Piątkowy Autopilot Radia Gdańsk

17:26

Stłuczka na obwodnicy w kier. Łodzi

Zakorkowana obwodnica między węzłem Rusocin i Juszkowem w kierunku Gdyni. Ścisk dalej na wysokości Matarni w kierunku Gdyni, a w przeciwną stronę - Stłuczka dwóch aut na lewym pasie obwodnicy w kierunku Łodzi tuż przed Matarnią - alarmuje słuchacz.

17:00

Ogromne korki w Trójmieście

Ruch na drogach jest ogromny. Zakorkowana obwodnica między węzłem Rusocin i Juszkowem w obu kierunkach, spowolnienia w kierunku Gdyni przed zjechaniem z z obwodnicy południowej na obwodnice Trójmiasta, ścisk dalej na wysokości Matarni i od Osowej do Karwin w kierunku Chyloni. Zakorkowane dojazdy na Karwiny i Witomino w Gdyni z każdego z kierunków. Między Spotem i Wielkopolską w Gdyni stoimy w potężnym korku. Przez Śląska, Morską i dalej szóstkę korki do Rumi z Gdyni. Podobnie od Gdyni Głównej w kierunku Obłuża.

Gdańsku zatkana Spacerowa w obie strony. Aleja Żołnierzy Wyklętych i Hynka zakorkowane do obwodnicy, Leśny odcinek Słowackiego zatkany do Niedźwiednika. Zapchana Armii Krajowej do Havla i Łostowickiej, zakorkowana Małomiejska, a między Małomiejską a wiaduktem Biskupia Górka korek na Trakcie Świętego Wojciecha w obu kierunkach.

Ponadto korki w kierunku Zaspy a Gospody i Chłopskiej. Do Jana Pawła II stoimy na Czarnym Dworze.

16:33

Ogromne korki w Gdyni

Potężne korki w drodze do Gdyni i w samej Gdyni. W kierunku Karwin stoimy na Malczewskiego, sopockiej i dalej Wielkopolskiej. Od Rdestowej i Sopockiej do obwodnicy zakorkowana Chwaszczyńska. Natomiast o sopockiego AquaParku zakorkowana, droga do Wielkopolskiej przez Aleję Zwycięstwa w Orłowie. Z każdego z kierunków korki na Witomino. Od Kieleckiej zapchana Śląska, Morska i szóstka po Rumię. Od Gdyni Głównej przez Janka Wiśniewskiego i Trasę Kwiatkowskiego stoimy w kierunku Obłuża.

16:14

Korki w kierunku obwodnicy i centrum Gdańska

Stoimy na leśnym odcinku Słowackiego do Niedźwiednika w kierunku Wrzeszcza. W kierunku obwodnicy korki w drodze z Wrzeszcza i Oliwy. Postoimy na Grunwaldzkiej w kierunku centrum od Abrahama do Galerii Bałtyckiej. Z obu kierunków do Jana Pawła II na Płażyńskiego, Kaczyńskiego i Czarnym Dworze staniemy. Ciasno na Chłopskiej w kierunku Zaspy. Zator na Czyżewskiego do Spacerowej. Na Spacerowej zatory w obu kierunkach.

15:33

Zakorkowane drogi w Gdyni

Gdynia zakorkowana. Stoimy w kierunku Karwin na Wielopolskiej i Sopockiej. Na Chwaszczyńskiej z obu stron do obwodnicy korki - od Sopockiej i Rdestowej. W kierunku Witomina poczekamy jadąc z centrum Gdyni. W kierunku Rumi, na Morskiej na wysokości Grabówka również ciasno. Zresztą od granic Gdyni do Rumi wolno szóstką. W Kierunku Obłuża - to znów Gdynia - od Polskiej stoimy w korku na Janka Wiśniewskiego i Trasie Kwiatkowskiego. Hutnicza zakorkowana w obu kierunkach.

14:46

Korek na obwodnicy

Korek mamy na obwodnicy od węzła Kowale do węzła Południe w kierunku Łodzi. Powód to kolizja dwóch ciężarówek i osobówki - informuje nasz słuchacz.

13:58

Przejezdna A1 za Pelplinem po wypadku

Po wypadku na wysokości Nowej Cerkwi, za Pelplinem w kierunku Łodzi na A1 przejezdny jest już pas szybki - informuje operator autostrady. Na miejscu trwa jeszcze sprzątanie, niebawem cała nitka autostrady w kierunku Łodzi powinna być przejezdna.

08:26

Odpuszczają korki w Trójmieście

Już bez problemów jedziemy Słowackiego, Spacerową i Aleją Armii Krajowej w Gdańsku. Bez dużych korków także na Chwaszczyńskiej i Chwarznieńskiej w Gdyni.

07:09

Ruch wahadłowy na krajowej 55. W Sztumie mamy awarię wodociągową

06:51

Utrudnienia w ruchu na trasie Grzybno - Przodkowo

Kawałek za Grzybnem dwa samochody w rowie. Lokalnie ślisko!

06:22

Uwaga! Na drogach może być ślisko

Miejscami temperatura poniżej zera, więc proszę uważać.

06:00

Dzień dobry! Rozpoczynamy piątkowego Autopilota