Czwartkowy Autopilot Radia Gdańsk

19:10

Kończymy relacje z dróg

Dziękujemy za wszystkie informacje z dróg Pomorza. Kolejne informacje już jutro.

18:53

Pozostałe drogi bez korków

Na pozostałych drogach na Pomorzu bardzo spokojnie. Odpuściły wszystkie korki w Trójmieście i okolicach, nawet uciążliwy dziś zator na DK 6 w Redzie w kierunku Wejherowa całkowicie odpuścił i tam także nie ma już utrudnień.

18:36

Ofiara śmiertelna w wypadku na DK 22

Wypadek śmiertelny na DK 22 pomiędzy Gnojewem a Tczewem. Na miejscu potrącony został pieszy. Przez kilkanaście minut trwała reanimacja, ale poszkodowanego nie udało się uratować. Na miejscu są dwa zastępy straży pożarnej oraz policja. Ruch w miejscowości Kończewice, gdzie wydarzył się wypadek, odbywa się wahadłowo i te utrudnienia w ruchu mogą jeszcze trochę potrwać.

17:33

Kwiatkowskiego do Obłuża jeszcze powoli

Sytuacja na gdyńskich ulicach: Sopocka w górę już bez najmniejszych korków, odpuszcza także Wielkopolska w stronę Obwodnicy, która jeszcze stoi ale już tylko od Racławickiej. Czekamy także na rozluźnienie się Estakady Kwiatkowskiego - tą arteria wciąż powoli od Terminala Kontenerowego do Dąbka.

17:33

Reda odpuszcza

Dobre informacje z Drogi Krajowej nr 6 w Redzie. Odpuszcza korek w kierunku Wejherowa który przez całe popołudnie dawał się we znaki kierowcom. Wciąż ten zator ma ok. kilometra, ale z każdą minutą coraz mniej aut stoi w tamtym miejscu. Także objazdy z których korzystają kierowcy - ul. Obwodowa i Kosynierów są pokonywane coraz płynniej. Jeszcze postoimy w Redzie na morskiej pomiędzy rondami w kierunku feralnej drogi krajowej nr 6.

16:46

Kokoszki i DK 7 w korku

Duże spiętrzenie aut w Kokoszkach na ul. Kartuskiej w obu kierunkach pomiędzy Bysewską a Obwodnicą Trójmiasta - to 3 - kilometrowy fragment wiążący się ze stratą 10 minut.

16:30

Gdańsk i korki: Grunwaldzka, Żołnierzy Wyklętych i Trasa Sucharskiego

W Gdańsku wolno jedziemy Aleją Grunwaldzką od Abrahama do Żołnierzy Wyklętych w stronę centrum. W tamtych okolicach w cierpliwość, będziemy musieli uzbroić się na Żołnierzy Wyklętych - zator zaczyna się od Hynka i tak powoli poruszamy się do Chrzanowskiego. korek na Trasie Sucharskiego na wysokości Mostu Wantowego w kierunku Obwodnicy Południowej, stajemy za węzłem Ku Ujściu. Tam stracimy 10 minut

16:23

Sopocka cały czas w korku

W Gdyni wciąż bardzo powolna jazda Estakadą Kwiatkowskiego. w kierunku Obłuża stoimy od Janka Wiśniewskiego i toczymy się aż do Dąbka. Sopocka bez zmian - stoi od Malczewskiego - 2 km trasy wiążą się ze stratą 15-tu minut. Natomiast odpuszcza korek na Małokackiej w kierunku Witomina.

16:22

Zmniejsza się korek w Redzie

Odpuszcza nieco korek na DK nr 6 w Redzie w kierunku Wejherowa. Jeszcze 20 minut temu sięgał Centrum Handlowego Rumia, ale teraz stajemy od ulicy Młyńskiej, więc ten zator ma już mniej niż półtora kilometra. Nadal natomiast zakorkowane są drogi objazdowe - stoją zarówno Kosynierów, jak i Morska oraz Obwodowa.

14:02

Ogromny korek w Redzie!

Złe nformacje z DK nr 6 w Redzie. Tam trwa remont pasa w kierunku Wejherowa powodujący spory korek. Zator zaczyna się od ulicy Obwodowej, ma nieco ponad 2 km i sięga zjazdu na drogę wojewódzką 216 w kierunku Helu.

"Czas przejazdu w korku w Redzie to co najmniej 25 min w tej chwili. Pewnie z minuty na minute ten czas będzie się wydłużal" - informacje od słuchacza. Zaleca się skorzystanie z objazdu przez ul. Obwodową i dalej Łąkową, ta trasa skróci podróż w tamtym miejscu.

08:03

Korek na obwodnicy Trójmiasta

Na obwodnicy 1km od węzła w Rusocinie w stronę Gdyni stoi na prawym pasie samochód z przebitymi oponami. Zabezpiecza go policja, ale prawy pas jest całkiem zablokowany. W efekcie powstał krótki korek - ostrzega Aleksander.

07:42

Spowolnienie na obwodnicy Trójmiasta w kierunku Gdańska

Spowolnienie przed Chwarznem na obwodnicy, na pasie w kierunku Gdańska. Nie doszło tam do żadnej kolizji - po prostu duże spiętrzenie - pozdrawia pani Asia.

07:23

Zaczynają korkować się zjazdy z obwodnicy

Aleja Armii Krajowej w Gdańsku przytyka się od Jabłoniowej do Łostowickiej, na Słowackiego gęsto robi się dopiero po wyjechaniu z lasu, a na Spacerowej szczególnie dużo aut jest na górnym odcinku. W Gdyni przytkany jest przejazd Chwaszczyńską przez Karwiny i Chwarznieńska na całym leśnym odcinku.

06:47

Korkują się dojazdy do Trójmiasta

Słuchacze informują, że "na kaszubskim odcinku krajowej "7" w kierunku Gdańska korek zaczyna się już na kilometr przed Leźnem". Rozpędzić się można dopiero po minięciu Nowatorów w Gdańsku. Korek jest także na dojeździe do ronda w Chwaszczynie od strony Dobrzewina - kierowcy spędzają w nim 15 minut.

06:00

Dzień dobry! Rozpoczynamy czwartkowy Autopilot!