Gdyni.

15:21

Korek na Trakcie Świętego Wojciecha

Czterokilometrowy korek na Trakcie Świętego Wojciecha w stronę Pruszcza Gdańskiego. Jego przyczyna to wcześniejsze zderzenie trzech samochodów. Mamy informację od służb, że o 15:11 zakończyły już tam działania, ale trzeba jeszcze poczekać, aż odpuszczą spowolnienia.

Na ten moment stracimy tam około 20 minut.

07:39

Duży ruch w Gdańsku i zatory

W Gdańsku na leśnym odcinku Słowackiego przystajemy do Niedźwiednika. Ciasno na Spacerowej w dół. Na Armii Krajowej od Jabłoniowej po Havla, na Małomiejskiej do Traktu Świętego Wojciecha i na Trakcie przed wiaduktem biskupia Górka. Od Havla do Niepołomickiej ciasno w kierunku obwodnicy. Na Bulońskiej w ścisku do Rakoczego na Jaśkowej Dolinie gęsto do Grunwaldzkiej. Jeden za drugim na Kartuskiej w drodze z Jasienia do Łostowickiej.

06:58

Uszkodzony autobus na Morskiej w Gdyni

W Gdyni na pułkownika Dąbka do Trasy Kwiatkowskiego hamujemy. Na Morskiej między Swarzewską a Chylońską spowolnienie w kierunku centrum Gdyni. Powód to uszkodzony autobus.

06:11

Kolizja na DK6

Na szóstce w Rumi, w kierunku Gdyni, przed Gdynią także ciaśniej. Poza tym na DK6 na odcinku Reda - Rumia przed stacją Orlen w kierunku Gdyni kolizja 3 aut. Tworzy się korek. Pan Jan ostrzega.

18:15

Wypadek między Bytowem a Kościerzyną. Dwie osoby ranne

Do wypadku dwóch samochodów osobowych doszło na drodze nr 20 między Bytowem a Kościerzyną. W wyniku zdarzenia 2 osoby zostały ranne. Jak informuje policja, ruch w tym miejscu odbywa si e wahadłowo. Utrudnienia potrwają jeszcze godzinę.

18:26

Spokojnie na drogach Trójmiasta

Uspokaja się sytuacja na Spacerowej w stronę Obwodnicy Trójmiasta. Wyraźnie zwalniamy już tylko na końcowym fragmencie.

Poza tym w Trójmieście spokojnie, popołudniowy szczyt komunikacyjny już za nami.

17:59

Korek na Spacerowej, w innych miejscach spokojnie

Cały czas utrzymują się spowolnienia na Spacerowej. Aby dojechać od wysokości ZOO do Kielnieńskiej trzeba przygotować ponad 20 minut.

Poza tym jednak już dość spokojnie. Do Karwin i Witomina dojedziemy bez kłopotów. Płynnie poruszamy się także na Morskiej, na Estakadzie Kwiatkowskiego czekają jeszcze spowolnienia.

W sporym towarzystwie także na krajowej szóstce między Chylonią a Rumią w stronę Redy.

W Gdańsku spokojnie na Słowackiego i Żołnierzy Wyklętych, w centrum także nie napotkamy na spowolnienia, to samo możemy powiedzieć o Armii Krajowej i Łostowickiej.

17:24

Powoli uspokaja się sytuacja na drogach

Około kilometrowe kolejki aut na Sopockiej i Wielkopolskiej do Karwin. Zatkane są też końcówki Małokackiej i Kieleckiej do Witomina.

Dobre informacje z Morskiej, tam nie ma już kłopotów. Około pięciu minut stracimy jeszcze na Estakadzie Kwiatkowskiego w stronę Obłuża, a około piętnastu na krajowej szóstce w stronę Rumi za Chylonią.

W Gdańsku bez problemów na Słowackiego, jeszcze gęsto jest na Żołnierzy Wyklętych między Galerią Bałtycką a przystankiem PKM Gdańsk Niedźwiednik.

Na Armii KRajowej do Łostowickiej od strony centrum miasta niespełna kilometrowe spowolnienie.

16:23

Korki w południowej części Gdańska

Na Małomiejskiej do ronda z Platynową postoimy od Madalińskiego, za rondem z Platynową także jeden za drugim, aż do Niepołomickiej. Na Niepołomickiej do Świętokrzyskiej również powstała już spora kolejka aut.

Jeden za drugim także na Wybickiego od strony Kolbud do Obwodnicy Trójmiasta. Tam stracimy około dwudziestu pięciu minut.

16:20

Drogowe problemy w Gdyni

Około dwunastu minut stracimy na Estakadzie Kwiatkowskiego, jadąc w stronę Obłuża. W korku stajemy na wysokości Hutniczej, wyjeżdżamy z niego po minięciu Admirała Unruga. Ciasno też na Hutniczej między Pucką a Estakadą w obie strony, gorzej sytuacja wygląda na nitce w stronę Rumi.

Około kwadransa stracimy też na krajowej szóstce w stronę Rumi, ten korek zaczyna się kawałek za Obwodnicą Trójmiasta.

I jeszcze Morska w Grabówku daje o sobie znać, tam trzeba zarezerwować dodatkowe 10 minut.

16:00

Popołudniowe utrudnienia w Gdańsku

10 minut stracimy na Armii Krajowej do Łostowickiej od strony Centrum. Delikatne spowolnienie także od strony Karczemek. Z kolei na Łostowickiej - tam stajemy już od Kartuskiej - trzeba zarezerwować dodatkowe pięć minut.

Około kwadransa stracimy na Alei Żołnierzy Wyklętych - między Hynka a Potokową.
Spowolnienie czeka nas też na końcówce Słowackiego w stronę Niedźwiednika.

15:20

Drogowe komplikacje na Pomorzu

Na Słowackiego nie ma już korka. Samochód jest na poboczu - pisze Pan Andrzej. Wcześniej doszło tam do pożaru samochodu.

Na krajowej szóstce w okolicach Bożego Pola Auto dachowało. Służby na miejscu, wprowadzono ruch wahadłowy - pisze z kolei pan Ireneusz.

08:10

Utrzymują się korki w Gdańsku

Stajemy miejscami na Świętokrzyskiej w kierunku obwodnicy w Gdańsku i na na Małomiejskiej w kierunku Traktu Świętego Wojciecha. Na Armii Krajowej od Jabłoniowej do Havla w kierunku centrum także korek. Poczekamy na Bulońskiej w kierunku Rakoczego. Na Kartuskiej do Łostowickiej jest podobnie w drodze z Jasienia. Przystajemy przed wiaduktem Biskupia Górka w drodze do centrum Gdańska. Zator na leśnym odcinku Słowackiego do Niedźwiednika. Podobnie jest na Spacerowej w dół. W Sopocie na Niepodległości do Malczewskiego ścisk. Na Malczewskiego do Niepodległości też stoimy.

07:41

Korki w Gdańsku

Korki w Gdańsku. Stajemy na Świętokrzyskiej w kierunku obwodnicy. Kolejny korek na Małomiejskiej w kierunku Traktu Świętego Wojciecha. Zapchana od połowy Havla do Armii Krajowej, a na Armii Krajowej od Jabłoniowej do Havla w kierunku centrum także korek. Przystajemy przed wiaduktem Biskupia Górka w drodze do centrum Gdańska. Zator na leśnym odcinku Słowackiego, od połowy, do Niedźwiednika. Podobnie jest od połowy Spacerowej w dół.

Na Bulońskiej w ścisku do Rakoczego na Jaśkowej Dolinie gęsto do Grunwaldzkiej. Jeden za drugim na Kartuskiej w drodze z Jasienia do Łostowickiej.

07:25

W okolicach Trójmiasta duży ruch

Korek w Rumi w kierunku Gdyni na szóstce. Staniemy jeszcze na Pomorskiej i Dąbrowskiego do ronda. Na Hutniczej dalej jedziemy wolniej w kierunku Gdyni. Korek jeszcze od połowy pułkownika Dąbka w drodze z Pogórza do Trasy Kwiatkowskiego. W Chwaszczynie przed rondem przystajemy w drodze z Karczemek i Żukowa. Między obwodnicą a Rdestową ciasno na Chwaszczyńskiej. W Żukowie natomiast zatory w drodze z Gdańska i Kartuz.

W Kartuzach w korku na Wzgórzu Wolności do 3-go maja.

Korki na siódemce od Leźna po Kokoszki w kierunku Gdańska. Od Różyn do Rusocina także jedziemy w ścisku. W drodze ze Straszyna do obwodnicy jeszcze w ścisku.
Page 1 of 6