Wtorkowy Autopilot Radia Gdańsk

19:09

Kończymy wtorkowego Autopilota

Dziękujemy za wszystkie informacje. Na kolejną relację z dróg zapraszamy w środę od 6:00.

17:56

Gęsto na Spacerowej

W dalszym ciągu bardzo wolno poruszamy się Spacerową do obwodnicy Trójmiasta, bo zator zaczyna się jeszcze w Oliwie.

17:55

Nie odpuszcza korek na Sopockiej

Trudno jest się dostać także do Karwin. Sopocka stoi od zakrętów do Wielkopolskiej, ale na samej Wielkopolskiej po korku nie ma już śladu.

16:36

Zakorkowana krajowa "7"

Niestety nie mam najlepszych wieści z drogi krajowej numer 7. Długi korek ciągnie na drodze z Żukowa do Gdańska. Zwalniamy na wysokości zjazdu do Leźna i jeden za drugim toczymy się do skrzyżowania z Nowatorów.

15:58

Osunęła się ziemia na ulicy Bikupiej

Na ul. Biskupia osunęła się ziemia. Do czasu podjęcia decyzji o sposobie zabezpieczenia miejsca zdarzenia zamknięty będzie wjazd na ul. Biskupia od skrzyżowania z ul. Na Stoku.

15:53

Klasycznie postoimy na dojeździe do Żukowa

Ponad kilometr ma teraz korek do Żukowa od strony Gdańska, podobnej długości jest zator który ciągnie się do Żukowa z Chwaszczyna. Jeżeli chodzi o Chwaszczyno to od strony Gdyni zator zaczyna się w okolicach ulicy Rdestowej. Jedzie się wolno, ale powoli do przodu, napisał ktoś z państwa.

15:50

Wolno na alei Żołnierzy Wyklętych

Bardzo ciasno zrobiło się na alei Żołnierzy Wyklętych w kierunku obwodnicy Trójmiasta. Na tej trasie staniemy już na skrzyżowaniu z Hynka i bardzo wolno toczymy się niemal do samego Niedźwiednika i do ronda De La Salle.

15:10

Zapchana estakada Kwiatkowskiego

W Gdyni korek na estakadzie Kwiatkowskiego. Wolno jedziemy w kierunku Obłuża i skrzyżowania z Pułkownika Dąbka, a problemy zaczynają się na wysokości terminala kontenerowego. Przypomnę, że na wysokości Unruga prowadzony jest remont dylatacji na łącznicy zjazdowej. W związku z tym łącznica została zawężona do jednego pasa ruchu.

15:09

Obwodnica Trójmiasta ruszyła

Nie ma już problemów na obwodnicy Trójmiasta na trasie w kierunku Gdyni. TIR, który częściowo blokował prasy pas ruchu pomiędzy Kowalami, a Karczemkami odjechał z tego miejsca w asyście policji. Marcin informuje, że ruch w tym miejscu się rozładował i śmiało możemy wybrać trasę w kierunku Gdyni.

14:01

Korek na obwodnicy w kierunku Gdyni

Pomiędzy Kowalami, a Karczemkami na trasie w kierunku Gdyni ciągnie się korek, który w tym momencie ma prawie dwa kilometry. Według naszych słuchaczy zator spowodowany jest przez zepsutą ciężarówkę częściowo blokującą prawy pas.

08:06

Stłuczka na Płażyńskiego w Gdańsku

Stłuczka na Alei Macieja Płażynskiego w Gdańsku. Jak informuje pan wojtek: "najechanie na tył ma prawy pasie skrętnym na Brzeźno".

07:50

Korki na zjazdach z obwodnicy w Gdyni

Długie korki na zjazdach z obwodnicy Trójmiasta w Gdyni. Na Chwaszczyńskiej wolno jedzie się przez całe Karwiny, a na Chwarznieńskiej przez cały leśny odcinek.

07:48

Przytyka się końcówka obwodnicy Trójmiasta

Końcówka obwodnicy Trójmiasta przed wjazdem na ul. Morską w Gdyni przytkana na kilometrowym odcinku. Wolno w tym rejonie porusza się także ul. Morska. Długie spowolnienie od Orlenu do skrzyżowania z ul. Chylońską w Chyloni.

07:34

Spowolnienie na Południowej Obwodnicy Gdańska

Na Południowej Obwodnicy Gdańska trzeba zwolnić na pasie w kierunku Warszawy przed zjazdem na Trasę Sucharskiego. Spowolnienie jest spowodowane tym, że dużo aut zjeżdża w kierunku Tunelu pod Martwą Wisłą.

07:24

Spowolnienie na Armii Krajowej w stronę obwodnicy

Nietypowy zator na alei Armii Krajowej w Gdańsku. Spowolnienie utworzyło się na pasie w kierunku obwodnicy. Zwolnić trzeba za węzłem Jabłoniowa, a luźniej robi się dopiero przed zjazdem w kierunku ulicy Myśliwskiej. Jak informuje pani Kasia, powodem jest zepsuty samochód, który blokuje prawy pas.

07:00

Dużo samochodów wokół turboronda


Dojazd do turboronda od strony Banina przytkany na kilometrowym odcinku. Gęsto jest również za turborondem, bez względu na to czy jadą Państwo w kierunku ul. Kartuskiej czy Słowackiego. Zator na Nowatorów przed Kartuską ma dobre 500 metrów, z kolei jadąc w kierunku Słowackiego szczególnie dużo aut na pierwszym odcinku za turborondem. Im bliżej Słowackiego, tym luźniej.

06:30

Korkują się dojazdy do Trójmiasta

Kierowcy wolno poruszają się przez całe Łęgowo jadąc drogą krajową nr 91. Dużo samochodów także na dojeździe do Żukowa od strony Kartuz (od zjazdu w kierunku Kobysewa), a także na krajowej "7" od Leźna do Nowatorów w Gdańsku. 1-kilometrowy korek utworzył się także przed Chwaszczynem od strony Żukowa.

06:00

Dzień dobry! Rozpoczynamy wtorkowego Autopilota RG!