Piątkowy Autopilot Radia Gdańsk

19:10

Kończymy piątkowego Autopilota!

Kończymy naszą relację z pomorskich tras. Dziękujemy za wszelkie informacje od Państwa. Życzymy spokojnego weekendu, a w Autopilocie słyszymy się ponownie w poniedziałkowy poranek. 

17:01

Wypadek na DK6

Po wypadku w Gościcinie, na krajowej szóstce za Wejherowem ruch wahadłowy. Jak informują drogowcy - utrudnienia mogą potrwać około godziny.

17:00

Korki w Gdyni

Gdynia. Morską od Chyloni, przez szóstkę do Rumi wolno. Do tego w Gdyni przystaniemy przed zjechaniem z obwodnicy na Morską, a także ciągle ciasno od Janka Wiśniewskiego w kierunku Obłuża na Trasie Kwiatkowskiego. W drodze na Witomino przytkana jeszcze Małokacka i Rolnicza, częściowo też Kielecka i Witomińska. Równie nieciekawa sytuacja w kierunku Karwin. Postój na Sopockiej i Wielkopolskiej.

16:16

Prawie pół godziny w drodze do obwodnicy

Droga w kierunku obwodnicy z Gdańska: Armii Krajowej z centrum 25 minut, podobny czas w drodze z Wrzeszcza od Alei Rzeczypospolitej i w drodze z Oliwy Spacerową.

15:52

Uwaga na spowolnienia na Obwodnicy Trójmiasta

Niewielkie zmiany na obwodnicy. Głównie spowolnienia. W kierunku Gdyni między węzłem Lipce i węzłem Południe, a później na wysokości Matarni. W kierunku Łodzi natomiast spowolnienie za węzłem Karczemki.

15:24

Zmiany na trójmiejskiej obwodnicy

Trochę luźniej na obwodnicy Trójmiasta. Zniknął korek przed węzłem Karczemki w kierunku Gdyni, niestety mamy inne spowolnienia. Obecnie zatrzymamy się na obwodnicy południowej - za węzłem Lipce po zjazd na obwodnicę Trójmiasta w kierunku Gdyni.

15:00

Korek na obwodnicy jeszcze nie znika

Nie znika korek na obwodnicy w kierunku Gdyni. Ten jest skutkiem kolizji przed węzłem Karczemki. I tak, od węzła Południe - gdzie obwodnica południowa łączy się z obwodnicą Trójmiasta - do węzła Karczemki w stronę Gdyni w korku. "Rozbitki zabrane z obwodnicy" - pan Mariusz donosi

14:30

Ruch kolejowy na trasie Wejherowo-Reda odbywa się normalnie

Koniec kłopotów na torach. Tor nr 2 na odcinku Wejherowo - Reda otwarty dla ruchu pociągów. Ruch pociągów odbywa rozkładowo. Nie obowiązuje wzajemne honorowanie biletów SKM i Przewozów Regionalnych na odcinku Wejherowo - Gdynia Chylonia - Wejherowo. Także nie są już honorowanie bilety SKM na linii "J" ZKM Gdynia na odcinku Rumia-Wejherowo- Rumia.

14:00

Wypadek w Lęborku

W Lęborku na ulicy Mostnika doszło do wypadku. Auto uderzyło w drzewo. Pięć osób zostało poszkodowanych, jedna została zabrana do szpitala w Słupsku.

13:56

Utrudnienia na obwodnicy po kolizji

Złe informacje z obwodnicy na początek. Przed węzłem Karczemki w kierunku Gdyni doszło do kolizji - lewy pas przed zjazdem na Auchan - nasz słuchacz dodaje. Z tego powodu od węzła Kowale po węzłem Karczemki w stronę Gdyni jedziemy w korku.

11:45

Śmiertelny wypadek na torach w Wejherowie

Tragiczny wypadek na stacji kolejowej w Wejherowie Nanicach. Po 11 pod koła pociągu SKM wpadł się mężczyzna. Na miejscu zablokowany jest jeden tor. Ruch między Wejherowem a Redą możliwy jest jedynie wahadłowo. Kolejki Szybkiej Kolei Miejskiej mogą kursować z około 10 minutowymi opóźnieniami - informują kolejarze.

Przyczyny śmiertelnego zdarzenia wyjaśni policja i prokurator. Skutki wypadku mogą być odczuwalne do około 14:30.

08:27

Kolizja na krajowej 20 za Kościerzyną

Na wyjeździe z miasta, przed skrętem w kierunku Szarloty zderzyły się dwa samochody. Ruch wahadłowy.

07:50

Zator na końcu obwodnicy przed A1

Korek ma około 3 kilometrów. Tracimy około 15 minut.

07:06

Korki na zjazdach z obwodnicy Trójmiasta

Spacerowa stoi na całej długości z Osowej do Oliwy. Słowackiego w korku od dawnego środkowego fotoradaru. Armii Krajowej z zatorem od Jabłoniowej do Łostowickiej.

06:24

Gęsto na dojazdach do Trójmiasta od strony Kaszub

Stoi 7 od Leźna do Nowatorów w Kokoszkach. Na Armii Krajowej korek od Cedrowej do Łostowickiej. Krajowa 20 zakorkowana 2 km przed rondem w Chwaszczynie.

06:00

Dzień dobry! Zaczynamy Autopilot RG