Czwartkowy Autopilot Radia Gdańsk

18:30

Kończymy czwartkowy Autopilot

To już koniec naszej relacji drogowej. Dziękujemy za wszystkie przesłane informacje. Na następny raport z pomorskich dróg zapraszamy w piątek od 6:00. 

16:22

Wolno do obwodnicy

Korki na Alei Żołnierzy Wyklętych i Spacerowej w drodze do obwodnicy. Wolniej Jaśkową Doliną, Sobieskiego i Traugutta pod górę.

15:37

Stłuczka na obwodnicy

Za Osową przed Karwinami korek na obwodnicy w kierunku Gdyni: "Stłuczka dwóch aut pomiędzy Karwinami a Osową w stronę Gdyni przed wiaduktem kolejowym. Lewy pas zablokowany" - pan Adrian napisał.

14:56

Luźniej na obwodnicy

Zniknął korek z obwodnicy w kierunku Gdyni przed Szadółkami. Zwalniamy w kierunku Gdyni przed Karwinami. Bardzo gęsto na Chwaszczyńskiej w obu kierunkach między Rdestową a obwodnicą.

13:59

Płonące auto na obwodnicy i korek

Ogromny korek na obwodnicy Trójmiasta od zjazdu z obwodnicy południowej na obwodnice Trójmiasta po Szadółki. Powód to wcześniejszy pożar auta na wysokości Szadółek. Zablokowany został prawy pas jezdni w kierunku Gdyni.

08:26

Odpuszczają korki na gdyńskim Oksywiu

Już tylko krótki korek pozostał na Śmidowicza w Gdyni (od Stoczni Wojennej do Portu Wojennego).

08:18

Utrzymuje się korek na obwodnicy Trójmiasta

Korek w kierunku Gdańska zaczyna się na wysokości Trasy Kwiatkowskiego, a kończy się kilkaset metrów za Chwarznem. Powoduje go zepsuta ciężarówka stojąca na poboczu.

07:40

Delikatne spowolnienie na obwodnicy Trójmiasta

Na obwodnicy Trójmiasta (kierunek: Gdańsk) zwalniamy na wysokości węzła Chwarzno-Wiczlino. Spowolnienie ma ok. 700 m.

07:27

Bardzo długie korki na Oksywiu

Na gdyńskim Oksywiu stoi cała Śmidowicza w stronę Portu Wojennego. W przeciwnym kierunku zatkana jest cała ulica Arciszewskich. Również w tym przypadku korek kończy się na wysokości wjazdu do Portu Wojennego.

07:17

Korek na Hutniczej w Gdyni

Na Hutniczej w Gdyni wolno jedziemy od granicy z Rumią do ul. Piaskowej. Kilkusetmetrowe korki także na dojeździe do ronda Unii Europejskiej w Rumii (na Pomorskiej i Dąbrowskiego).

07:03

Korek tylko na trasie z Gdańska do Żukowa

Utrzymuje się korek na krajowej "7". Pomiędzy Żukowem a Gdańskiem trzeba zwolnić kilometr przed Nowatorów. Następny korek na Armii Krajowej od wysokości Cedrowej.

06:46

Obwodnica Trójmiasta wciąż spokojna

Nie ma problemów z przejazdem główną trójmiejską trasą. Ruch jest płynny w obu kierunkach.

06:00

Dzień dobry! Rozpoczynamy czwartkowego Autopilota