Piątkowy Autopilot Radia Gdańsk

19:03

Koniec relacji drogowej

Dziękujemy za wszystkie informacje drogowe.

17:29

Utrzymują się korki na obwodnicy

W Trójmieście ogromne utrudnienia na obwodnicy po kolizjach. W potężnym korku od Trasy Kwiatkowskiego za Karwiny w kierunku Łodzi i od Matarni po Karwiny w kierunku Gdyni. Także na Trasie Sucharskiego w kierunku obwodnicy Południowej w korku stoimy po kolizji.

17:02

Kolizja w Lublewie

Kolizja na DW221 w Lublewie - informuje nasz słuchacz. Ruch wahadłowy. Korki z obu stron.

17:00

Korki po kolizjach na obwodnicy

Korki po kolizjach - na trasie Sucharskiego w kierunku obwodnicy Południowej stajemy. Natomiast po kolizji 3 aut między Karwinami i Osową w kierunku Gdańska stoimy w potężnym korku. W kierunku Łodzi od Chwarzna po Osową, w kierunku Gdyni od Matarni po Karwiny. Wcześniej na obwodnicy Południowej korek od węzła Lipce po zjazd na obwodnice Trójmiasta.

16:42

Zakorkowane Trójmiasto

Zakorkowana siódemka między Leźnem i węzłem karczemki w obu kierunkach. Zakorkowany także leśny odcinek Słowackiego w kierunku Niedźwiednika. W kierunku obwodnicy w korku na alei Żołnierzy Wyklętych - także do Niedźwiednika - od Hynka. Zapchana Grunwaldzka w kierunku Gdańska od Abrahama do Galerii Bałtyckiej. Gospody w korku w obu kierunkach. W korku także na Czyżewskiego do Spacerowej, na Chłopskiej od Obrońców Wybrzeża po Hynka, na Czarnym Dworze z obu stron do Jana Pawła II.

Między Drogą Zieloną a 3-go maja w Sopocie korek w obu stronach na Alei Niepodległości. W Korku także od Kolibek po Malczewskiego w kierunku Gdańska.

W Gdyni zapchane dojazdy na Witomino, Karwiny i Obłuże - w tym kierunku paraliż na Janka Wiśniewskiego i Trasie Kwiatkowskiego.

16:29

Kolejne kolizje na obwodnicy

Między Karwinami a Osową kolizja w kierunku Gdańska - dwa pasy zajęte alarmuje nasz słuchacz. Natomiast pan Marcin alarmuje, że na końcówce Trasy Sucharskiego doszło do kolizji z udziałem około 4-5 samochodów w tym TIRa. Poza tym na obwodnicy Trójmiasta bardzo gęsto w pozostałych miejscach w obu kierunkach.

16:15

Zablokowany pas obwodnicy

Na wysokości węzła Karczemki w kierunku A1 zablokowany lewy pas. Policja na sygnale i dwa samochody po stłuczce. Zator bez wielkich utrudnień. Pan Darek alarmuje.

16:00

Korki na obwodnicy, Trasie Sucharskiego i w centrum gdańska

Korek na obwodnicy w kierunku Gdyni między Osową a Karwinami, kolejny przed zjazdem z obwodnicy w Chyloni. Ścisk także między węzłem Lipce i zjazdem na obwodnice Trójmiasta w kierunku Gdyni.

Korek pojawił się na Trasie Sucharskiego do obwodnicy południowej. Zapchane jest centrum Gdańska od Bramy Wyżynnej po Nowe Ogrody i Hucisko. Staniemy także na Jana z Kolna w drodze do centrum

15:30

Korki we Wrzeszczy i Brzeźnie

Korki we Wrzeszczu. Od Placu Komorowskiego do Grunwaldzkiej i dalej przez Do Studzienki. Podobnie od Hynka do Chrzanowskiego w kierunku Obwodnicy. Na Potokowej przystaniemy przed rondem de la Salle, na Płażyńskiego od wiaduktu przez Czarny Dwór i od Obrońców Wybrzeża do Jana Pawła II także w korku. Ciasno również na Spacerowej pod górę.

15:00

Ciaśniej w Gdańsku

Duży ruch już na Alei Żołnierzy Wyklętych między Hynka i Chrzanowskiego. Przypchane ulice w centrum po obu stronach torów kolejowych do Huciska i Nowych Ogrodów. Od Traktu Świętego Wojciech na Małomiejskiej przez Świętokrzyską do zbiornika retencyjnego jedziemy w ścisku. A w drodze z Bąkowa do węzła Kowale staniemy w korku.

14:30

Gęściej na północy Gdyni

W Gdyni już poczekamy na Sopockiej w drodze na Karwiny. Na dojazdówkach na Witomino też zrobiło się tłoczniej. Więcej aut na Hutniczej i Chylońskiej w obu kierunkach i na Alei Solidarności zator w kierunku Janka Wiśniewskiego.

14:00

Zderzenie na obwodnicy

Na obwodnicy przed Karczemkami w kierunku Łodzi na lewym pasie zderzenie auta osobowego z dostawczym - alarmuje nasz słuchacz.

08:24

Wypadek na DK 20 z Gdyni do Żukowa

W Tuchomiu zderzyły się dwa samochody. Jedna osoba jest ranna. Ruch zablokowany.

07:27

Zamknięta DK 6 na wyjeździe z Lęborka

Trwa wyciąganie ciężarówki, która w nocy miała wypadek w Bąkowie. To 253 km drogi.

07:12

Kolizja w tunelu pod Martwą Wisłą

Na pasie w kierunku Nowego Portu zderzyły się trzy samochody. Zablokowany jest prawy pas. Jest już spory korek.

06:51

Uwaga na mgły i zamglenia

Słuchacze ostrzegają, że bardzo słaba widzialność jest na Kociewiu i Kaszubach.

06:16

Poważny wypadek na DK6. Wprowadzony ruch wahadłowy

Na 253 kilometrze dokładnie w miejscowości Bąkowo, między Gdynią, a Słupskiem ciężarówka uderzyła w ogrodzenie. Jedna osoba została ranna. Ruch w tym miejscu odbywa się wahadłowo. Utrudnienia potrwają nawet kilka godzin.

06:00

Dzień dobry! Rozpoczynamy piątkowego Autopilota!