Czwartkowy Autopilot Radia Gdańsk

19:08

Kończymy czwartkowego Autopilota

Dziękujemy za wszystkie informacje. Na kolejną relację z pomorskich dróg zapraszamy w piątek od 6:00. 

17:21

Korki w Gdyni nie znikają

Kłopoty w Gdyni. Ciągle stoimy na Janka Wiśniewskiego w kierunku Trasy Kwiatkowskiego od Jana z Kolna. "Janka Wiśniewskiego od dworca do estakady - totalny paraliż. 40 minut" - pisze nasz słuchacz.

Zatkana jest także Hutnicza. "Stoję w tym samym miejscu co 30 minut wcześniej i tylko przejechałem 100 metrów" skarży się inny słuchacz.

Ciasno jeszcze w drodze na Witomino. Najgorzej jest na Małokackiej. Natomiast w drodze na Karwiny zakorkowana Wielkopolska i Sopocka.

16:36

Zakorkowana północ Gdyni

Zakorkowana Gdynia. Drogi na Witomino i Karwiny zapchane. Ciasno na Morskiej w kierunku Wejherowa. Korek od Jana z Kolna przez Janka Wiśniewskiego i Trasę Kwiatkowskiego po Pułkownika Dąbka. 40 minut ten odcinek przemierzamy. Staniemy także na Hutniczej w obu kierunkach między Pucką i Trasą Kwiatkowskiego.

16:24

Awaria tramwajowa

Z powodu awarii tramwaju linii 6 przy przystanku Zamenhofa, kierunek Centrum, występują opóźnienia na liniach 5, 6, 9, 11, 12. - informuje ZTM

15:59

Zepsute TIRy na obwodnicy i Trasie Kwiatkowskiego

Zepsuty TIR na obwodnicy w kierunku Gdyni na wysokości Matarni, dokładniej na zjeździe ze Słowackiego na obwodnicę powoduje korek, a kolejny TIR na prawym pasie Trasy Kwiatkowskiego w kierunki obwodnicy przyczyną kolejnego korka.

15:21

Korki na obwodnicy

Korki na obwodnicy w kierunku Gdyni. Przed Matarnią w kierunku Gdyni się zatrzymujemy i w korku do Owczarni. Kolejny zator przed zjazdem z obwodnicy na Morską. W przeciwnym kierunku - w stronę Łodzi zahamujemy na obwodnicy po wyjeździe z Trasy Kwiatkowskiego.

14:19

Kolizja na trasie Kwiatkowskiego

Kolizja na estakadzie Kwiatkowskiego na prawym pasie w kierunku obwodnicy, tuż przed zjazdem z estakady - informuje nasz słuchacz.

14:00

Potrącenie rowerzysty w Rumi, korek od Gdyni

Potrącenie rowerzysty w Rumi. Jeden pas - prawy - w drodze z Gdyni zablokowany przez służby, a my stoimy w korku od wysokości zjazdu z obwodnicy do granic Rumi i Gdyni. Poza tym w Gdyni raczej spokojnie.

12:06

Bardzo duży korek na obwodnicy

Na Obwodnicy Trójmiasta w stronę Gdyni jest ogromny korek. Zaczyna się w Osowej, a kończy aż za Karwinami. Jeśli wiedzą Państwo, co jest przyczyną, prosimy o informację.

09:00

Przejazd Słowackiego w Gdańsku udrożniony

Przejazd Słowackiego udrożniony. Ruch na pasie w kierunku Wrzeszcza utrudniała zepsuta ciężarówka stojąca na dole leśnego odcinka. Samochodu już nie ma i korek, który jeszcze niedawno zaczynał się na wysokości obwodnicy Trójmiasta, także zniknął. Teraz na Słowackiego tradycyjny zator od końca lasu do ronda de la Salle.

08:25

Korki na zjazdach z obwodnicy utrzymują się

Utrzymują się korki na zjazdach z obwodnicy Trójmiasta. Szczególnie długi zator jest na Słowackiego w stronę Wrzeszcza, gdzie stać trzeba od obwodnicy od końca leśnego odcinka. Armii Krajowej spiętrzona od Jabłoniowej do Havla. Spacerowa wolno porusza się na górnym odcinku. W Gdyni wolno toczą się Chwaszczyńska przez Karwiny i Chwarznieńska od połowy leśnego odcinka.

07:31

Ogromny korek na Słowackiego w Gdańsku

Zepsuta ciężarówka powoduje duże kłopoty na trasie Słowackiego. Samochód blokuje przejazd jednym pasem w stronę Wrzeszcza na końcu leśnego odcinka. Korek zaczyna się już na wysokości obwodnicy.

07:16

Spowolnienie na Obwodnicy Trójmiasta w okolicy Szadółek

Aluminiowe listwy utrudniają przejazd obwodnicą Trójmiasta pomiędzy Szadółkami a Karczemkami. Na pasie w kierunku Gdyni utworzyło się spowolnienie.

07:02

Zepsuta ciężarówka na Słowackiego w Gdańsku

Zepsuta ciężarówka utrudnia przejazd trasą Słowackiego w stronę Wrzeszcza. Auto stoi na prawym pasie przy wyjeździe z lasu, w okolicach dawnego dolnego fotoradaru.

06:53

Zakorkowane południe Gdańska

Bardzo trudno wyjechać z Oruni Górnej, Ujeściska i Zakoniczyna. Zakorkowane są główne drogi w tym rejonie Gdańska. Zatory utworzyły się na:
- Armii Krajowej od Jabłoniowej do Havla
- Havla od okolic Wilanowskiej do Armii Krajowej
- Wilanowska od ronda przy sklepie Carrefour do Witosa
- Świętokrzyska od zbiornika retencyjnego do niemalże obwodnicy
- Małomiejska od Platynowej do Traktu św. Wojciecha

06:02

Mglisty poranek na Pomorzu

Mgły utrudniają jazdę w wielu miejscach na Pomorzu. Nasi słuchacze, a także synoptycy, zgłaszają ograniczoną widzialność zarówno w okolicach Trójmiasta, jak również w okolicach Ustki, Lęborka czy Chojnic.

06:00

Dzień dobry! Rozpoczynamy czwartkowego Autopilota!