Poniedziałkowy Autopilot Radia Gdańsk

19:02

Kończymy naszą relację z pomorskich dróg

Na kolejną relację drogową zapraszamy jutro od 6:00!

18:49

Kębłowo: wypadek na DK6 w kierunku Lęborka

Wypadek na krajowej 6-ce w miejscowości Kębłowo. Zablokowany pas ruchu w kierunku Lęborka. Ruch odbywa się wahadłowo. Utrudnienia potrwają około godziny.

18:21

Korki znikneły, a ruch wraca do normy

Utrudnienia na obwodnicy zniknęły. Nie mamy już żadnych spowolnień w żadnym z kierunków. Sytuacja jest zdecydowanie lepsza. Nie stoimy już nigdzie, jeśli już to spowalniamy. Jeśli jednak gdzieś się zatrzymamy, to będą to światła.

17:18

Spowolnienia na obwodnicy

Spowolnienia na obwodnicy dają się jeszcze we znaki. Jedno mamy na wysokości Matarni w kierunku Gdyni, drugie natomiast od trasy Kwiatkowskiego od Chwarzna. Jak informuje pani Monika o tym drugim: "Przed Chwarznem stoi na poboczu mały dostawczak, reszta zwalnia i omija szerokim łukiem choć miejsca jest dość".

16:45

Zniknął korek na estakadzie Kwiatkowskiego do Obwodnicy

Po korku na estakadzie Kwiatkowskiego w kierunku Obwodnicy nie ma już śladu, ale mamy korek w drugą stronę. Ten zaczyna się na Janka Wiśniewskiego i przez Trasę Kwiatkowskiego ciągnie się do Obłuża. Korek zaczyna się już przy dworcu kolejowym.

16:16

Stoimy w drodze na gdyńskie osiedla

Czekamy też na drogach dojazdowych na Witomino, więc na Rolniczej, Kieleckiej Witomińskiej i Małokackiej. Podobnie w drodze na Karwiny. Stoimy od połowy Wielkopolskiej i na Sopockiej.

16:00

Wrzeszcz i Oliwa - coraz gęściej na drogach

Zdecydowanie wolniej niż przed godziną jedziemy Spacerową z Oliwy do Obwodnicy. We Wrzeszczu stoimy od Hynka do Niedźwiednika także w stronę obwodnicy. Zwalniamy od Placu Komorowskiego do Grunwaldzkiej. Wolno przemierzymy Jaśkową Dolinę, Do Studzienki, Traugutta i Sobieskiego od Grunwaldzkiej

15:38

Coraz ciaśniej w centrum Gdańska

Zatrzymujemy się już od Ronda Ofiar Katynia po obu stronach torów kolejowych i wolno do Huciska i Węzła Groddecka. Korek także na Dąbrowskiego od 3-go maja do Powstańców Warszawskich. Zderzak przy zderzaku w kierunku Okopowej jedziemy od Akademii Muzycznej.

15:18

Utrudnienia na trasie Kwiatkowskiego w kierunku obwodnicy

"Trasa Kwiatkowskiego z portu do obwodnicy. Prawy pas - ciężarówka trójkąt i awaryjne. I już się korkuje" - pisze słuchacz Radia Gdańsk

14:50

Gdańsk: korki w centrum

W centrum Gdańska zatrzymujemy się już od Ronda Ofiar Katynia po obu stronach torów kolejowych do Huciska i Węzła Groddecka.

14:31

Spokojnie w drodze do Pucka

"Reda do Pucka: 10 minut na 6-ce i potem do rogatek kolejne 5 minut, a dalej już ok. Przeciwny kierunek też ok" - pisze słuchacz Radia Gdańsk

13:56

Korki już przed rondami w Chwaszczynie i Żukowie

Zwolnimy przed wjazdem na rondo w Chwaszczynie. Od Gdyni i Gdańska czeka nas podobna kolejka aut o długości około 2-ch kilometrów. Stoimy też przed wjazdem do Żukowa od Gdańska - prawie półtora kilometra.

09:36

Uwaga! Na obwodnicy, w kierunku Łodzi, leży opona

Na obwodnicy naprzeciwko Auchan, w kierunku Łodzi, na jezdni leży opona, służby już jadą na miejsce, żeby ją usunąć. Trzeba jednak zachować ostrożność.

07:59

Spory zator na Trasie Słowackiego w Gdańsku

Trasa Słowackiego stoi od połowy leśnego odcinka przez rondo de la Salle i aleję Żołnierzy Wyklętych do Partyzantów.

07:27

Wyjazd ze Straszyna zakorkowany

"Korek w Straszynie od Lidla do wjazdu na obwodnicę" - pisze słuchacz

06:59

DK 7 z zatorem od Leźna w kierunku Gdańska

Droga krajowa nr 7 ciasna jeszcze przed Leźnem do Nowatorów. Tracimy około 12 minut.

06:42

Około 7 minut tracimy na dojeździe do ronda w Chwaszczynie

Zatyka się już dojazd do Chwaszczyna na krajowej 20-tce od strony Żukowa. Na razie czekamy tu około trzech minut. Tyle samo czekamy podróżując do ronda w Chwaszczynie od strony Karczemek.

06:00

Dzień dobry! Zaczynamy poniedziałkowy Autopilot