Czwartkowy Autopilot Radia Gdańsk

18:40

Kończymy czwartkowego Autopilota!

Dziękujemy Państwu za wszystkie zgłoszenia z dróg. Do śledzenia sytuacji wrócimy w piątek o godzinie 6:00. Przypominamy, że nasz SMS-owy numer do Radia Gdańsk jest do Państwa dyspozycji przez całą dobę - 603 06 06 06. Życzymy szerokiej drogi!

16:06

Armii Krajowej z korkami w obu kierunkach

Armii Krajowej w Gdańsku  w korku w obu kierunkach. Zator do centrum zaczyna się przy Jabłoniowej kończy na Havla. W drugim kierunku stoimy od zjazdu na Chełm do skrzyżowania z Łostowicką.

15:38

Wolniej na Obwodnicy Trójmiasta w kier. Gdyni

Niestety korki dotarły już także na Obwodnicę Trójmiasta. Biegi redukujemy na wysokości Matarni i w kierunku Gdyni do Owczarni maksymalnie drugi bieg.

15:23

Korki do ronda w Żukowie

Praktycznie z każdej strony ciągną się korki do ronda w Żukowie. Najdłuższy od strony Gdańska, który zaczyna się w Lniskach

15:20

Wypadek na DK 20 w Tuchomiu

Wypadek na DK 20 pomiędzy Bytowem, a Miastkiem. W Tuchomiu, samochód wpadł do rowu, jedna osoba jest ranna. Na miejscu prowadzony jest ruch wahadłowy. Według służb przewidywany czas utrudnień to dwie i pół godziny.

08:49

Dwa krótkie korki na obwodnicy Trójmiasta

Oba korki, o długości ok. 400-500 m, utrzymują się na pasie w kierunku ul. Morskiej. Pierwszy przed Karwinami, drugi na samym końcu obwodnicy Trójmiasta.

08:43

Nie ma już kłopotów po gigantycznym korku na obwodnicy Trójmiasta

Obwodnica Trójmiasta porusza się w kierunku Gdyni bez większych kłopotów. Po długim korku powodowanym przez stłuczkę sześciu samochodów pozostałe już tylko dwa bardzo krótkie spowolnienia na wysokości Matarni i Karwin.

08:09

Zniszczone samochody zabrane z obwodnicy

Samochody, które po stłuczce przed Chwarznem utrudniały przejazd obwodnicą Trójmiasta w kierunku Gdyni, zostały już zabrane z lewego pasa. Jezdnia w kierunku Gdyni jest przejezdna. Korek na obwodnicy cały czas jest jednak bardzo długi i zaczyna się w okolicach Owczarni.

07:32

Korek na obwodnicy już prawie od Matarni

Jadąc obwodnicą w stronę Gdyni zwalniamy tuż za Matarnią. Korek kończy się dopiero przed Chwarznem, gdzie zderzyło się sześć samochodów.

07:30

Coraz dłuższy korek na obwodnicy Trójmiasta

Na obwodnicy Trójmiasta, na pasie w kierunku Gdyni, zwalniamy już kilkaset metrów za Osową. Luźniej robi się kilkaset metrów przed Chwarznem. Przypomnijmy, że powodem zatoru jest stłuczka kilku samochodów pomiędzy Karwinami a Chwarznem.

06:50

Stłuczka na Obwodnicy Trójmiasta w kierunku Gdyni

Na obwodnicy Trójmiasta, na pasie w kierunku ul. Morskiej, zderzyły się trzy samochody. Zniszczenia nie są duże i zdaniem naszych słuchaczy jest szansa na to, że auta szybko znikną z lewego pasa, który blokują.

06:32

Zakorkowana krajowa "7"

Korek na drodze z Żukowa do Gdańska zaczyna się przed Leźnem, a kończy na wysokości Nowatorów w Gdańskiej.

06:00

Dzień dobry! Rozpoczynamy czwartkowy Autopilot Radia Gdańsk

autopilot