Czwartkowy Autopilot Radia Gdańsk

19:13

Zamykamy czwartkowego Autopilota

Dziękujemy za wszystkie informacje i zapraszamy na kolejną relację z dróg Pomorza jutro od 6:00 rano.

18:21

Koniec utrudnień większych utrudnień drogowych w Trójmieście

Obwodnica jest czysta i śmiało można nią jechać w obu kierunkach. Także siódemka między Żukowem i Gdańskiem oraz w kierunku Elbląga nie powinna sprawić nam kłopotów. Do obwodnicy dojedziemy bez większych trudności z Wrzeszcza i Oliwy. Zupełnie sprawnie jedziemy Tunelem pod Martwa Wisłą, przez most Wantowy Trasą Sucharskiego. także centrum gdańska wolne jest od korków. Rozładował się także korek na Sopockiej w kierunku Karwin. Także na Witomino dojedziemy bez większych trudności.

17:29

Pozostał korek na obwodnicy

Obwodnica rozluźniła się w okolicy Karwin, ale pozostał drugi korek - od połowy drogi z węzła Lipce do węzła Kowale. Kierunek Gdynia.

17:00

Korki na obwodnicy

Dwa korki na obwodnicy w kierunku Gdyni. Od węzła Lipce do węzła Kowale - to pierwszy, drugi natomiast zaczyna się przed Karwinami.

16:34

Budowlanych/Nowatorów stłuczka

W okolicach gdańskiego lotniska Niestety stoimy na Budowlanych do Słowackiego. Nowatorów do Budowlanych też nie pojedziemy za szybko.
"Korek przed rondem od Rębiechowa - stłuczka na rondzie i dwa auta stoją na awaryjnych."

16:00

Wolniej w Gdyni

Zwalniamy w Gdyni. Na końcówce Janka Wiśniewskiego i dalej od terminala Kontenerowego do samego Obłuża na Trasie Kwiatkowskiego. Korek też na Hutniczej między Trasą Kwiatkowskiego i Pucką. Oprócz tego staniemy na Rolniczej i Małokackiej na Witomino. I jeszcze na Sopockiej w drodze na Karwiny.

15:27

Korki w Gdańsku

Zatrzymamy się na Łostowickiej od Kartuskiej do Armii Krajowej i jeszcze na Armii Krajowej od Sikorskiego do Łostowickiej. Na Podwalu Przedmiejskim stajemy od Akademii Muzycznej i na Trakcie Świętego Wojciecha między Sandomierską i Okopową. Coraz ciaśniej także na Podwalu Grodzkim do Huciska.

15:00

Gęściej na DK7 i w Żukowie

Gęściej zrobiło się na Siódemce między Leźnem a węzłem Karczemki w kierunku Żukowa. Ciągle czekamy także przed wjazdami na ronda w Żukowie. Najdłużej jadąc z Gdańska, Gdyni i Kościerzyny.

14:23

Rośnie ruch w Gdańsku

W Gdańsku zwolnimy na Chłopskiej między Piastowską a Pomorską i na Gospody przed wjazdem na Pomorską. Zatrzymamy się we Wrzeszczu - na Alei Żołnierzy Wyklętych między Chrzanowskiego i rondem de la Salle. I jeszcze na Trakcie Świętego Wojciecha między Sandomierską a Okopową w obu kierunkach.

13:50

Koniec utrudnień w Człuchowie

Po śmiertelnym wypadku na ul. Słowackiego w Człuchowie droga jest już przejezdna, a ruch przywrócony - informuje Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Wjedziemy już do Człuchowa DK25.

12:09

Śmiertelny wypadek w Człuchowie. Ul. Słowackiego całkowicie zablokowana

Do śmiertelnego wypadku doszło w Człuchowie na ulicy Słowackiego. Samochód ciężarowy potrącił tam kobietę. Trasa jest zablokowana w obu kierunkach. Na miejscu jest już policja, wyznaczane są objazdy. Jak informują nas drogowcy, utrudnienia powinny potrwać około 2 godzin.

10:50

Popsuty TIR przed Karwinami

Na prawym pasie przed zjazdem na Karwiny stoi popsuty TIR. Obwodnica w kierunku Gdyni korkuje się już na wysokości zjazdu na Osowę.

07:57

Kolbudy z zatorem

"Kolbudy. Korek zaczyna się już przed rondem od Przywidza" - mówi Tomek.

07:17

Gdańsk - Południe już zakorkowany

W Gdańsku Armii Krajowej ze sznurkiem samochodów na odcinku Jabłoniowa - Havla. Na Małomiejskiej bez zmian - cały czas jeden za drugim ciągniemy się od Fieldorfa do Traktu św. Wojciecha.

Kartuska też już z większym ruchem od Jabłoniowej do Myśliwskiej.

06:44

DK 7 już z porannym zatorem

Z Leźna do Kokoszek jeden za drugim średnio 20-30 km/h. Bliżej Leźna wolniej. Od strony Żukowa korek od dojazdu do zakrętów w Leźnie - raportuje z trasy nasz dziennikarz Sebastian Kwiatkowski.

06:00

Dzień dobry! Rozpoczynamy czwartkowy Autopilot RG!