Autopilot Radia Gdańsk 1-31 lipca

15:18

Korek na Obwodnicy przez awarię na samochodu osobowego

Na wysokości Rotmanki, na pasie awaryjnym, stoi zepsuty samochód z naczepą. Częściowo blokuje tez prawy pas ruchu, w związku z tym korek ciągnący się na trasie do Gdyni. Zator zaczyna się już na wysokości bramek autostrady A1.

09:00

Kolizja kilku aut na Obwodnicy Trójmiasta w Kowalach

Kończy się akcja ratowników po wypadku na szóstce w Redzie. Przejazd przez miasto jest już płynny.

Nie ma na szczęście utrudnień na ulicy Helskiej w Pucku. Zdarzenie drogowe o którym informowali nas państwo okazało się kolizją.

Tymczasem do kolizji doszło na Obwodnicy Trójmiasta. To przekłada się na spowolnienie, które na jezdni do Gdyni ciągnie się w rejonie Kowal. Korek ma około 3 km.

Ścisk w rejonie Matarni jest już efektem wzmożonego ruchu.

Na koniec przypomnienie od drogowców, którzy na dzisiejsze przedpołudnie zapowiadają koniec prac i zwężeń przy awaryjnej naprawie dylatacji, na Obwodnicy Południowej Gdańska przy Krępcu w stronę Straszyna. Jest więc nadzieja, że to popołudnie nie będzie oznaczało paraliżu okolic.

08:15

Wypadek na krajowej szóstce w Redzie. Awaria rozjazdu w Gdyni

W okolicach skrzyżowania z ulicą Gniewowską samochód osobowy zderzył się z motocyklem. Ranne zostały dwie osoby. Trasa w każdym z kierunków zwężona do jednego pasa, stąd korki, które od strony Wejherowa zaczynają się przy ulicy Drogowców. Od Gdyni przy Obwodowej.

Kolejarze informują o awarii rozjazdu na stacji Gdynia Główna. To wpływa na opóźnienia pociągów jadących w stronę Osowej.

07:56

Coraz większe korki w Redzie

Na liście umiarkowanych korków w mieście aleja Armii Krajowej od Cedrowej do Havla. Małomiejska z Podmiejską na końcówce przed traktem.

Spacerowa przed Oliwą też zwalnia. Gdyńskie zjazdy na szczęście tej tendencji nie podzielają.

Nadal dość wyraźne korki utrzymują się na krajowej 20 między światłami w Miszewie. W Kokoszkach największy ścisk od Gdańska.

Coraz większe problemy na szóstce w Redzie. Zatory skupiają się w okolicach skrzyżowań z Gniewowską i Łąkową.

Od strony Wejherowa korek od okolic zjazdu w Drogowców. Od Gdyni od okolic ulicy Obwodowej.

07:46

Kolizja z tramwajem przy Siennickiej

Jak informuje Zarząd Transportu Miejskiego w Gdańsku - z powodu kolizji tramwaju linii 8 przy przystanku Głęboka, kierunek Stogi, możliwe opóźnienia na liniach 8 i 9.

07:26

Zatory powoli zaczynają odwracać kierunek

W ten sposób przed Kokoszkami największy korek już od strony centrum, zaczyna się na węźle Karczemki.

Miszewo na 20 nadal mocno zatkane na nitce do Gdyni. Dopiero za zjazdem na lotnisko można normalnie jechać.

Kielnieńska w Osowej, wraz ze Spacerową ciasne ale przejezdne.

Na końcu Obwodnicy Trójmiasta w Gdyni bez korka. W Rumi, w kierunku Gdyni półkilometrowa kolejka  w drodze do zjazdu na Łężyce.

06:54

Poranny szczyt rozkręca się bardzo leniwie

W drodze z Żukowa do Gdańska widać go bardzo wyraźnie w Kokoszkach i na alei Armii Krajowej. Na Nowatorów korki od strony Rębiechowa do ronda turbinowego.

"Na światłach w Leźnie przejedziemy na bieżąco. Wyjazd z Leźna luźno" - pisze pan Darek.

Wyraźnie spowalnia też Kielnieńska w Osowej i Spacerowa przed Oliwą. Wcześniej dojazd do ronda w Chwaszczynie korkuje się od Karczemek.

Na końcu Obwodnicy Trójmiasta przed Morską w Gdyni 500 metrowa kolejka.

06:47

Od piątku zwężenia w Sopocie

Przed nami kolejny weekend z utrudnieniami na alei Niepodległości w Sopocie. Drogowcy będą wymieniali nawierzchnię na 400 metrowym odcinku między ulicami 23 Marca a Armii Krajowej w stronę Gdyni. Przejazd w każdym z kierunków możliwy będzie tylko jednym pasem.  Prace zaczną się w piątek około 17:30. Zakończą w poniedziałek do 6 rano.

06:26

Poranne korki choć są coraz wyraźniejsze - nie zaskakują

Wyraźnie zwalnia trasa z Chwaszczyna do gdyńskich Karwin. Droga z Żukowa do Gdańska w ścisku między Leźnem a Kokoszkami.

Przejazd z Rumi do Gdyni bezproblemowy. Można śmiało wybierać między Morską a Hutniczą.

Obwodnica Trójmiasta bardzo spokojna.

06:00

Niezłe wiadomości z dróg Pomorza

Podróżujemy bez korków. Lekkie spowolnienia fundują zwężone pasy Obwodnicy Trójmiasta przy Węźle Gdynia Wielki Kack.

Ścisk zaczyna się pojawiać w Miszewie na 20 i gdańskich Kokoszkach.

Obwodnica Południowa Gdańska nad Opływem Motławy w Krępcu przejezdna bez kłopotów. Zwężenie w miejscu awaryjnej naprawy dylatacji na jezdni do Straszyna zniknie z tego miejsca przed południem - deklarują drogowcy.

18:24

Połamane drzewa po burzy w powiecie kwidzyńskim

Mimo tak później pory Półwysep Helski się nie poddaje. Korek do Władysławowa zaczyna się w okolicach Chałup. Jego pokonanie zabiera godzinę.

W Trójmieście bez poważniejszych korków. Obwodnice przejezdne. Spowolnienia są na Armii Krajowej przed Łostowicką w drodze z centrum i w Kokoszkach ale to nic bardzo poważnego.

Uwaga na drogi w okolicach Kwidzyna. Tam mogą być kłopoty po popołudniowej burzy. W wielu miejscach na drogach leżą połamane gałęzie.

Jeśli wybierają się państwo w podróż na południe przez autostradę A1 - proszę pamiętać o zamkniętym odcinku z Kowala do Kutna. Objazd przez 91. To konsekwencje wypadku z udziałem autobusu.

17:58

Korki na Obwodnicy Południowej tylko do jutra

W końcu możemy powoli zapominać o kłopotach na Obwodnicy Południowej w Krępcu. Korek do zwężenia w miejscu awarii dylatacji ma nieco ponad kilometr. Jutro przed południem przejezdna ma być już cała szerokość trasy w tym miejscu  - zapewniają drogowcy.

Obwodnica Trójmiasta w zasadzie bez spowolnień. Jedyne jakie obserwujemy są za Kaczemkami i przed bramkami A1 w stronę Łodzi.

Na A1 między Kowalem a Kutnem bez zmian. W stronę południa objazd przez 91. Na północ otwarty tylko jeden pas w miejscu wypadku autokaru.

Prawie na koniec słoneczna północ i korek od Chałup do Władysławowa. Godzina straty.

Tymczasem ZTM ostrzega o możliwych opóźnieniach na linii z centrum Gdańska do Brętowa. Na przystanku Powstańców Warszawskich zepsuł się tramwaj.

17:26

Długi korek na półwyspie

Coraz mniej odczuwalne skutki wypadku na wojewódzkiej 222 w Gołębiewku. Na trasie do Starogardu Gdańskiego zderzyły się trzy samochody. Pięć osób zostało rannych.

Umiarkowane korki na Helskiej w Pucku. Tam wcześniej przy zjeździe na Połczyno był wypadek.

Bez wypadku a i tak z korkami wracają turyści z półwyspu helskiego. Zator do Władysławowa od Chałup.

W Gdańsku coraz wyraźniej poddają się korki na Trasie Sucharskiego i obwodnicy południowej do zwężenia w Krępcu. Trzykilometrową kolejkę pokonamy w kwadrans.

Autostrada A1 między Kowalem a Kutnem w stronę Łodzi wciąż zablokowana po wypadku z udziałem autokaru. Objazd przez Lubień Kujawski i Krośniewice do Kutna.

17:00

Wypadek na wojewódzkiej 216 w Pucku

Poważne kłopoty po wypadku na wojewódzkiej 222 w Gołębiewku. Trasa ze Straszyna do Starogardu Gdańskiego jest zablokowana po zderzeniu trzech aut. Rannych w tym wypadku zostało pięć osób.

Po wypadku na 20 Kościerzyna  - Bytów w Suminie na szczęście niewielkie utrudnienia. Tu jedna osoba została ranna po tym jak zderzyły się dwa auta.

Na A1 przed Kutnem w stronę Łodzi objazd przez krajową 91. To konsekwencje poważnego wypadku z udziałem autokaru. W kierunku Gdańska otwarty tylko jeden pas. Więcej o tym wypadku za chwilę w serwisie Radia Gdańsk.

Pani Sylwia pisze z wojewódzkiej 216 w Pucku. W okolicach zjazdu na Połczyno wypadek. Proszę uważać.

Na Obwodnicy Trójmiasta spowolnienia na jezdni do A1 przed Karwinami w Gdyni i za Kaczemkami w Gdańsku.

Nieco odpuszcza korek na Trasie Sucharskiego do Opływu Motławy w gdańskim Krępcu. Kolejka wciąż jednak od okolic mostu wantowego.

16:32

Pięć osób rannych w wypadku na trasie 222 w Gołębiewku

Po wypadku zablokowana jest wojewódzka 222 ze Straszyna do Starogardu Gdańskiego. W Gołębiewku zderzyły się dwa auta osobowe i ciężarówka. Rannych zostało pięć osób. To wszyscy pasażerowie audi. Wśród nich 15 letnie dziecko. Na miejscu śmigłowiec ratowniczy.

Problemy po wypadku także na krajowej 20 między Bytowem a Kościerzyną. Na wysokości Sumina zderzyły się dwa auta. Jedna osoba została ranna.

15:43

Po poważnym wypadku zablokowana A1. Sucharskiego w Gdańsku sparaliżowana

Wciąż rosną zatory na Trasie Sucharskiego w Gdańsku. Stać trzeba niemal od węzła Ku Ujściu aż do obwodnicy południowej w Krępcu. Drogowcy obiecują, że jutro przed południem otworzą przejazd po obu pasach ale na razie korki na 40 minut straty.

Rośnie też zator na alei Armii Krajowej w Gdańsku. W drodze do Łostowickiej kolejka zaczyna się jeszcze przed Sikorskiego.

Spacerowa też mocno spowolniona w obie strony ale gdyńskie zjazdy szczęśliwie przed korkami się bronią.

Na Obwodnicy Trójmiasta największe spowolnienia na jezdni do autostrady: w rejonie Kacka i za Karczemkami.

Przypominam o konsekwencjach wypadku z udziałem autobusu na 238 kilometrze A1. Jezdnia w stronę Łodzi zablokowana. Do Gdańska przejezdny tylko jeden pas. W wypadku ucierpiało 10 dzieci.

15:41

Ogromny korek na Sucharskiego w Gdańsku

Rekordowo długie korki na trasie Sucharskiego i Obwodnicy Południowej Gdańska do zwężenia w Krępcu. Kolejki ciągną się od Martwej Wisły i zabiera pół godziny. Zwężenie związane z naprawą dylatacji potrwa do jutrzejszego przedpołudnia. Na razie kierowcy radzą sobie jak mogą i szukają alternatyw. Taką jest przejazd przez starą siódemkę do Przejazdowa. Ta droga kompletnie zatkana. Od Rudników do centrum też korki - piszą państwo. Na szczęście to zatory do świateł. Dalej spowolnienia dopiero na Podwalu Przedmiejskim.

Obwodnica Trójmiasta dzielnie broni się przed korkami choć ruch duży.

Informacje z kujawsko  - pomorskiego odcinka autostrady A1. Na 238 kilometrze w stronę Łodzi autobus zderzył się z ciężarówką. Nie ma informacji o poszkodowanych. Droga jest zablokowana. W stronę Gdańska przejezdny jeden pas.

15:21

Ogromny zator na Trasie Sucharskiego

Prawie pół godziny w pięciokilometrowym korku tracą kierowcy na drodze z gdańskiego portu do Straszyna. Korek związany ze zwężeniem Obwodnicy Południowej Gdańska nad Opływem Motławy w stronę Obwodnicy Trójmiasta ciągnie się od Elbląskiej i styka się z zatorem na przeciwnej jezdni Sucharskiego, do zwężenia na moście wantowym.

Ewoluują zatory na gdańskiej alei Armii Krajowej. Ścisk przed Havla już nie tylko od strony centrum ale i od Jasienia. Ta kolejka zaczyna się tuż za węzłem Jabłoniowa.

Do tego Kokoszki, wraz z okolicami ronda turbinowego zatkane.

Wśród gdyńskich dojazdówek zatory zaczynają ustawiać się na Małokackiej przed Witominem.

Kwiatkowskiego do Dąbka nadal zwalnia od Janka Wiśniewskiego. No i powoli rośnie ruch na końcu obwodnicy przed Morską.

14:55

Rośnie ruch na dojazdówkach

Ulica Spacerowa w większej części już mocno spowolniona w kierunku Oliwy.

Armii Krajowej w stałej formie. Za to coraz większe spowolnienia funduje nam Trasa Sucharskiego. Powoli toczymy się już od węzła Olszynka i tak powoli S7 jedziemy do Krępca, gdzie przejazd jest zwężony.

W Gdyni Kwiatkowskiego w górę stoi niemal od Janka Wiśniewskiego.

W drodze z Redy do Władysławowa w z powrotem bez korków. Przy wyjeździe z półwyspu natomiast półgodzinny zator.

13:51

Pożar ciężarówki przed bramkami A1

Ten serwis drogowy zaczynamy od wiadomości z autostrady A1. Uwaga na bramki poboru opłat w Rusocinie, w kierunku Łodzi. Tam na prawej stronie trwa akcja gaśnicza. W samochodzie ciężarowym zapaliła się jedna z osi. Ratownicy w akcji. Korek nieco większy niż zwykle.

Ratowników spotkamy też na trasie z Egiertowa do Nowej Karczmy. W Grabowskiej Hucie na drodze plama oleju.

Jeśli chodzi o Obwodnicę Trójmiasta to nasza ulubiona ekspresówka jest przejezdna bez problemu.

Zator jest natomiast na Trasie Sucharskiego przed mostem wantowym w kierunku tunelu. To efekt zwężenia.

Dwukilometrowa kolejka także na Obwodnicy Południowej Gdańska w stronę Straszyna. Korek od wylotu z Sucharskiego do Krępca. I stąd płyną optymistyczne informacje od drogowców naprawiających dylatacje. Zwężenie potrwa już tylko do jutrzejszego przedpołudnia.

08:54

Korki na obwodnicy

Korki pojawiły się na obwodnicy W kierunku Łodzi na wysokości Osowej poważniej hamujemy i powtórka tuż za węzłem Karczemki. Natomiast w kierunku Gdyni od skrzyżowania obwodnicy południowej z obwodnicą Trójmiasta za węzeł Kowale.

07:52

Pierwszy dziś korek na obwodnicy

Korek na obwodnicy, pierwszy dzisiaj, na wysokości Matarni. Za węzłem Karczemki kawałek hamujemy poważniej i za Matarnię jedziemy w tym korku.

Poza tym tym między węzłem Karczemki i Nowatorów jest ciaśniej.

Rozrzucone kartony w Gdyni na Wielkopolskiej, na prawym pasie, na wysokości Olgierda - pan Marek informuje.

Przystaniemy także na Armii Krajowej w Gdyni, za Jabłoniową do Havla w kierunku Gdańska. W Chwaszczynie lekkie spowolnienia przed rondem.

16:52

Zakorkowana Hutnicza w Gdyni

W Gdyni zakorkowana Hutnicza do Rumi - 40 minut jedziemy w korku, przytkane także drogi do Obłuża i Kosakowa.

Potężny korek - na ponad pół godziny - w drodze z Chałup do Władysławowa.

16:15

Zalana ulica Małomiejska w Gdańsku

16:12

Stoimy na Grunwaldzkiej, Trakcie i Armii Krajowej w Gdańsku

W korku od Karlikowa przez Żabiankę do opata Rybińskiego, która pod górę zapchana jest do Opackiej. Kolejny zator w kierunku Gdańska na Grunwaldzkiej od Chopina do Galerii Bałtyckiej. Zapchana pod górę Hynka.

Od wiaduktu Biskupia Górka do Małomiejskiej w korku. Na Armii Krajowej w kierunku Gdańska, za zakrętem z Chełmu dachowanie - państwo donoszą. Na prawym pasie auto leży na boku.

16:00

Korki na obwodnicy

Zakorkowana Trasa Sucharskiego i obwodnica południowa do Krępca w kierunku obwodnicy Trójmiasta. Korek za węzłem Lipce do węzła Kowale w kierunku Gdyni.

Na wysokości Osowej i za węzłem Karczemki korek w kierunku Łodzi.

Korki w centrum Gdańska i w drodze do obwodnicy z Wrzeszcza, Oliwy oraz centrum.

15:18

Korki na obwodnicy i DW216

Coraz ciaśniej robi się na drogach. W korku na Trasie Sucharskiego w kierunku obwodnicy południowej i na wysokości Krępca do Motławy w korku jedziemy w stronę obwodnicy Trójmiasta. Powód to roboty drogowe. Kolejne utrudnienia na obwodnicy to korek na zjeździe z obwodnicy południowej na obwodnicę Trójmiasta w kierunku Gdyni.

Potężny korek na 216 na wyjeździe z półwyspu helskiego w kierunku Władysławowa.

08:56

Rośnie ruch w Trójmieście

Stabilne korki na Obwodnicy Trójmiasta. Spowolnienia dotyczą jadących na północ w rejonie Szadółek i przed Morską w Gdyni.

Małe Trójmiasto Kaszubskie z dużym ale płynnym ruchem.

Uwaga na Komandorską w Gdyni. Tam w okolicach ulicy Kalksztajnów strażacy usuwają plamę oleju z jezdni.

Okolice Rusocina, Łęgowa i Pruszcza Gdańskiego spokojne.

Wzmaga się ruch w Chwaszczynie, Kokoszkach i Żukowie. Korki także w okolicach Glincza.

Autostrada A1 na pomorskim odcinku spokojna. W stronę Gdańska po wypadku zamknięty jest odcinek w okolicach węzła Kowal.

Chmury deszczowe gdzieś między Chojnicami a Kościerzyną. Pada ale wydaje się, że niegroźnie.

08:12

Mokre jezdnie w okolicach Chojnic

Utrudnione warunki jazdy na drogach południowego - zachodu województwa. W okolicach Człuchowa i Chojnic niedawno padało.

W Trójmieście po południu deszcz też może się pojawić. Na razie problemy umiarkowane ale jednak sprawia Obwodnica Trójmiasta. Spowolnienia na jezdni do Gdyni są przy Matarni ale też przed wyjazdem na Morską.

Wśród zjazdów lekko teraz zaczyna się zatykać Spacerowa w dolnej części.

Poranny zator na szóstce w Rumi odpuszcza.

07:58

Korki wciąż na obwodnicy

Obwodnica Trójmiasta nadal z atrakcjami. Najwięcej dzieje się na jezdni do Gdyni. Spowolnienia przy Szadółkach, Matarni i przed wyjazdem do Morskiej w Gdyni.

Uwaga na zjazd, na węzeł Gdynia Port. Na pierwszych metrach Kwiatkowskiego przejazd zwężony i korek.

Na tej drodze przy Obłużu zatkany także rozkopany odcinek między ulicami Unruga i Dąbka.

Przy dworcu w Rumi kilometrowa kolejka w stronę Trójmiasta.

Kartuzy i Starogard Gdański spokojne.

07:29

Kolejne problemy na A1

Zaledwie kilka minut ale jednak zabiera podróż w spowolnieniu na Obwodnicy Trójmiasta w stronę Gdyni. Rzecz dzieje się w okolicach węzła Matarnia.

Zjazdy z obwodnicy niemal bez korków. Odpuszczają spowolnienia na Małomiejskiej i Armii Krajowej.

Nadal ciasno w Kokoszkach i Miszewie.

Kolejne zdarzenie na A1. Trasa w stronę Gdańska na 236 kilometrze zablokowana. To samo na przeciwnej jezdni na 350 kilometrze. Zderzyły się dwa samochody i karetka pogotowia.

07:04

Powoli na obwodnicy w Matarni

Na coraz dłuższym odcinku spowalnia Obwodnica Trójmiasta przy Matarni w stronę Gdyni. Zator mierzy ponad jeden kilometr. Według drogowców część jezdni w tym miejscu blokowała uszkodzona opona.

Powoli buduje się też korek na wyjeździe z ekspresówki do węzła Rusocin od strony Gdyni.

Łęgowo powoli ale jedzie.

Wśród zjazdówek - największe zatory na Małomiejskiej i Armii Krajowej.

06:30

Zablokowana A1

Do Kartuskiej w Kokoszkach dołączają Żukowo i Chwaszczyno. Tu ruch już wyraźnie wzmożony.

Zjazdy z obwodnicy spokojne. Problemy zaczyna sygnalizować tylko Kielnieńska w Osowej.

Niezbyt dobre informacje z kujawsko  - pomorskiego odcinka autostrady A1. Na 236 kilometrze trasy w stronę Gdańska samochód osobowy zderzył się z ciężarowym. Ranna została jedna osoba. Przejazd zablokowany  - informuje GDDKiA.

05:59

Dobre wiadomości z dróg

Nie sposób o tej porze dnia narzekać na warunki drogowe. Ruch po prostu niewielki. Wszystkie ważne trasy są przejezdne bez kłopotów.

Pytają państwo o zamknięcie przejazdu ulicą Dąbrowskiego łączącą Powstańców Warszawskich z 3 Maja w Gdańsku. Tam prace ciepłownicze potrwają do połowy sierpnia.

Dużymi krokami zbliża się natomiast przełożenie ruchu na Obwodnicy Trójmiasta. Niebawem w rejonie węzła Gdynia Wielki Kack w obie strony pojedziemy nowymi wiaduktami. Stare  - do rozbiórki.

18:26

Woda opada

Jak piszą państwo na Hallera już bez śladu po ulewie, jaka przed 18 przeszła nad Gdańskiem.

Kłopoty, przypomnę były też przy Białej.

Uwaga na akcje związane z przewróconymi drzewami.  Takie między innymi na Toruńskiej i  Jaskółczej w Gdańsku ale i Malczewskiego między cmentarzem a Brodwinem w Sopocie.

Gdynia tymczasem już po deszczu. Uwaga na tunele, szczególnie te pod węzłem Wzgórze.

W tunelu pod Martwą Wisłą w Gdańsku bez zwężenia po kolizji i bez korków.

Na Obwodnicy Trójmiasta w stronę Gdyni już wyraźnie mniejsze spowolnienie przy Matarni. Korek jest jeszcze na końcu trasy przed Morską.

Na Obwodnicy Południowej Gdańska zwężenie nad Opływem Motławy skutkuje kilometrowym korkiem w stronę Straszyna.

17:55

Sporo problemów po ulewie w Gdańsku

Zalane jezdnie pod wiaduktem Hallera i Klinicznej.

Strażacy pompują wodę z alei Zwycięstwa przy Politechnice Gdańskiej i Traugutta.

Przez wodę jechać trzeba Grunwaldzką przy Żołnierzy Wyklętych oraz pod torami przy dworcu we Wrzeszczu między Dmowskiego a Białą.

Nieprzejezdna po przewróceniu się drzewa jest Malczewskiego przed Brodwinem w Sopocie.

17:27

Ulewa w Gdańsku. Zwężenie po kolizji w Tunelu pod Martwą Wisłą

Ulewa w Gdańsku. Ulice w centrum płyną. Znów urosły zatory na Podwalu Przedmiejskim.

Państwo piszą o problemach na Grunwaldzkiej przy alei Żołnierzy Wyklętych we Wrzeszczu. W tym zagłębieniu woda chętnie się zbiera. Na razie bez poważniejszych korków.

Problemy są na jezdni do Letnicy w Tunelu pod Martwą Wisłą w Gdańsku. Tam na prawym pasie stało zepsute auto. Niestety wjechało w nie kolejne. Po kolizji przejazd był całkowicie zamknięty. Teraz znów zwężenie. Korki ogromne. Od węzła Ku Ujściu - piszą państwo.

Na Obwodnicy Trójmiasta największe korki na jezdni do Gdyni między Karczemkami a Matarnią. To efekt kolizji na pasie rozbiegowym. Ścisk jest też za Karwinami w stronę Gdańska Osowej.

W Gdyni na Morskiej w stronę Wiejskiej nadal kłopoty z przejazdem w stronę Rumi po tym jak wcześniej zderzyły się dwie ciężarówki.

16:57

Uspokaja się sytuacja na Obwodnicy Trójmiasta

Najpoważniejszy korek utrzymuje się jeszcze na jezdni do Gdyni między Karczemkami a Matarnią. To efekt zwężenia po kolizji.

Na obwodnicy południowej spowolnienia w Krępcu a potem od Lipiec do Straszyna.

Na płatnym odcinku A1 największe zatory przed bramkami do wyjazdu na wysokości Torunia.

W Gdańsku nadal spore problemy przy Dolnym Mieście. Korki na Podwalu Przedmiejskim odpuszczają.

Wśród dojazdówek - w Gdyni Małokacka przed Witominem zatkana. Lepiej i spokojniej wygląda Chwaszczyńska. Spacerowa i Słowackiego w górę wciąż jadą powoli.

16:42

Nadal problemy na Morskiej z Gdyni do Rumi

Korek na odcinku od Grabówka do Wiejskiej jest konsekwencją kolizji dwóch ciężarówek w tym miejscu.

Kierowcy szukają objazdów. Od połowy długości stoi Wiśniewskiego. Estakada od Morskiej w górę, do tego Hutnicza.

Wśród głównych arterii mocno we znaki daje się też duży ruch na alei Zwycięstwa w Orłowie.

Na Obwodnicy Trójmiasta powoli ale największe spowolnienia w stronę autostrady są przed Chwarznem i przy Osowej.

Do Gdyni spowalnia końcówka obwodnicy południowej, potem okolice Matarni gdzie jest zwężenie po kolizji.

15:56

75 minut stania na półwyspie

Nie ma już śladów po kolizji na granicy Gdyni i Rumi, na krajowej 6. Motocyklista wjechał tam w auto osobowe. Wciąż jednak problemy przy Wiejskiej, gdzie przejazd utrudniony po zderzeniu dwóch ciężarówek. Korek praktycznie jeden, długi ciągnie się od Grabówka.

Trasa Sucharskiego w Gdańsku zakorkowana od Olszynki do mostu wantowego, gdzie przejazd jest zwężony.

W przeciwną stronę ścisk aż do zwężenia w Krępcu. Dalej korek od Lipiec do Straszyna.

Przejazd Obwodnicą Trójmiasta z Chyloni do bramek A1 zajmuje godzinę. W przeciwnym kierunku podobnie. Tyle jest spowolnień.

Droga z Redy na Półwysep opustoszała. Zaś wyjazd od strony Helu do Władysławowa zajmuje godzinę i 15 minut.

Raport z okolic Chwaszczyna przesyła pan Darek. 500 metrów korka od Karczemek. 800 od Osowej. Na Kielnieńskiej tracimy 10 minut.

Page 1 of 6